2017 SASL SOCCER SCHEDULE
                   
0 Game # Date Division Home Team Away Team Score Time Venue Comments
1   2-Apr O40-1 WILTON WARRIORS  NORWALK MARINERS 2-2 8:00 AM Lilly Field, Wilton Played ahead from 4/9
2                  
3 1 9-Apr O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 CLUB NAPOLI 30 PP 8:00 AM Martin Kellogg, Newington Weather; Rescheduled for 5/14
4 1 9-Apr O30-1 SHELTON FC MILFORD TUESDAY 3-2 8:00 AM Bunnell High School, Stratford Field Change
5 1 9-Apr O30-1 CLINTON FC DANBURY UNITED 30 1-3 10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
6 1 9-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 GREENWICH ARSENAL 30 2-0 10:00 AM Northford Park, North Branford  
7 1 9-Apr O30-1 POLONEZ UNITED VASCO DA GAMA 30 3-1 9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
8                  
9 1 9-Apr O30-2 INTERNAZIONALE LITCHFIELD COUNTY BLUES 2-2 8:00 AM insports Complex, Trumbull  
10 1 9-Apr O30-2 NAUGATUCK FUSION STAMFORD FC 1-1 10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
11 1 9-Apr O30-2 WATERTOWN GEEZERS ECUACHAMOS FC   8:00 AM Swift School, Watertown Weather
12 1 9-Apr O30-2 HENRY  REID FC 30 NEWTOWN SALTY DOGS 1-6 8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
13 1 9-Apr O30-2 PAMPLONA FC MILFORD AMIGOS PP 10:15 AM Fontaine Field, Norwich Rescheduled for 5/14; Weather; Time Change
14 1 9-Apr O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC BYE 30 (NO GAME) -- 8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
15                  
16 1 9-Apr O40-1 WILTON WARRIORS  NORWALK MARINERS PP 10:00 AM Lilly Field, Wilton Played ahead 4/2
17 1 9-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC CHESHIRE AZZURRI 40 5-2 10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
18 1 9-Apr O40-1 GREENWICH PUMAS VASCO DA GAMA 40 1-3 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
19 1 9-Apr O40-1 WATERBURY ALBANIANS RIDGEFIELD KICKS PP 9:00 AM Wilby HS, Waterbury Weather
20 1 9-Apr O40-1 STORM FC DANBURY UNITED 40 2-4 8:00 AM Wakeman Park, Westport  
21                  
22 1 9-Apr O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GREENWICH GUNNERS 40 PP 10:00 AM Peck Place School, Orange Weather
23 1 9-Apr O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD CELTIC  1-2 8:00 AM New London HS, New London Field Change; Time Change
24 1 9-Apr O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 DERBY QUITUS 5-2 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
25 1 9-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE NEWINGTON PORTUGUESE 40 2-4 8:00 AM Guilford HS, Guilford Time Change; Home Field Swap
26 1 9-Apr O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  STAMFORD UNITED 2-0 10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
27                  
28 1 9-Apr O40-3 BESA SC NORTH BRANFORD 40 PP 8:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury Weather; Rescheduled for 5/14
29 1 9-Apr O40-3 PAN ZONES WALLINGFORD MORELIA PP 10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Weather
30 1 9-Apr O40-3 WILTON WOLVES HAMDEN UNITED 1-6 8:00 AM Lilly Field, Wilton Field Change, Time change
31 1 9-Apr O40-3 STAMFORD CITY HENRY  REID FC 40 1-4 10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
32 1 9-Apr O40-3 BYE 40 (NO GAME) NORTH HAVEN SC -- 8:00 AM --  
33 1 9-Apr O40-3 ELI'S FC CHESHIRE UNITED  PP 10:00 AM Platt Tech HS, Milford Weather; Rescheduled for 5/13
34                  
35 1 9-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES DARIEN BLUE WAVE 2-0 10:00 AM Guilford HS, Guilford  
36 1 9-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH GUNNERS 50 1-4 10:00 AM Chesley Park, New Britain  
37 1 9-Apr O50-1 CLUB NAPOLI 50 CHESHIRE AZZURRI 50 PP 10:00 AM North Farms Park, North Branford Weather
38 1 9-Apr O50-1 GLASTONBURY CELTIC  HARTFORD CAVALIERS 8-3 10:00 AM Irish American Club, Glastonbury Home Field Swap 8/20
39 1 9-Apr O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC VASCO DA GAMA 50 3-0 8:00 AM Chesley Park, New Britain  
40                  
41 1 9-Apr O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS GREENWICH ARSENAL 50 1-0 8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
42 1 9-Apr O50-2 WATERBURY PONTES MOODUS SC 3-2 10:00 AM insports Complex, Trumbull Field Change
43 1 9-Apr O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS EAST HAVEN SC PP 9:00 AM Winding Trails, Farmington Weather; Rescheduled for 5/14
44 1 9-Apr O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS GREENWICH PUMAS LEGENDS 1-4 8:00 AM Northford Park, North Branford  
45 1 9-Apr O50-2 WEST HAVEN GRAYS SOUTHBURY BOOMERS 2-7 12:00 PM insports Complex, Trumbull Field Change, Time change
46                  
47 2 23-Apr O30-1 MILFORD TUESDAY NORTH BRANFORD 30 2-1 8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange Time Change
48 2 23-Apr O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 VASCO DA GAMA 30 2-4 10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
49 2 23-Apr O30-1 CLUB NAPOLI 30 DANBURY UNITED 30 2-3 8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
50 2 23-Apr O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 SHELTON FC 2-0 8:00 AM Central MS, Greenwich  
51 2 23-Apr O30-1 CLINTON FC POLONEZ UNITED 1-1 10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
52                  
53 2 23-Apr O30-2 BYE 30 (NO GAME) ECUACHAMOS FC -- 10:00 AM --  
54 2 23-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS WATERTOWN GEEZERS 1-2 8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
55 2 23-Apr O30-2 INTERNAZIONALE NAUGATUCK FUSION 3-2 10:00 AM insports Complex, Trumbull  
56 2 23-Apr O30-2 STAMFORD FC NEWTOWN SALTY DOGS 2-3 8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
57 2 23-Apr O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC HENRY  REID FC 30 3-7 8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
58 2 23-Apr O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES PAMPLONA FC 0-2 10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
59                  
60 2 23-Apr O40-1 STORM FC NORWALK MARINERS 3-1 8:00 AM Wakeman Park, Westport  
61 2 23-Apr O40-1 WILTON WARRIORS  RIDGEFIELD KICKS 3-2 10:00 AM Middlebrook School, Wilton Field Change
62 2 23-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC DANBURY UNITED 40 1-0 10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
63 2 23-Apr O40-1 GREENWICH PUMAS WATERBURY ALBANIANS 0-4 10:00 AM Central MS, Greenwich  
64 2 23-Apr O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 VASCO DA GAMA 40 1-2 10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
65                  
66 2 23-Apr O40-2 GUILFORD CELTIC  NEWINGTON PORTUGUESE 40 1-0 10:00 AM Guilford HS, Guilford Field Change
67 2 23-Apr O40-2 NEW HAVEN AMERICANS STAMFORD UNITED 3-2 10:15 AM Peck Place School, Orange Time Change
68 2 23-Apr O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 GREENWICH ARSENAL 40 1-0 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
69 2 23-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE SOUTHEAST ROVERS 1-1 8:00 AM Guilford HS, Guilford  
70 2 23-Apr O40-2 DERBY QUITUS NORWALK SPORT COLOMBIA  1-0 8:00 AM Witek Park, Derby  
71                  
72 2 23-Apr O40-3 CHESHIRE UNITED  HAMDEN UNITED 2-1 8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
73 2 23-Apr O40-3 NORTH HAVEN SC WILTON WOLVES 3-2 10:00 AM Ridge Road, North Haven  
74 2 23-Apr O40-3 BESA SC PAN ZONES 2-1 8:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury Time Change
75 2 23-Apr O40-3 WALLINGFORD MORELIA STAMFORD CITY 3-0 10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
76 2 23-Apr O40-3 ELI'S FC HENRY  REID FC 40 1-5 10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
77 2 23-Apr O40-3 NORTH BRANFORD 40 BYE 40 (NO GAME)   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
78                  
79 2 23-Apr O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 HARTFORD CAVALIERS 6-0 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
80 2 23-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES VASCO DA GAMA 50 5-0 10:00 AM Guilford HS, Guilford  
81 2 23-Apr O50-1 DARIEN BLUE WAVE CLUB NAPOLI 50 2-4 9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
82 2 23-Apr O50-1 GLASTONBURY CELTIC  POLONIA FALCON STARS FC 1-1 11:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
83 2 23-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 NEW BRITAIN FALCONS FC 1-0 10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
84                  
85 2 23-Apr O50-2 MOODUS SC NORTH BRANFORD LEGENDS 5-1 10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
86 2 23-Apr O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS WEST HAVEN GRAYS 0-0 10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
87 2 23-Apr O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS GREENWICH ARSENAL 50 5-2 10:00 AM Winding Trails, Farmington  
88 2 23-Apr O50-2 WATERBURY PONTES GREENWICH PUMAS LEGENDS 3-4 10:15 AM Pontelandolfo Club, Waterbury Time Change
89 2 23-Apr O50-2 EAST HAVEN SC SOUTHBURY BOOMERS 3-1 10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
90                  
91 3 30-Apr O30-1 DANBURY UNITED 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30 PP 9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury National Cup
92 3 30-Apr O30-1 MILFORD TUESDAY POLONEZ UNITED   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange Time Change
93 3 30-Apr O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLINTON FC   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
