2018 SASL SOCCER SCHEDULE
                   
0 Game # Date Division Home Team Away Team Score Time Venue Comments
1   8-Apr O30-1 STAMFORD FC DANBURY UNITED 30 1-3 8:00 AM West Beach Fields, Stamford Rescheduled from 4/29
2   8-Apr O40-1 NORWALK MARINERS VASCO DA GAMA 40 0-2 10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk Rescheduled from 4/15
3                  
4 1 15-Apr O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS DANBURY UNITED 30 0-6 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
5 1 15-Apr O30-1 MILFORD TUESDAY STAMFORD FC 1-2 8:00 AM Bunnell High School, Stratford Home Field Swap 8/19
6 1 15-Apr O30-1 CLUB NAPOLI 30 CLINTON FC 2-1 9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
7 1 15-Apr O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NORTH BRANFORD 30 PP 10:00 AM Central MS, Greenwich weather
8 1 15-Apr O30-1 VASCO DA GAMA 30 SHELTON FC 1-0 8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport Home Field Swap 8/19
9                  
10 1 15-Apr O30-2 HAMDEN ALL STARS LITCHFIELD COUNTY BLUES f(0-3) 10:00 AM Insports Complex, Trumbull no passes, roster; Field Change
11 1 15-Apr O30-2 GREENWICH PUMAS 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30 2-3 10:00 AM Greenwich Catholic School, Greenwich  
12 1 15-Apr O30-2 ECUACHAMOS FC CASEUS NEW HAVEN FC 1-0 10:00 AM Witek Park, Derby  
13 1 15-Apr O30-2 HENRY  REID FC 30 MILFORD AMIGOS 3-2 8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield Time change
14 1 15-Apr O30-2 NAUGATUCK FUSION POLONIA FALCON 30 0-1 8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
15                  
16 1 15-Apr O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 WATERBURY ALBANIANS 2-4 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
17 1 15-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC CHESHIRE AZZURRI 40 3-1 10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
18 1 15-Apr O40-1 STORM FC GREENWICH ARSENAL 40 5-1 8:00 AM Wakeman Park, Westport  
19 1 15-Apr O40-1 NORWALK MARINERS VASCO DA GAMA 40 PP 10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk Played ahead 4/8
20 1 15-Apr O40-1 RIDGEFIELD KICKS DANBURY UNITED 40 3-0 8:00 AM Scotts Ridge MS, Ridgefield Home field swap 9/9
21                  
22 1 15-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE NEWINGTON PORTUGUESE 40 0-2 8:00 AM Guilford HS, Guilford  
23 1 15-Apr O40-2 SOUTHEAST ROVERS NEW HAVEN AMERICANS 3-1 10:00 AM New London HS, New London Field Change
24 1 15-Apr O40-2 GREENWICH PUMAS 40 DERBY QUITUS 4-0 8:00 AM Central MS, Greenwich weather
25 1 15-Apr O40-2 NORTH HAVEN SC HENRY  REID FC 40 0-3 10:00 AM Ridge Road, North Haven  
26 1 15-Apr O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  STAMFORD UNITED 1-2 10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
27                  
28 1 15-Apr O40-3 NORTH BRANFORD 40 ELI'S FC 0-1 10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
29 1 15-Apr O40-3 WALLINGFORD MORELIA HAMDEN UNITED 2-3 10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
30 1 15-Apr O40-3 BYE 40 (NO GAME) BESA SC -- -- --  
31 1 15-Apr O40-3 PAN ZONES GUILFORD CELTIC  0-1 10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
32 1 15-Apr O40-3 STAMFORD CITY WILTON WOLVES 3-0 8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
33                  
34 1 15-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GLASTONBURY CELTIC  (3-0)f 10:00 AM Guilford HS, Guilford players were not registered
35 1 15-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH PUMAS LEGENDS 2-1 10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Field Change
36 1 15-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 CLUB NAPOLI 50 4-1 11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire Home field swap 8/19
37 1 15-Apr O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 MOODUS SC 4-1 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
38 1 15-Apr O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC VASCO DA GAMA 50 2-4 8:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Field Change
39                  
40 1 15-Apr O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS EAST HAVEN SC 2-0 10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
41 1 15-Apr O50-2 WATERBURY PONTES GREENWICH ARSENAL 50 1-4 10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
42 1 15-Apr O50-2 DARIEN BLUE WAVE CHESHIRE UNITED  2-4 9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
43 1 15-Apr O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS FARMINGTON WHITE OWLS 2-2 10:00 AM North Farms Park, North Branford Field Change
44 1 15-Apr O50-2 WEST HAVEN GRAYS SOUTHBURY BOOMERS 2-2 10:00 AM Pagels Field, West Haven  