94 3 30-Apr O30-1 SHELTON FC CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
95 3 30-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
96                  
97 3 30-Apr O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS INTERNAZIONALE   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
98 3 30-Apr O30-2 ECUACHAMOS FC CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Witek Park, Derby  
99 3 30-Apr O30-2 STAMFORD FC MILFORD AMIGOS   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
100 3 30-Apr O30-2 WATERTOWN GEEZERS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Swift School, Watertown  
101 3 30-Apr O30-2 NAUGATUCK FUSION PAMPLONA FC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
102 3 30-Apr O30-2 HENRY  REID FC 30 BYE 30 (NO GAME)     Ludlowe HS, Fairfield  
103                  
104 3 30-Apr O40-1 DANBURY UNITED 40 RIDGEFIELD KICKS   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury Time Change
105 3 30-Apr O40-1 NORWALK MARINERS VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
106 3 30-Apr O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 GREENWICH PUMAS   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
107 3 30-Apr O40-1 WATERBURY ALBANIANS FAIRFIELD GAC   8:00 AM Wilby HS, Waterbury Time Change
108 3 30-Apr O40-1 STORM FC WILTON WARRIORS    8:00 AM Wakeman Park, Westport  
109                  
110 3 30-Apr O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GREENWICH ARSENAL 40   10:15 AM Peck Place School, Orange Time Change
111 3 30-Apr O40-2 GUILFORD CELTIC  NORWALK SPORT COLOMBIA    10:15 AM Bittner Park, Guilford Time Change
112 3 30-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE DERBY QUITUS   8:00 AM Guilford HS, Guilford Time Change
113 3 30-Apr O40-2 SOUTHEAST ROVERS GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Waterford HS, Waterford Field Change
114 3 30-Apr O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 STAMFORD UNITED   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
115                  
116 3 30-Apr O40-3 STAMFORD CITY BESA SC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
117 3 30-Apr O40-3 HAMDEN UNITED ELI'S FC   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
118 3 30-Apr O40-3 WALLINGFORD MORELIA NORTH HAVEN SC   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
119 3 30-Apr O40-3 WILTON WOLVES NORTH BRANFORD 40   10:15 AM Middlebrook School, Wilton Time Change
120 3 30-Apr O40-3 PAN ZONES BYE 40 (NO GAME)   8:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Time Change
121 3 30-Apr O40-3 HENRY  REID FC 40 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
122                  
123 3 30-Apr O50-1 CLUB NAPOLI 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
124 3 30-Apr O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Central MS, Greenwich  
125 3 30-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GLASTONBURY CELTIC    8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire Time Change
126 3 30-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Field Change
127 3 30-Apr O50-1 HARTFORD CAVALIERS VASCO DA GAMA 50   11:00 AM Cronin Field, Hartford Time Change
128                  
129 3 30-Apr O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
130 3 30-Apr O50-2 MOODUS SC SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
131 3 30-Apr O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS EAST HAVEN SC   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich Time Change
132 3 30-Apr O50-2 WATERBURY PONTES GREENWICH ARSENAL 50   10:15 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
133 3 30-Apr O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS WEST HAVEN GRAYS   8:00 AM Northford Park, North Branford  
134                  
135 4 7-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 MILFORD TUESDAY   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
136 4 7-May O30-1 CLUB NAPOLI 30 CLINTON FC   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
137 4 7-May O30-1 POLONEZ UNITED GREENWICH ARSENAL 30   9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
138 4 7-May O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 SHELTON FC   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
139 4 7-May O30-1 DANBURY UNITED 30 NORTH BRANFORD 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
140                  
141 4 7-May O30-2 WATERTOWN GEEZERS NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Taft School, Watertown Time Change
142 4 7-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES STAMFORD FC   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
143 4 7-May O30-2 HENRY  REID FC 30 ECUACHAMOS FC   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
144 4 7-May O30-2 INTERNAZIONALE BYE 30 (NO GAME)     tbd  
145 4 7-May O30-2 PAMPLONA FC NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
146 4 7-May O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC MILFORD AMIGOS   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
147                  
148 4 7-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS FAIRFIELD GAC   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
149 4 7-May O40-1 WATERBURY ALBANIANS NORWALK MARINERS   10:15 AM Wilby HS, Waterbury Time Change
150 4 7-May O40-1 DANBURY UNITED 40 CHESHIRE AZZURRI 40   11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
151 4 7-May O40-1 GREENWICH PUMAS STORM FC   8:00 AM Central MS, Greenwich Time Change
152 4 7-May O40-1 VASCO DA GAMA 40 WILTON WARRIORS    10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
153                  
154 4 7-May O40-2 STAMFORD UNITED GUILFORD CELTIC    10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
155 4 7-May O40-2 DERBY QUITUS GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Witek Park, Derby Home Field Swap 9/10
156 4 7-May O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Guilford HS, Guilford  
157 4 7-May O40-2 NEW HAVEN AMERICANS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Peck Place School, Orange  
158 4 7-May O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
159                  
160 4 7-May O40-3 WILTON WOLVES PAN ZONES   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
161 4 7-May O40-3 NORTH BRANFORD 40 WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
162 4 7-May O40-3 HENRY  REID FC 40 HAMDEN UNITED   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
163 4 7-May O40-3 BESA SC CHESHIRE UNITED    8:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
164 4 7-May O40-3 BYE 40 (NO GAME) STAMFORD CITY   10:00 AM --  
165 4 7-May O40-3 ELI'S FC NORTH HAVEN SC   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
166                  
167 4 7-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
168 4 7-May O50-1 DARIEN BLUE WAVE CHESHIRE AZZURRI 50   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
169 4 7-May O50-1 GLASTONBURY CELTIC  NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
170 4 7-May O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES POLONIA FALCON STARS FC   8:00 AM Guilford HS, Guilford  
171 4 7-May O50-1 CLUB NAPOLI 50 HARTFORD CAVALIERS   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
172                  
173 4 7-May O50-2 WEST HAVEN GRAYS MOODUS SC   10:15 AM Pagels Field, West Haven Time Change
174 4 7-May O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 EAST HAVEN SC   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich Time Change
175 4 7-May O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Central MS, Greenwich  
176 4 7-May O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS WATERBURY PONTES   10:15 AM City Hill MS, Naugatuck Time Change
177 4 7-May O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
178                  
179   13-May O40-3 ELI'S FC CHESHIRE UNITED    9:00 AM Platt Tech HS, Milford Rescheduled from 4/9
180                  
181   14-May O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 CLUB NAPOLI 30   9:00 AM Martin Kellogg, Newington Rescheduled from 4/9
182   14-May O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Treadwell Park, Newtown Played ahead from 7/2
183   14-May O30-2 PAMPLONA FC MILFORD AMIGOS   9:00 AM Fontaine Field, Norwich Rescheduled from 4/9
184   14-May O40-3 BESA SC NORTH BRANFORD 40   9:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury Rescheduled from 4/9
185   14-May O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS EAST HAVEN SC   9:00 AM Winding Trails, Farmington Rescheduled from 4/9
186                  
187   NO SCHEDULED GAMES MOTHER'S DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/14    
188                  
189 5 21-May O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 CLINTON FC   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
190 5 21-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 DANBURY UNITED 30   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
191 5 21-May O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 MILFORD TUESDAY   8:00 AM tbd  
192 5 21-May O30-1 POLONEZ UNITED CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Cromwell MS, Cromwell Time Change
193 5 21-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 SHELTON FC   8:00 AM Northford Park, North Branford  
194                  
195 5 21-May O30-2 WATERTOWN GEEZERS STAMFORD FC   8:00 AM Taft School, Watertown  
196 5 21-May O30-2 INTERNAZIONALE PAMPLONA FC   10:00 AM tbd  
197 5 21-May O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
198 5 21-May O30-2 NAUGATUCK FUSION HENRY  REID FC 30   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
199 5 21-May O30-2 MILFORD AMIGOS BYE 30 (NO GAME)   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
200 5 21-May O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS ECUACHAMOS FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
201                  
202 5 21-May O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 RIDGEFIELD KICKS   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire Time Change
203 5 21-May O40-1 WILTON WARRIORS  DANBURY UNITED 40   8:00 AM Lilly Field, Wilton Time Change
204 5 21-May O40-1 GREENWICH PUMAS NORWALK MARINERS   8:00 AM tbd  
205 5 21-May O40-1 VASCO DA GAMA 40 FAIRFIELD GAC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
206 5 21-May O40-1 STORM FC WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
207                  
208 5 21-May O40-2 DERBY QUITUS NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Witek Park, Derby  
209 5 21-May O40-2 STAMFORD UNITED GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
210 5 21-May O40-2 GUILFORD BELL CURVE GUILFORD CELTIC    10:00 AM Guilford HS, Guilford  
211 5 21-May O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
212 5 21-May O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
213                  
214 5 21-May O40-3 WILTON WOLVES WALLINGFORD MORELIA   10:15 AM Middlebrook School, Wilton Time Change
215 5 21-May O40-3 BESA SC BYE 40 (NO GAME)     Bucks Hill Park, Waterbury  
216 5 21-May O40-3 NORTH BRANFORD 40 ELI'S FC   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
217 5 21-May O40-3 PAN ZONES HENRY  REID FC 40   8:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Time Change
218 5 21-May O40-3 NORTH HAVEN SC CHESHIRE UNITED    10:00 AM Ridge Road, North Haven  
219 5 21-May O40-3 STAMFORD CITY HAMDEN UNITED   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
220                  
221 5 21-May O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire Time Change
222 5 21-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
223 5 21-May O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
224 5 21-May O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC DARIEN BLUE WAVE   10:15 AM Falcon Field, New Britain Time Change
225 5 21-May O50-1 HARTFORD CAVALIERS POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
226                  
227 5 21-May O50-2 EAST HAVEN SC NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
228 5 21-May O50-2 WEST HAVEN GRAYS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
229 5 21-May O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS MOODUS SC   10:00 AM tbd  
230 5 21-May O50-2 SOUTHBURY BOOMERS GREENWICH ARSENAL 50   10:15 AM Settlers Park, Southbury Time Change
231 5 21-May O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS WATERBURY PONTES   10:00 AM Northford Park, North Branford  
232                  
233   NO SCHEDULED GAMES MEMORIAL DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/28    
234                  
235 6 4-Jun O30-1 SHELTON FC VASCO DA GAMA 30   10:15 AM Nike Site, Shelton Time Change
236 6 4-Jun O30-1 MILFORD TUESDAY DANBURY UNITED 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange Time Change
237 6 4-Jun O30-1 CLINTON FC NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
238 6 4-Jun O30-1 CLUB NAPOLI 30 GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
239 6 4-Jun O30-1 POLONEZ UNITED NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Cromwell MS, Cromwell Time Change
240                  
241 6 4-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS HENRY  REID FC 30   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
242 6 4-Jun O30-2 BYE 30 (NO GAME) NAUGATUCK FUSION   10:00 AM --  
243 6 4-Jun O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
244 6 4-Jun O30-2 STAMFORD FC PAMPLONA FC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
245 6 4-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES ECUACHAMOS FC   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
246 6 4-Jun O30-2 WATERTOWN GEEZERS INTERNAZIONALE   8:00 AM Swift School, Watertown  
247                  
248 6 4-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS WILTON WARRIORS    9:00 AM Wilby HS, Waterbury Time Change
249 6 4-Jun O40-1 NORWALK MARINERS DANBURY UNITED 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
250 6 4-Jun O40-1 STORM FC CHESHIRE AZZURRI 40   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
251 6 4-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC GREENWICH PUMAS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
252 6 4-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
253                  
254 6 4-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS STAMFORD UNITED   10:00 AM Spera Park, Waterford  
255 6 4-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC  GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Bittner Park, Guilford  
256 6 4-Jun O40-2 DERBY QUITUS NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Witek Park, Derby  
257 6 4-Jun O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 GUILFORD BELL CURVE   8:00 AM tbd  
258 6 4-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
259                  
260 6 4-Jun O40-3 HENRY  REID FC 40 NORTH HAVEN SC   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
261 6 4-Jun O40-3 PAN ZONES CHESHIRE UNITED    10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
262 6 4-Jun O40-3 ELI'S FC STAMFORD CITY   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
263 6 4-Jun O40-3 WALLINGFORD MORELIA BYE 40 (NO GAME)   10:00 AM --  
264 6 4-Jun O40-3 HAMDEN UNITED NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
265 6 4-Jun O40-3 WILTON WOLVES BESA SC   10:15 AM Middlebrook School, Wilton Time Change
266                  
267 6 4-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Falcon Field, New Britain  
268 6 4-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CLUB NAPOLI 50   10:00 AM tbd  
269 6 4-Jun O50-1 HARTFORD CAVALIERS CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
270 6 4-Jun O50-1 DARIEN BLUE WAVE GLASTONBURY CELTIC    9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
271 6 4-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
272                  
273 6 4-Jun O50-2 WATERBURY PONTES WEST HAVEN GRAYS   8:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury Time Change
274 6 4-Jun O50-2 MOODUS SC FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
275 6 4-Jun O50-2 EAST HAVEN SC NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
276 6 4-Jun O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM tbd Time Change
277 6 4-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
278                  
279 7 11-Jun O30-1 MILFORD TUESDAY CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange Time Change
280 7 11-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 SHELTON FC   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury Time Change
281 7 11-Jun O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM tbd  
282 7 11-Jun O30-1 NORTH BRANFORD 30 POLONEZ UNITED   8:00 AM Northford Park, North Branford  
283 7 11-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLINTON FC   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
284                  
285 7 11-Jun O30-2 NAUGATUCK FUSION CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
286 7 11-Jun O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS BYE 30 (NO GAME)   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
287 7 11-Jun O30-2 PAMPLONA FC WATERTOWN GEEZERS   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
288 7 11-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS ECUACHAMOS FC   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
289 7 11-Jun O30-2 INTERNAZIONALE STAMFORD FC   10:00 AM tbd  
290 7 11-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES HENRY  REID FC 30   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
291                  
292 7 11-Jun O40-1 NORWALK MARINERS FAIRFIELD GAC   8:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk Time Change
293 7 11-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury Time Change
294 7 11-Jun O40-1 GREENWICH PUMAS RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM tbd Time Change
295 7 11-Jun O40-1 STORM FC VASCO DA GAMA 40   10:15 AM Wakeman Park, Westport Time Change
296 7 11-Jun O40-1 WILTON WARRIORS  CHESHIRE AZZURRI 40   10:00 AM Lilly Field, Wilton  
297                  
298 7 11-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC  GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Bittner Park, Guilford  
299 7 11-Jun O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM tbd  
300 7 11-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Guilford HS, Guilford  
301 7 11-Jun O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
302 7 11-Jun O40-2 STAMFORD UNITED DERBY QUITUS   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
303                  
304 7 11-Jun O40-3 PAN ZONES ELI'S FC   10:15 AM Stanley Quarter Park, New Britain Time Change
305 7 11-Jun O40-3 STAMFORD CITY CHESHIRE UNITED    10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
306 7 11-Jun O40-3 BYE 40 (NO GAME) WILTON WOLVES   10:00 AM --  
307 7 11-Jun O40-3 NORTH HAVEN SC HAMDEN UNITED   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
308 7 11-Jun O40-3 BESA SC WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