45                  
46 2 22-Apr O30-1 MILFORD TUESDAY NORTH BRANFORD 30 4-2 8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
47 2 22-Apr O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS VASCO DA GAMA 30 2-5 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
48 2 22-Apr O30-1 DANBURY UNITED 30 CLUB NAPOLI 30 4-1 9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
49 2 22-Apr O30-1 STAMFORD FC GREENWICH ARSENAL 30 0-3 8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
50 2 22-Apr O30-1 CLINTON FC SHELTON FC 0-0 10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
51                  
52 2 22-Apr O30-2 GREENWICH PUMAS 30 MILFORD AMIGOS 1-3 10:00 AM Greenwich Catholic School, Greenwich  
53 2 22-Apr O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES POLONIA FALCON 30 4-1 10:20 AM Whittlesey Harrison, Morris Field Change
54 2 22-Apr O30-2 HAMDEN ALL STARS ECUACHAMOS FC 1-5 10:00 AM West Woods School, Hamden  
55 2 22-Apr O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 HENRY  REID FC 30 PP 8:00 AM Martin Kellogg, Newington weather
56 2 22-Apr O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC NAUGATUCK FUSION 2-6 8:00 AM Albertus Magnus College, New Haven Field Change
57                  
58 2 22-Apr O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 RIDGEFIELD KICKS 5-1 8:00 AM Central MS, Greenwich  
59 2 22-Apr O40-1 NORWALK MARINERS WATERBURY ALBANIANS 1-2 10:15 AM Nathan Hale MS, Norwalk Time change
60 2 22-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC DANBURY UNITED 40 5-0 8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
61 2 22-Apr O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 VASCO DA GAMA 40 2-1 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
62 2 22-Apr O40-1 STORM FC CHESHIRE AZZURRI 40 3-0 8:00 AM Wakeman Park, Westport  
63                  
64 2 22-Apr O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORTH HAVEN SC 0-2 10:15 AM Peck Place School, Orange Time change
65 2 22-Apr O40-2 STAMFORD UNITED NEWINGTON PORTUGUESE 40 1-0 10:00 AM West Beach Fields, Stamford Home Field Swap 8/26
66 2 22-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE GREENWICH PUMAS 40 3-4 10:00 AM Guilford HS, Guilford  
67 2 22-Apr O40-2 HENRY  REID FC 40 SOUTHEAST ROVERS 0-0 10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
68 2 22-Apr O40-2 DERBY QUITUS NORWALK SPORT COLOMBIA  2-1 10:00 AM Witek Park, Derby  
69                  
70 2 22-Apr O40-3 PAN ZONES HAMDEN UNITED 2-1 10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
71 2 22-Apr O40-3 NORTH BRANFORD 40 WILTON WOLVES 3-0 10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
72 2 22-Apr O40-3 ELI'S FC BYE 40 (NO GAME) -- --    
73 2 22-Apr O40-3 GUILFORD CELTIC  WALLINGFORD MORELIA 3-3 8:00 AM Bittner Park, Guilford Time change
74 2 22-Apr O40-3 BESA SC STAMFORD CITY 1-1 10:15 AM Bucks Hill Park, Waterbury Time change
75                  
76 2 22-Apr O50-1 MOODUS SC GREENWICH PUMAS LEGENDS 2-3 10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
77 2 22-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES VASCO DA GAMA 50 0-1 8:00 AM Guilford HS, Guilford  
78 2 22-Apr O50-1 GLASTONBURY CELTIC  CLUB NAPOLI 50 3-3 9:00 AM Irish American Club, Glastonbury Time change
79 2 22-Apr O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 POLONIA FALCON STARS FC 1-0 10:00 AM Central MS, Greenwich  
80 2 22-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 NEW BRITAIN FALCONS FC 1-0 9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
81                  
82 2 22-Apr O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 NORTH BRANFORD LEGENDS 2-1 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
83 2 22-Apr O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS WEST HAVEN GRAYS 1-2 8:00 AM City Hill MS, Naugatuck Time change
84 2 22-Apr O50-2 EAST HAVEN SC DARIEN BLUE WAVE 3-1 10:15 AM Moulthrop Field, East Haven Time change
85 2 22-Apr O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS WATERBURY PONTES 3-1 10:00 AM Winding Trails, Farmington  
86 2 22-Apr O50-2 CHESHIRE UNITED  SOUTHBURY BOOMERS 2-0 11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
87                  
88 3 29-Apr O30-1 CLUB NAPOLI 30 NEWTOWN SALTY DOGS 3-7 9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
89 3 29-Apr O30-1 MILFORD TUESDAY SHELTON FC 0-1 8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
90 3 29-Apr O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLINTON FC 3-2 8:00 AM Central MS, Greenwich Time change
91 3 29-Apr O30-1 STAMFORD FC DANBURY UNITED 30 PP 10:00 AM West Beach Fields, Stamford National Cup, played ahead 4/8