309 7 11-Jun O40-3 NORTH BRANFORD 40 HENRY  REID FC 40   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
310                  
311 7 11-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  CLUB NAPOLI 50   11:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
312 7 11-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
313 7 11-Jun O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES HARTFORD CAVALIERS   10:00 AM Guilford HS, Guilford  
314 7 11-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
315 7 11-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC NEW BRITAIN FALCONS FC   8:00 AM Falcon Field, New Britain Time Change
316                  
317 7 11-Jun O50-2 MOODUS SC GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
318 7 11-Jun O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS WATERBURY PONTES   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
319 7 11-Jun O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM tbd  
320 7 11-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Northford Park, North Branford  
321 7 11-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS EAST HAVEN SC   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
322                  
323 8 18-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 GREENWICH ARSENAL 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
324 8 18-Jun O30-1 CLINTON FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
325 8 18-Jun O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
326 8 18-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
327 8 18-Jun O30-1 SHELTON FC POLONEZ UNITED   8:00 AM Nike Site, Shelton  
328                  
329 8 18-Jun O30-2 PAMPLONA FC ECUACHAMOS FC   8:00 AM Fontaine Field, Norwich Time Change
330 8 18-Jun O30-2 HENRY  REID FC 30 INTERNAZIONALE   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
331 8 18-Jun O30-2 BYE 30 (NO GAME) STAMFORD FC   10:00 AM --  
332 8 18-Jun O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC WATERTOWN GEEZERS   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
333 8 18-Jun O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
334 8 18-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
335                  
336 8 18-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 GREENWICH PUMAS   11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
337 8 18-Jun O40-1 NORWALK MARINERS CHESHIRE AZZURRI 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
338 8 18-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS STORM FC   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
339 8 18-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC WILTON WARRIORS    8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
340 8 18-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Wilby HS, Waterbury  
341                  
342 8 18-Jun O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM tbd  
343 8 18-Jun O40-2 DERBY QUITUS GUILFORD CELTIC    10:15 AM Witek Park, Derby Time Change
344 8 18-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:15 AM Peck Place School, Orange Time Change
345 8 18-Jun O40-2 STAMFORD UNITED GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
346 8 18-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS NORWALK SPORT COLOMBIA    10:15 AM Spera Park, Waterford Time Change
347                  
348 8 18-Jun O40-3 HAMDEN UNITED BYE 40 (NO GAME)   10:00 AM --  
349 8 18-Jun O40-3 BESA SC HENRY  REID FC 40   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
350 8 18-Jun O40-3 WALLINGFORD MORELIA CHESHIRE UNITED    10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
351 8 18-Jun O40-3 ELI'S FC WILTON WOLVES   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
352 8 18-Jun O40-3 STAMFORD CITY PAN ZONES   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
353 8 18-Jun O40-3 NORTH HAVEN SC NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
354                  
355 8 18-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 DARIEN BLUE WAVE   8:00 AM tbd  
356 8 18-Jun O50-1 CLUB NAPOLI 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
357 8 18-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
358 8 18-Jun O50-1 HARTFORD CAVALIERS NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
359 8 18-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
360                  
361 8 18-Jun O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
362 8 18-Jun O50-2 EAST HAVEN SC MOODUS SC   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
363 8 18-Jun O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
364 8 18-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS GREENWICH ARSENAL 50   10:15 AM Pagels Field, West Haven Time Change
365 8 18-Jun O50-2 WATERBURY PONTES SOUTHBURY BOOMERS   10:15 AM Pontelandolfo Club, Waterbury Time Change
366                  
367 9 25-Jun O30-1 CLINTON FC SHELTON FC   8:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton Time Change
368 9 25-Jun O30-1 POLONEZ UNITED DANBURY UNITED 30   9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
369 9 25-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
370 9 25-Jun O30-1 CLUB NAPOLI 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
371 9 25-Jun O30-1 MILFORD TUESDAY NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
372                  
373 9 25-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
374 9 25-Jun O30-2 PAMPLONA FC HENRY  REID FC 30   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
375 9 25-Jun O30-2 INTERNAZIONALE ECUACHAMOS FC   8:00 AM tbd  
376 9 25-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
377 9 25-Jun O30-2 WATERTOWN GEEZERS BYE 30 (NO GAME)     Swift School, Watertown  
378 9 25-Jun O30-2 STAMFORD FC CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
379                  
380 9 25-Jun O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
381 9 25-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 DANBURY UNITED 40   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
382 9 25-Jun O40-1 WILTON WARRIORS  GREENWICH PUMAS   8:00 AM Lilly Field, Wilton Time Change
383 9 25-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC STORM FC   10:15 AM Ludlowe HS, Fairfield Time Change
384 9 25-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS NORWALK MARINERS   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
385                  
386 9 25-Jun O40-2 DERBY QUITUS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Witek Park, Derby  
387 9 25-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
388 9 25-Jun O40-2 STAMFORD UNITED GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
389 9 25-Jun O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM tbd  
390 9 25-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC  NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Bittner Park, Guilford  
391                  
392 9 25-Jun O40-3 NORTH BRANFORD 40 PAN ZONES   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
393 9 25-Jun O40-3 BYE 40 (NO GAME) HENRY  REID FC 40   10:00 AM --  
394 9 25-Jun O40-3 BESA SC HAMDEN UNITED   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
395 9 25-Jun O40-3 NORTH HAVEN SC STAMFORD CITY   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
396 9 25-Jun O40-3 WILTON WOLVES CHESHIRE UNITED    10:15 AM Middlebrook School, Wilton Time Change
397 9 25-Jun O40-3 WALLINGFORD MORELIA ELI'S FC   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
398                  
399 9 25-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
400 9 25-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
401 9 25-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
402 9 25-Jun O50-1 DARIEN BLUE WAVE HARTFORD CAVALIERS   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
403 9 25-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM tbd  
404                  
405 9 25-Jun O50-2 EAST HAVEN SC WATERBURY PONTES   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
406 9 25-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
407 9 25-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
408 9 25-Jun O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 NORTH BRANFORD LEGENDS   8:00 AM tbd  
409 9 25-Jun O50-2 MOODUS SC NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
410                  
411 9a 2-Jul O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS LITCHFIELD COUNTY BLUES PP 8:00 AM Treadwell Park, Newtown Played ahead on 5/14
412 9a 2-Jul O30-2 NAUGATUCK FUSION MILFORD AMIGOS   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
413 9a 2-Jul O30-2 HENRY  REID FC 30 WATERTOWN GEEZERS   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
414 9a 2-Jul O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC INTERNAZIONALE   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
415 9a 2-Jul O30-2 ECUACHAMOS FC STAMFORD FC   10:00 AM Witek Park, Derby  
416 9a 2-Jul O30-2 BYE 30 (NO GAME) PAMPLONA FC   10:00 AM --  
417                  
418 9a 2-Jul O40-3 STAMFORD CITY NORTH BRANFORD 40   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
419 9a 2-Jul O40-3 PAN ZONES NORTH HAVEN SC   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
420 9a 2-Jul O40-3 HENRY  REID FC 40 WILTON WOLVES   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
421 9a 2-Jul O40-3 ELI'S FC BESA SC   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
422 9a 2-Jul O40-3 HAMDEN UNITED WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