92 3 29-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 VASCO DA GAMA 30 2-3 8:00 AM Coginchaug HS, Durham Field Change
93                  
94 3 29-Apr O30-2 ECUACHAMOS FC LITCHFIELD COUNTY BLUES 2-3 10:15 AM Witek Park, Derby Time change
95 3 29-Apr O30-2 GREENWICH PUMAS 30 NAUGATUCK FUSION 2-0 10:00 AM Greenwich Catholic School, Greenwich  
96 3 29-Apr O30-2 HENRY  REID FC 30 CASEUS NEW HAVEN FC 2-4 10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
97 3 29-Apr O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 HAMDEN ALL STARS PP 8:00 AM Newington HS, Newington weather; Field Change
98 3 29-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS POLONIA FALCON 30 1-7 8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
99                  
100 3 29-Apr O40-1 NORWALK MARINERS FAIRFIELD GAC 0-3 9:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk Time change
101 3 29-Apr O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH GUNNERS 40 1-1 10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
102 3 29-Apr O40-1 DANBURY UNITED 40 CHESHIRE AZZURRI 40 1-3 9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury Time change
103 3 29-Apr O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH ARSENAL 40 3-3 8:00 AM Scotts Ridge MS, Ridgefield Field change; Time change
104 3 29-Apr O40-1 STORM FC WATERBURY ALBANIANS 5-1 8:00 AM Wakeman Park, Westport  
105                  
106 3 29-Apr O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GREENWICH PUMAS 40 PP 10:00 AM Newington HS, Newington weather; Field Change
107 3 29-Apr O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORWALK SPORT COLOMBIA  2-2 10:15 AM Peck Place School, Orange Time change
108 3 29-Apr O40-2 HENRY  REID FC 40 DERBY QUITUS 2-1 8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
109 3 29-Apr O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD BELL CURVE 6-0 9:30 AM New London HS, New London Time change; Field Change
110 3 29-Apr O40-2 NORTH HAVEN SC STAMFORD UNITED 1-1 10:00 AM Ridge Road, North Haven  
111                  
112 3 29-Apr O40-3 BYE 40 (NO GAME) NORTH BRANFORD 40 -- -- --  
113 3 29-Apr O40-3 HAMDEN UNITED STAMFORD CITY 1-1 10:00 AM Hamden MS, Hamden  
114 3 29-Apr O40-3 GUILFORD CELTIC  BESA SC 0-0 10:15 AM Bittner Park, Guilford Time change
115 3 29-Apr O40-3 WALLINGFORD MORELIA ELI'S FC 1-0 10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
116 3 29-Apr O40-3 PAN ZONES WILTON WOLVES 4-0 10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
117                  
118 3 29-Apr O50-1 CLUB NAPOLI 50 GUILFORD BLACK EAGLES 1-3 8:00 AM North Farms Park, North Branford Time change
119 3 29-Apr O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS NEW BRITAIN FALCONS FC 1-0 10:00 AM Central MS, Greenwich Time change
120 3 29-Apr O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CHESHIRE AZZURRI 50 0-0 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
121 3 29-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GLASTONBURY CELTIC  4-1 8:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain Time change; Field Change
122 3 29-Apr O50-1 MOODUS SC VASCO DA GAMA 50 0-0 10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
123                  
124 3 29-Apr O50-2 DARIEN BLUE WAVE NAUGATUCK RIVER RATS 3-1 9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
125 3 29-Apr O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 SOUTHBURY BOOMERS 2-2 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
126 3 29-Apr O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS CHESHIRE UNITED  0-2 10:00 AM Winding Trails, Farmington  
127 3 29-Apr O50-2 WATERBURY PONTES EAST HAVEN SC 1-0 10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
128 3 29-Apr O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS WEST HAVEN GRAYS 0-2 10:00 AM North Farms Park, North Branford Field Change
129                  
130 4 6-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 MILFORD TUESDAY 9-3 8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport Time Change
131 4 6-May O30-1 DANBURY UNITED 30 CLINTON FC 2-3 9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
132 4 6-May O30-1 SHELTON FC GREENWICH ARSENAL 30 0-0 8:00 AM Nike Site, Shelton  
133 4 6-May O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS STAMFORD FC 2-1 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
134 4 6-May O30-1 CLUB NAPOLI 30 NORTH BRANFORD 30 1-3 9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
135                  
136 4 6-May O30-2 POLONIA FALCON 30 GREENWICH PUMAS 30 9-2 10:00 AM Falcon Field, New Britain  
137 4 6-May O30-2 HAMDEN ALL STARS CASEUS NEW HAVEN FC 2-4 10:00 AM West Woods School, Hamden  
138 4 6-May O30-2 HENRY  REID FC 30 NAUGATUCK FUSION 3-1 10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