423 9a 2-Jul O40-3 CHESHIRE UNITED  BYE 40 (NO GAME)     Quinnipiac Park, Cheshire  
424                  
425 9b 9-Jul O30-2 PAMPLONA FC CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
426 9b 9-Jul O30-2 MILFORD AMIGOS INTERNAZIONALE   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
427 9b 9-Jul O30-2 BYE 30 (NO GAME) LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM --  
428 9b 9-Jul O30-2 ECUACHAMOS FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Witek Park, Derby  
429 9b 9-Jul O30-2 STAMFORD FC HENRY  REID FC 30   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
430 9b 9-Jul O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS WATERTOWN GEEZERS   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
431                  
432 9b 9-Jul O40-3 BYE 40 (NO GAME) ELI'S FC   10:00 AM --  
433 9b 9-Jul O40-3 NORTH HAVEN SC BESA SC   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
434 9b 9-Jul O40-3 CHESHIRE UNITED  NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
435 9b 9-Jul O40-3 HAMDEN UNITED PAN ZONES   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
436 9b 9-Jul O40-3 WALLINGFORD MORELIA HENRY  REID FC 40   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
437 9b 9-Jul O40-3 STAMFORD CITY WILTON WOLVES   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
438                  
439   FALL SEASON STARTS AUGUST 20, 2017  
440                  
441 10 20-Aug O30-1 CLUB NAPOLI 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
442 10 20-Aug O30-1 MILFORD TUESDAY SHELTON FC   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
443 10 20-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 CLINTON FC   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
444 10 20-Aug O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM tbd  
445 10 20-Aug O30-1 VASCO DA GAMA 30 POLONEZ UNITED   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
446                  
447 10 20-Aug O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES INTERNAZIONALE   9:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
448 10 20-Aug O30-2 STAMFORD FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
449 10 20-Aug O30-2 ECUACHAMOS FC WATERTOWN GEEZERS   10:00 AM Witek Park, Derby  
450 10 20-Aug O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS HENRY  REID FC 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
451 10 20-Aug O30-2 MILFORD AMIGOS PAMPLONA FC   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
452 10 20-Aug O30-2 BYE 30 (NO GAME) CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM --  
453                  
454 10 20-Aug O40-1 FAIRFIELD GAC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
455 10 20-Aug O40-1 NORWALK MARINERS WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
456 10 20-Aug O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 DANBURY UNITED 40   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
457 10 20-Aug O40-1 STORM FC GREENWICH PUMAS   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
458 10 20-Aug O40-1 WILTON WARRIORS  VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Lilly Field, Wilton  
459                  
460 10 20-Aug O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM tbd  
461 10 20-Aug O40-2 GUILFORD CELTIC  SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
462 10 20-Aug O40-2 DERBY QUITUS GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM Witek Park, Derby  
463 10 20-Aug O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Martin Kellogg, Newington Home field swap
464 10 20-Aug O40-2 STAMFORD UNITED NORWALK SPORT COLOMBIA    8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
465                  
466 10 20-Aug O40-3 NORTH BRANFORD 40 BESA SC   8:00 AM North Branford HS, North Branford  
467 10 20-Aug O40-3 WALLINGFORD MORELIA PAN ZONES   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
468 10 20-Aug O40-3 HAMDEN UNITED WILTON WOLVES   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
469 10 20-Aug O40-3 HENRY  REID FC 40 STAMFORD CITY   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
470 10 20-Aug O40-3 NORTH HAVEN SC BYE 40 (NO GAME)     Ridge Road, North Haven  
471 10 20-Aug O40-3 CHESHIRE UNITED  ELI'S FC   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
472                  
473 10 20-Aug O50-1 DARIEN BLUE WAVE GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
474 10 20-Aug O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM tbd  
475 10 20-Aug O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 CLUB NAPOLI 50   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
476 10 20-Aug O50-1 HARTFORD CAVALIERS GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Cronin Field, Hartford Home Field Swap 4/9
477 10 20-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
478                  
479 10 20-Aug O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS MOODUS SC   10:00 AM North Branford HS, North Branford  
480 10 20-Aug O50-2 WEST HAVEN GRAYS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
481 10 20-Aug O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Tunxis Mead #9, Farmington  
482 10 20-Aug O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS WATERBURY PONTES   8:00 AM tbd  
483 10 20-Aug O50-2 SOUTHBURY BOOMERS EAST HAVEN SC   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
484                  
485 11 27-Aug O30-1 NORTH BRANFORD 30 MILFORD TUESDAY   10:00 AM Northford Park, North Branford  
486 11 27-Aug O30-1 VASCO DA GAMA 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
487 11 27-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 CLUB NAPOLI 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
488 11 27-Aug O30-1 SHELTON FC GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
489 11 27-Aug O30-1 POLONEZ UNITED CLINTON FC   9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
490                  
491 11 27-Aug O30-2 ECUACHAMOS FC BYE 30 (NO GAME)     Witek Park, Derby  
492 11 27-Aug O30-2 WATERTOWN GEEZERS MILFORD AMIGOS   8:00 AM Swift School, Watertown  
493 11 27-Aug O30-2 NAUGATUCK FUSION INTERNAZIONALE   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
494 11 27-Aug O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS STAMFORD FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
495 11 27-Aug O30-2 HENRY  REID FC 30 CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
496 11 27-Aug O30-2 PAMPLONA FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
497                  
498 11 27-Aug O40-1 NORWALK MARINERS STORM FC   8:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
499 11 27-Aug O40-1 RIDGEFIELD KICKS WILTON WARRIORS    10:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
500 11 27-Aug O40-1 DANBURY UNITED 40 FAIRFIELD GAC   11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
501 11 27-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH PUMAS   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
502 11 27-Aug O40-1 VASCO DA GAMA 40 CHESHIRE AZZURRI 40   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
503                  
504 11 27-Aug O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GUILFORD CELTIC    10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
505 11 27-Aug O40-2 STAMFORD UNITED NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
506 11 27-Aug O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM tbd  
507 11 27-Aug O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Spera Park, Waterford  
508 11 27-Aug O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  DERBY QUITUS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
509                  
510 11 27-Aug O40-3 HAMDEN UNITED CHESHIRE UNITED    10:00 AM Hamden MS, Hamden  
511 11 27-Aug O40-3 WILTON WOLVES NORTH HAVEN SC   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
512 11 27-Aug O40-3 PAN ZONES BESA SC   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
513 11 27-Aug O40-3 STAMFORD CITY WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
514 11 27-Aug O40-3 HENRY  REID FC 40 ELI'S FC   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
515 11 27-Aug O40-3 BYE 40 (NO GAME) NORTH BRANFORD 40   10:00 AM --  
516                  
517 11 27-Aug O50-1 HARTFORD CAVALIERS GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
518 11 27-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
519 11 27-Aug O50-1 CLUB NAPOLI 50 DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
520 11 27-Aug O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Falcon Field, New Britain  
521 11 27-Aug O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC CHESHIRE AZZURRI 50   8:00 AM Falcon Field, New Britain  
522                  
523 11 27-Aug O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM tbd  
524 11 27-Aug O50-2 MOODUS SC WATERBURY PONTES   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
525 11 27-Aug O50-2 EAST HAVEN SC FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
526 11 27-Aug O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM tbd  
527 11 27-Aug O50-2 SOUTHBURY BOOMERS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
528                  
529   NO SCHEDULED GAMES LABOR DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 9/3    
530                  
531 12 10-Sep O30-1 MILFORD TUESDAY VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
532 12 10-Sep O30-1 CLINTON FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
533 12 10-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 POLONEZ UNITED   10:00 AM tbd  