139 4 6-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NEWINGTON PORTUGUESE 30 1-1 10:20 AM Whittlesey Harrison, Morris Time Change
140 4 6-May O30-2 ECUACHAMOS FC MILFORD AMIGOS 1-0 10:15 AM Witek Park, Derby Time Change
141                  
142 4 6-May O40-1 DANBURY UNITED 40 NORWALK MARINERS 2-0 11:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
143 4 6-May O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 STORM FC 2-2 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
144 4 6-May O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 CHESHIRE AZZURRI 40 1-4 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
145 4 6-May O40-1 VASCO DA GAMA 40 FAIRFIELD GAC 1-1 8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
146 4 6-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS WATERBURY ALBANIANS 1-2 8:00 AM Diniz Field, Ridgefield Time Change
147                  
148 4 6-May O40-2 STAMFORD UNITED NEW HAVEN AMERICANS 2-1 10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
149 4 6-May O40-2 GUILFORD BELL CURVE DERBY QUITUS 1-0 8:00 AM Guilford HS, Guilford Field Change
150 4 6-May O40-2 HENRY  REID FC 40 NORWALK SPORT COLOMBIA  2-1 8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
151 4 6-May O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 SOUTHEAST ROVERS 0-1 10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
152 4 6-May O40-2 GREENWICH PUMAS 40 NORTH HAVEN SC 3-1 8:00 AM Central MS, Greenwich  
153                  
154 4 6-May O40-3 WILTON WOLVES HAMDEN UNITED 2-4 10:15 AM Middlebrook School, Wilton Time Change
155 4 6-May O40-3 ELI'S FC BESA SC 1-1 10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
156 4 6-May O40-3 GUILFORD CELTIC  STAMFORD CITY 1-2 10:00 AM Bittner Park, Guilford  
157 4 6-May O40-3 NORTH BRANFORD 40 WALLINGFORD MORELIA 1-3 8:00 AM Coginchaug HS, Durham Time Change
158 4 6-May O40-3 BYE 40 (NO GAME) PAN ZONES -- -- --  
159                  
160 4 6-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS 0-1 10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
161 4 6-May O50-1 GLASTONBURY CELTIC  CHESHIRE AZZURRI 50 0-5 10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
162 4 6-May O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 NEW BRITAIN FALCONS FC 3-1 10:00 AM Central MS, Greenwich  
163 4 6-May O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES POLONIA FALCON STARS FC 1-3 10:00 AM Guilford HS, Guilford  
164 4 6-May O50-1 CLUB NAPOLI 50 MOODUS SC 1-5 10:15 AM North Farms Park, North Branford Time Change
165                  
166 4 6-May O50-2 WEST HAVEN GRAYS GREENWICH ARSENAL 50 2-4 10:00 AM Pagels Field, West Haven  
167 4 6-May O50-2 EAST HAVEN SC CHESHIRE UNITED  3-2 10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
168 4 6-May O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS SOUTHBURY BOOMERS 5-0 10:00 AM Winding Trails, Farmington  
169 4 6-May O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS WATERBURY PONTES 2-3 10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
170 4 6-May O50-2 DARIEN BLUE WAVE NORTH BRANFORD LEGENDS 8-0 8:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien Time Change
171                  
172                  
173   12-May O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GREENWICH PUMAS 40 0-3 9:00 AM Martin Kellogg, Newington Rescheduled from 4/29
174                  
175   NO SCHEDULED GAMES MOTHER'S DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/13    
176                  
177   19-May O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 HENRY  REID FC 30   TBD TBD Rescheduled from 4/22
178                  
179 5 20-May O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLINTON FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
180 5 20-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
181 5 20-May O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 MILFORD TUESDAY   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
182 5 20-May O30-1 SHELTON FC DANBURY UNITED 30 PP 8:00 AM Nike Site, Shelton National Cup
183 5 20-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 STAMFORD FC   10:00 AM North Farms Park, North Branford Field Change
184                  
185 5 20-May O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Beckerman Athletic Center, Hamden Field Change
186 5 20-May O30-2 POLONIA FALCON 30 ECUACHAMOS FC   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
187 5 20-May O30-2 HENRY  REID FC 30 GREENWICH PUMAS 30   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
188 5 20-May O30-2 NAUGATUCK FUSION HAMDEN ALL STARS   9:00 AM City Hill MS, Naugatuck Time Change