534 12 10-Sep O30-1 SHELTON FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
535 12 10-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
536                  
537 12 10-Sep O30-2 INTERNAZIONALE NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM tbd  
538 12 10-Sep O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC ECUACHAMOS FC   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
539 12 10-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS STAMFORD FC   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
540 12 10-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES WATERTOWN GEEZERS   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
541 12 10-Sep O30-2 PAMPLONA FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
542 12 10-Sep O30-2 BYE 30 (NO GAME) HENRY  REID FC 30   10:00 AM --  
543                  
544 12 10-Sep O40-1 NORWALK MARINERS WILTON WARRIORS    8:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
545 12 10-Sep O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 FAIRFIELD GAC   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
546 12 10-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH PUMAS   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
547 12 10-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
548 12 10-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 STORM FC   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury Time Change
549                  
550 12 10-Sep O40-2 GUILFORD CELTIC  STAMFORD UNITED   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
551 12 10-Sep O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 DERBY QUITUS   10:00 AM tbd Home Field Swap 5/7
552 12 10-Sep O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
553 12 10-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Spera Park, Waterford  
554 12 10-Sep O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
555                  
556 12 10-Sep O40-3 BESA SC STAMFORD CITY   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
557 12 10-Sep O40-3 ELI'S FC HAMDEN UNITED   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
558 12 10-Sep O40-3 NORTH HAVEN SC WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
559 12 10-Sep O40-3 NORTH BRANFORD 40 WILTON WOLVES   10:00 AM North Branford HS, North Branford  
560 12 10-Sep O40-3 BYE 40 (NO GAME) PAN ZONES   10:00 AM --  
561 12 10-Sep O40-3 CHESHIRE UNITED  HENRY  REID FC 40   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
562                  
563 12 10-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM tbd  
564 12 10-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 DARIEN BLUE WAVE   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
565 12 10-Sep O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GLASTONBURY CELTIC    8:00 AM Falcon Field, New Britain  
566 12 10-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
567 12 10-Sep O50-1 HARTFORD CAVALIERS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
568                  
569 12 10-Sep O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM tbd  
570 12 10-Sep O50-2 MOODUS SC EAST HAVEN SC   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
571 12 10-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS NAUGATUCK RIVER RATS   8:00 AM North Branford HS, North Branford  
572 12 10-Sep O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM tbd  
573 12 10-Sep O50-2 SOUTHBURY BOOMERS WATERBURY PONTES   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
574                  
575 13 17-Sep O30-1 CLINTON FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton Time Change
576 13 17-Sep O30-1 DANBURY UNITED 30 VASCO DA GAMA 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
577 13 17-Sep O30-1 MILFORD TUESDAY GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
578 13 17-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 POLONEZ UNITED   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
579 13 17-Sep O30-1 SHELTON FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
580                  
581 13 17-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION WATERTOWN GEEZERS   8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
582 13 17-Sep O30-2 STAMFORD FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
583 13 17-Sep O30-2 ECUACHAMOS FC HENRY  REID FC 30   10:00 AM Witek Park, Derby  
584 13 17-Sep O30-2 BYE 30 (NO GAME) INTERNAZIONALE   10:00 AM --  
585 13 17-Sep O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS PAMPLONA FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
586 13 17-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
587                  
588 13 17-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS CHESHIRE AZZURRI 40   10:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
589 13 17-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 WILTON WARRIORS    11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
590 13 17-Sep O40-1 NORWALK MARINERS GREENWICH PUMAS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
591 13 17-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
592 13 17-Sep O40-1 WATERBURY ALBANIANS STORM FC   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
593                  
594 13 17-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS DERBY QUITUS   10:00 AM Peck Place School, Orange  
595 13 17-Sep O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 STAMFORD UNITED   8:00 AM tbd  
596 13 17-Sep O40-2 GUILFORD CELTIC  GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
597 13 17-Sep O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 NORWALK SPORT COLOMBIA    8:00 AM tbd  
598 13 17-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Spera Park, Waterford  
599                  
600 13 17-Sep O40-3 PAN ZONES WILTON WOLVES   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
601 13 17-Sep O40-3 WALLINGFORD MORELIA NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
602 13 17-Sep O40-3 HAMDEN UNITED HENRY  REID FC 40   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
603 13 17-Sep O40-3 CHESHIRE UNITED  BESA SC   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
604 13 17-Sep O40-3 STAMFORD CITY BYE 40 (NO GAME)   10:00 AM --  
605 13 17-Sep O40-3 NORTH HAVEN SC ELI'S FC   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
606                  
607 13 17-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
608 13 17-Sep O50-1 CLUB NAPOLI 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
609 13 17-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM tbd  
610 13 17-Sep O50-1 DARIEN BLUE WAVE NEW BRITAIN FALCONS FC   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
611 13 17-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC HARTFORD CAVALIERS   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
612                  
613 13 17-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS EAST HAVEN SC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
614 13 17-Sep O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Tunxis Mead #9, Farmington  
615 13 17-Sep O50-2 MOODUS SC GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
616 13 17-Sep O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM tbd  
617 13 17-Sep O50-2 WATERBURY PONTES NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
618                  
619 14 24-Sep O30-1 VASCO DA GAMA 30 SHELTON FC   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
620 14 24-Sep O30-1 DANBURY UNITED 30 MILFORD TUESDAY   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
621 14 24-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLINTON FC   10:00 AM Northford Park, North Branford  
622 14 24-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM tbd  
623 14 24-Sep O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 POLONEZ UNITED   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
624                  
625 14 24-Sep O30-2 STAMFORD FC WATERTOWN GEEZERS   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
626 14 24-Sep O30-2 PAMPLONA FC INTERNAZIONALE   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
627 14 24-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
628 14 24-Sep O30-2 HENRY  REID FC 30 NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
629 14 24-Sep O30-2 BYE 30 (NO GAME) MILFORD AMIGOS   10:00 AM --  
630 14 24-Sep O30-2 ECUACHAMOS FC NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Witek Park, Derby  
631                  
632 14 24-Sep O40-1 WILTON WARRIORS  WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Lilly Field, Wilton  
633 14 24-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 NORWALK MARINERS   11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
634 14 24-Sep O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 STORM FC   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
635 14 24-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS FAIRFIELD GAC   8:00 AM tbd  
636 14 24-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
637                  
638 14 24-Sep O40-2 STAMFORD UNITED SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
639 14 24-Sep O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 GUILFORD CELTIC    10:00 AM tbd  
640 14 24-Sep O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 DERBY QUITUS   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
641 14 24-Sep O40-2 GUILFORD BELL CURVE GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
642 14 24-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Peck Place School, Orange  