189 5 20-May O30-2 MILFORD AMIGOS NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
190                  
191 5 20-May O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 NORWALK MARINERS   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
192 5 20-May O40-1 WATERBURY ALBANIANS DANBURY UNITED 40   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
193 5 20-May O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Central MS, Greenwich  
194 5 20-May O40-1 STORM FC FAIRFIELD GAC   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
195 5 20-May O40-1 VASCO DA GAMA 40 RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport Field change; Time change
196                  
197 5 20-May O40-2 DERBY QUITUS NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:15 AM Witek Park, Derby Time Change
198 5 20-May O40-2 STAMFORD UNITED GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
199 5 20-May O40-2 HENRY  REID FC 40 NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
200 5 20-May O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
201 5 20-May O40-2 NORTH HAVEN SC SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
202                  
203 5 20-May O40-3 BESA SC NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury Time Change
204 5 20-May O40-3 WILTON WOLVES BYE 40 (NO GAME)   --    
205 5 20-May O40-3 GUILFORD CELTIC  HAMDEN UNITED   10:00 AM Bittner Park, Guilford  
206 5 20-May O40-3 STAMFORD CITY ELI'S FC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
207 5 20-May O40-3 PAN ZONES WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
208                  
209 5 20-May O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
210 5 20-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
211 5 20-May O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
212 5 20-May O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GLASTONBURY CELTIC    8:00 AM Falcon Field, New Britain  
213 6 20-May O50-1 MOODUS SC POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
214                  
215 5 20-May O50-2 CHESHIRE UNITED  NAUGATUCK RIVER RATS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
216 5 20-May O50-2 WEST HAVEN GRAYS DARIEN BLUE WAVE   10:15 AM Pagels Field, West Haven Time Change
217 5 20-May O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
218 5 20-May O50-2 SOUTHBURY BOOMERS EAST HAVEN SC   10:15 AM Settlers Park, Southbury Time Change
219 5 20-May O50-2 WATERBURY PONTES NORTH BRANFORD LEGENDS   10:15 AM Pontelandolfo Club, Waterbury Time Change; Home Field Swap 9/16
220                  
221   27-May O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich Rescheduled from 4/15
222   27-May O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 HAMDEN ALL STARS   TBD TBD Rescheduled from 4/29
223                  
224   NO SCHEDULED GAMES MEMORIAL DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/27    
225                  
226 6 3-Jun O30-1 STAMFORD FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
227 6 3-Jun O30-1 MILFORD TUESDAY CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
228 6 3-Jun O30-1 CLINTON FC NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
229 6 3-Jun O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 DANBURY UNITED 30   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
230 6 3-Jun O30-1 SHELTON FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Nike Site, Shelton  
231                  
232 6 3-Jun O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 POLONIA FALCON 30   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
233 6 3-Jun O30-2 GREENWICH PUMAS 30 ECUACHAMOS FC   10:00 AM Greenwich Catholic School, Greenwich  
234 6 3-Jun O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC MILFORD AMIGOS   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
235 6 3-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS HENRY  REID FC 30   10:00 AM West Woods School, Hamden  
236 6 3-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
237                  
238 6 3-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
239 6 3-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 DANBURY UNITED 40   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
240 6 3-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS CHESHIRE AZZURRI 40   9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
241 6 3-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield Time Change
242 7 3-Jun O40-1 STORM FC NORWALK MARINERS   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
243                  
244 6 3-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS STAMFORD UNITED   10:00 AM Spera Park, Waterford  
245 6 3-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Peck Place School, Orange  
246 6 3-Jun O40-2 DERBY QUITUS NORTH HAVEN SC   10:00 AM Witek Park, Derby  
247 6 3-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE HENRY  REID FC 40   10:00 AM Guilford HS, Guilford  
248 6 3-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
249                  
250 6 3-Jun O40-3 WALLINGFORD MORELIA WILTON WOLVES   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
251 6 3-Jun O40-3 HAMDEN UNITED BYE 40 (NO GAME)   --    
252 6 3-Jun O40-3 BESA SC PAN ZONES   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
253 6 3-Jun O40-3 ELI'S FC GUILFORD CELTIC    10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
254 6 3-Jun O40-3 STAMFORD CITY NORTH BRANFORD 40   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
255                  
256 6 3-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
257 6 3-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Central MS, Greenwich  
258 6 3-Jun O50-1 MOODUS SC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus Home field Swap 9/23
259 6 3-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GREENWICH GUNNERS 50   11:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
260 6 3-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GUILFORD BLACK EAGLES   8:00 AM Falcon Field, New Britain  
261                  
262 6 3-Jun O50-2 WATERBURY PONTES WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
263 6 3-Jun O50-2 DARIEN BLUE WAVE GREENWICH ARSENAL 50   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
264 6 3-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS CHESHIRE UNITED    10:00 AM Northford Park, North Branford  
265 6 3-Jun O50-2 EAST HAVEN SC FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
266 6 3-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
267                  
268 7 10-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 MILFORD TUESDAY   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
269 7 10-Jun O30-1 STAMFORD FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
270 7 10-Jun O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
271 7 10-Jun O30-1 NORTH BRANFORD 30 SHELTON FC   8:00 AM Northford Park, North Branford  
272 8 10-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLINTON FC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
273                  
274 7 10-Jun O30-2 GREENWICH PUMAS 30 HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Greenwich Catholic School, Greenwich  
275 7 10-Jun O30-2 ECUACHAMOS FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Witek Park, Derby  
276 7 10-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES HENRY  REID FC 30   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
277 7 10-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
278 7 10-Jun O30-2 POLONIA FALCON 30 CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
279                  
280 7 10-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 FAIRFIELD GAC   8:00 AM Central MS, Greenwich  
281 7 10-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
282 7 10-Jun O40-1 NORWALK MARINERS GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
283 7 10-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS STORM FC   9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
284 7 10-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS CHESHIRE AZZURRI 40   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
285                  
286 7 10-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Peck Place School, Orange  
287 7 10-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Spera Park, Waterford  
288 7 10-Jun O40-2 HENRY  REID FC 40 NEWINGTON PORTUGUESE 40   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield Time Change
289 7 10-Jun O40-2 NORTH HAVEN SC NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Ridge Road, North Haven  
290 7 10-Jun O40-2 STAMFORD UNITED DERBY QUITUS   8:00 AM West Beach Fields, Stamford Time Change
291                  
292 7 10-Jun O40-3 HAMDEN UNITED ELI'S FC   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
293 7 10-Jun O40-3 BYE 40 (NO GAME) WALLINGFORD MORELIA   -- --  
294 7 10-Jun O40-3 GUILFORD CELTIC  NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Bittner Park, Guilford  
295 7 10-Jun O40-3 PAN ZONES STAMFORD CITY   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
296 7 10-Jun O40-3 WILTON WOLVES BESA SC   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
297                  
298 7 10-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
299 7 10-Jun O50-1 CLUB NAPOLI 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
300 7 10-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Central MS, Greenwich  