643                  
644 14 24-Sep O40-3 WALLINGFORD MORELIA WILTON WOLVES   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
645 14 24-Sep O40-3 BYE 40 (NO GAME) BESA SC   10:00 AM --  
646 14 24-Sep O40-3 ELI'S FC NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
647 14 24-Sep O40-3 HENRY  REID FC 40 PAN ZONES   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
648 14 24-Sep O40-3 CHESHIRE UNITED  NORTH HAVEN SC   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
649 14 24-Sep O40-3 HAMDEN UNITED STAMFORD CITY   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
650                  
651 14 24-Sep O50-1 VASCO DA GAMA 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
652 14 24-Sep O50-1 CLUB NAPOLI 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
653 14 24-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 HARTFORD CAVALIERS   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
654 14 24-Sep O50-1 GLASTONBURY CELTIC  DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
655 14 24-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES NEW BRITAIN FALCONS FC   8:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
656                  
657 14 24-Sep O50-2 WEST HAVEN GRAYS WATERBURY PONTES   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
658 14 24-Sep O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS MOODUS SC   10:00 AM Tunxis Mead #9, Farmington  
659 14 24-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS EAST HAVEN SC   8:00 AM North Branford HS, North Branford  
660 14 24-Sep O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS GREENWICH ARSENAL 50   8:00 AM tbd  
661 14 24-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
662                  
663 15 1-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 MILFORD TUESDAY   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
664 15 1-Oct O30-1 SHELTON FC DANBURY UNITED 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
665 15 1-Oct O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
666 15 1-Oct O30-1 POLONEZ UNITED NORTH BRANFORD 30   9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
667 15 1-Oct O30-1 CLINTON FC VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
668                  
669 15 1-Oct O30-2 HENRY  REID FC 30 MILFORD AMIGOS   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
670 15 1-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION BYE 30 (NO GAME)     City Hill MS, Naugatuck  
671 15 1-Oct O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
672 15 1-Oct O30-2 PAMPLONA FC STAMFORD FC   10:00 AM Fontaine Field, Norwich  
673 15 1-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Witek Park, Derby  
674 15 1-Oct O30-2 INTERNAZIONALE WATERTOWN GEEZERS   8:00 AM tbd  
675                  
676 15 1-Oct O40-1 FAIRFIELD GAC NORWALK MARINERS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
677 15 1-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS DANBURY UNITED 40   8:00 AM Wilby HS, Waterbury  
678 15 1-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH PUMAS   10:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
679 15 1-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 STORM FC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
680 15 1-Oct O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 WILTON WARRIORS    10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
681                  
682 15 1-Oct O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 GUILFORD CELTIC    10:00 AM tbd  
683 15 1-Oct O40-2 SOUTHEAST ROVERS GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Spera Park, Waterford  
684 15 1-Oct O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Peck Place School, Orange  
685 15 1-Oct O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
686 15 1-Oct O40-2 DERBY QUITUS STAMFORD UNITED   10:00 AM Witek Park, Derby  
687                  
688 15 1-Oct O40-3 NORTH HAVEN SC HENRY  REID FC 40   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
689 15 1-Oct O40-3 CHESHIRE UNITED  PAN ZONES   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
690 15 1-Oct O40-3 STAMFORD CITY ELI'S FC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
691 15 1-Oct O40-3 BYE 40 (NO GAME) WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM --  
692 15 1-Oct O40-3 NORTH BRANFORD 40 HAMDEN UNITED   10:00 AM North Branford HS, North Branford  
693 15 1-Oct O40-3 BESA SC WILTON WOLVES   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
694                  
695 15 1-Oct O50-1 DARIEN BLUE WAVE GREENWICH GUNNERS 50   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
696 15 1-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
697 15 1-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
698 15 1-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC HARTFORD CAVALIERS   8:00 AM Falcon Field, New Britain  
699 15 1-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
700                  
701 15 1-Oct O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 MOODUS SC   10:00 AM tbd  
702 15 1-Oct O50-2 WATERBURY PONTES FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
703 15 1-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
704 15 1-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
705 15 1-Oct O50-2 EAST HAVEN SC WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
706                  
707   NO SCHEDULED GAMES COLUMBUS DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 10/8    
708                  
709 16 15-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 DANBURY UNITED 30   8:00 AM tbd  
710 16 15-Oct O30-1 MILFORD TUESDAY CLINTON FC   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
711 16 15-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
712 16 15-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
713 16 15-Oct O30-1 POLONEZ UNITED SHELTON FC   9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
714                  
715 16 15-Oct O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
716 16 15-Oct O30-2 BYE 30 (NO GAME) NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM --  
717 16 15-Oct O30-2 WATERTOWN GEEZERS PAMPLONA FC   8:00 AM Swift School, Watertown  
718 16 15-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC MILFORD AMIGOS   8:00 AM Witek Park, Derby  
719 16 15-Oct O30-2 STAMFORD FC INTERNAZIONALE   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
720 16 15-Oct O30-2 HENRY  REID FC 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
721                  
722 16 15-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS DANBURY UNITED 40   10:00 AM tbd  
723 16 15-Oct O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 NORWALK MARINERS   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
724 16 15-Oct O40-1 STORM FC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
725 16 15-Oct O40-1 WILTON WARRIORS  FAIRFIELD GAC   10:00 AM Lilly Field, Wilton  
726 16 15-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
727                  
728 16 15-Oct O40-2 GUILFORD BELL CURVE GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
729 16 15-Oct O40-2 GUILFORD CELTIC  DERBY QUITUS   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
730 16 15-Oct O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
731 16 15-Oct O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 STAMFORD UNITED   8:00 AM tbd  
732 16 15-Oct O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
733                  
734 16 15-Oct O40-3 ELI'S FC PAN ZONES   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
735 16 15-Oct O40-3 CHESHIRE UNITED  STAMFORD CITY   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
736 16 15-Oct O40-3 WILTON WOLVES BYE 40 (NO GAME)     Middlebrook School, Wilton  
737 16 15-Oct O40-3 HAMDEN UNITED NORTH HAVEN SC   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
738 16 15-Oct O40-3 WALLINGFORD MORELIA BESA SC   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
739 16 15-Oct O40-3 HENRY  REID FC 40 NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
740                  
741 16 15-Oct O50-1 CLUB NAPOLI 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM North Farms Park, North Branford  
742 16 15-Oct O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM tbd  
743 16 15-Oct O50-1 HARTFORD CAVALIERS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
744 16 15-Oct O50-1 DARIEN BLUE WAVE VASCO DA GAMA 50   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
745 16 15-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
746                  
747 16 15-Oct O50-2 MOODUS SC WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
748 16 15-Oct O50-2 EAST HAVEN SC GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
749 16 15-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
750 16 15-Oct O50-2 WATERBURY PONTES NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
751 16 15-Oct O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM North Branford HS, North Branford  
752                  
753                  
754 17 22-Oct O30-1 SHELTON FC CLINTON FC   8:00 AM Nike Site, Shelton  
755 17 22-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 POLONEZ UNITED   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
756 17 22-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM tbd  
757 17 22-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
758 17 22-Oct O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 MILFORD TUESDAY   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
759                  
760 17 22-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC PAMPLONA FC   10:00 AM Witek Park, Derby  
761 17 22-Oct O30-2 INTERNAZIONALE HENRY  REID FC 30   10:00 AM tbd  
762 17 22-Oct O30-2 STAMFORD FC BYE 30 (NO GAME)     West Beach Fields, Stamford  
763 17 22-Oct O30-2 WATERTOWN GEEZERS CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Swift School, Watertown  
764 17 22-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
765 18 22-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD AMIGOS   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
766                  
767 17 22-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS CHESHIRE AZZURRI 40   8:00 AM Wilby HS, Waterbury  
768 17 22-Oct O40-1 DANBURY UNITED 40 VASCO DA GAMA 40   11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
769 17 22-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS WILTON WARRIORS    10:00 AM tbd  
770 17 22-Oct O40-1 STORM FC FAIRFIELD GAC   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
771 17 22-Oct O40-1 NORWALK MARINERS RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
772                  
773 17 22-Oct O40-2 SOUTHEAST ROVERS DERBY QUITUS   10:00 AM Spera Park, Waterford  
774 17 22-Oct O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM tbd  
775 17 22-Oct O40-2 GUILFORD BELL CURVE STAMFORD UNITED   8:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
776 17 22-Oct O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
777 17 22-Oct O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD CELTIC    10:00 AM Peck Place School, Orange  
778                  
779 17 22-Oct O40-3 BYE 40 (NO GAME) HAMDEN UNITED   10:00 AM --  
780 17 22-Oct O40-3 HENRY  REID FC 40 BESA SC   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
781 17 22-Oct O40-3 CHESHIRE UNITED  WALLINGFORD MORELIA   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
782 17 22-Oct O40-3 WILTON WOLVES ELI'S FC   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
783 17 22-Oct O40-3 PAN ZONES STAMFORD CITY   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
784 17 22-Oct O40-3 NORTH BRANFORD 40 NORTH HAVEN SC   8:00 AM North Branford HS, North Branford  
785                  
786 17 22-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
787 17 22-Oct O50-1 CLUB NAPOLI 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
788 17 22-Oct O50-1 GLASTONBURY CELTIC  VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
789 17 22-Oct O50-1 HARTFORD CAVALIERS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Cronin Field, Hartford  
790 17 22-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
791                  
792 17 22-Oct O50-2 WATERBURY PONTES EAST HAVEN SC   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
793 17 22-Oct O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Tunxis Mead #9, Farmington  
794 17 22-Oct O50-2 GREENWICH PUMAS LEGENDS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM tbd  
795 17 22-Oct O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM North Branford HS, North Branford  
796 17 22-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS MOODUS SC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
797                  
798 18 29-Oct O30-1 CLINTON FC GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
799 18 29-Oct O30-1 POLONEZ UNITED MILFORD TUESDAY   9:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
800 18 29-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 SHELTON FC   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
801 18 29-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
802 18 29-Oct O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
803                  
804 18 29-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
805 18 29-Oct O30-2 HENRY  REID FC 30 PAMPLONA FC   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
806 18 29-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC INTERNAZIONALE   10:00 AM Witek Park, Derby  
807 18 29-Oct O30-2 NEWTOWN SALTY DOGS MILFORD AMIGOS   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
808 18 29-Oct O30-2 BYE 30 (NO GAME) WATERTOWN GEEZERS   10:00 AM --  
809 18 29-Oct O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC STAMFORD FC   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
810                  
811 18 29-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS CHESHIRE AZZURRI 40   8:00 AM tbd  
812 18 29-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 NORWALK MARINERS   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
813 18 29-Oct O40-1 FAIRFIELD GAC WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
814 18 29-Oct O40-1 WILTON WARRIORS  STORM FC   10:00 AM Lilly Field, Wilton  
815 18 29-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS DANBURY UNITED 40   10:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
816                  
817 18 29-Oct O40-2 DERBY QUITUS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Witek Park, Derby  
818 18 29-Oct O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  GUILFORD CELTIC    10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
819 18 29-Oct O40-2 GREENWICH GUNNERS 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM tbd  
820 18 29-Oct O40-2 STAMFORD UNITED NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
821 18 29-Oct O40-2 GREENWICH ARSENAL 40 NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM tbd  
822                  
823 18 29-Oct O40-3 PAN ZONES NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
824 18 29-Oct O40-3 HENRY  REID FC 40 BYE 40 (NO GAME)     --  
825 18 29-Oct O40-3 HAMDEN UNITED BESA SC   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
826 18 29-Oct O40-3 STAMFORD CITY NORTH HAVEN SC   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
827 18 29-Oct O40-3 CHESHIRE UNITED  WILTON WOLVES   8:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
828 18 29-Oct O40-3 ELI'S FC WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
829                  
830 18 29-Oct O50-1 GLASTONBURY CELTIC  CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
831 18 29-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
832 18 29-Oct O50-1 DARIEN BLUE WAVE POLONIA FALCON STARS FC   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
833 18 29-Oct O50-1 VASCO DA GAMA 50 HARTFORD CAVALIERS   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
834 18 29-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
835                  
836 18 29-Oct O50-2 EAST HAVEN SC GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
837 18 29-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS MOODUS SC   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
838 18 29-Oct O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 WATERBURY PONTES   10:00 AM tbd  
839 18 29-Oct O50-2 WEST HAVEN GRAYS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
840 18 29-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS FARMINGTON WHITE OWLS   8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
841                  
842 18a 5-Nov O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
843 18a 5-Nov O30-2 MILFORD AMIGOS NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
844 18a 5-Nov O30-2 WATERTOWN GEEZERS HENRY  REID FC 30   8:00 AM Swift School, Watertown  
845 18a 5-Nov O30-2 INTERNAZIONALE CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM tbd  
846 18a 5-Nov O30-2 STAMFORD FC ECUACHAMOS FC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
847 18a 5-Nov O30-2 PAMPLONA FC BYE 30 (NO GAME)     Fontaine Field, Norwich  
848                  
849 18a 5-Nov O40-3 NORTH BRANFORD 40 STAMFORD CITY   10:00 AM North Branford HS, North Branford  
850 18a 5-Nov O40-3 NORTH HAVEN SC PAN ZONES   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
851 18a 5-Nov O40-3 WILTON WOLVES HENRY  REID FC 40   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
852 18a 5-Nov O40-3 BESA SC ELI'S FC   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
853 18a 5-Nov O40-3 WALLINGFORD MORELIA HAMDEN UNITED   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
854 18a 5-Nov O40-3 BYE 40 (NO GAME) CHESHIRE UNITED    10:00 AM --  
855                  
856 18b 12-Nov O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC PAMPLONA FC   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
857 18b 12-Nov O30-2 INTERNAZIONALE MILFORD AMIGOS   10:00 AM tbd  
858 18b 12-Nov O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES BYE 30 (NO GAME)     Whittlesey Harrison, Morris  
859 18b 12-Nov O30-2 NAUGATUCK FUSION ECUACHAMOS FC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
860 18b 12-Nov O30-2 HENRY  REID FC 30 STAMFORD FC   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
861 18b 12-Nov O30-2 WATERTOWN GEEZERS NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Swift School, Watertown  
862                  
863 18b 12-Nov O40-3 ELI'S FC BYE 40 (NO GAME)   10:00 AM --  
864 18b 12-Nov O40-3 BESA SC NORTH HAVEN SC   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
865 18b 12-Nov O40-3 NORTH BRANFORD 40 CHESHIRE UNITED    10:00 AM North Branford HS, North Branford  
866 18b 12-Nov O40-3 PAN ZONES HAMDEN UNITED   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
867 18b 12-Nov O40-3 HENRY  REID FC 40 WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
868 18b 12-Nov O40-3 WILTON WOLVES STAMFORD CITY   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
PP
PP