301 7 10-Jun O50-1 MOODUS SC NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
302 7 10-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE AZZURRI 50   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
303                  
304 7 10-Jun O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 EAST HAVEN SC   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
305 7 10-Jun O50-2 DARIEN BLUE WAVE WATERBURY PONTES   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
306 7 10-Jun O50-3 FARMINGTON WHITE OWLS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
307 7 10-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Northford Park, North Branford  
308 7 10-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS CHESHIRE UNITED    10:00 AM Pagels Field, West Haven  
309                  
310 8 17-Jun O30-1 CLUB NAPOLI 30 GREENWICH ARSENAL 30   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
311 8 17-Jun O30-1 CLINTON FC MILFORD TUESDAY   8:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
312 8 17-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
313 8 17-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
314 8 17-Jun O30-1 STAMFORD FC SHELTON FC   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
315                  
316 8 17-Jun O30-2 ECUACHAMOS FC HENRY  REID FC 30   8:00 AM Witek Park, Derby  
317 8 17-Jun O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC GREENWICH PUMAS 30   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
318 8 17-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD AMIGOS   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
319 8 17-Jun O30-2 POLONIA FALCON 30 HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
320 8 17-Jun O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
321                  
322 8 17-Jun O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 DANBURY UNITED 40   10:00 AM Central MS, Greenwich  
323 8 17-Jun O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 GREENWICH GUNNERS 40   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
324 8 17-Jun O40-1 NORWALK MARINERS RIDGEFIELD KICKS   9:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
325 8 17-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
326 8 17-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 STORM FC   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
327                  
328 8 17-Jun O40-2 GREENWICH PUMAS 40 HENRY  REID FC 40   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
329 8 17-Jun O40-2 DERBY QUITUS NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Witek Park, Derby  
330 8 17-Jun O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 NORTH HAVEN SC   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
331 8 17-Jun O40-2 STAMFORD UNITED GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
332 8 17-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Spera Park, Waterford  
333                  
334 8 17-Jun O40-3 BYE 40 (NO GAME) GUILFORD CELTIC    -- --  
335 8 17-Jun O40-3 BESA SC HAMDEN UNITED   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
336 8 17-Jun O40-3 NORTH BRANFORD 40 PAN ZONES   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
337 8 17-Jun O40-3 WILTON WOLVES ELI'S FC   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
338 8 17-Jun O40-3 WALLINGFORD MORELIA STAMFORD CITY   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
339                  
340 8 17-Jun O50-1 CLUB NAPOLI 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
341 8 17-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich Field Change
342 8 17-Jun O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES MOODUS SC   10:00 AM Guilford HS, Guilford  
343 8 17-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
344 8 17-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC NEW BRITAIN FALCONS FC   8:00 AM Falcon Field, New Britain  
345                  
346 8 17-Jun O50-2 DARIEN BLUE WAVE FARMINGTON WHITE OWLS   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
347 8 17-Jun O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Central MS, Greenwich  
348 8 17-Jun O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
349 8 17-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS EAST HAVEN SC   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
350 8 17-Jun O50-2 WATERBURY PONTES SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
351                  
352 9 24-Jun O30-1 CLINTON FC STAMFORD FC   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
353 9 24-Jun O30-1 SHELTON FC CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
354 9 24-Jun O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 VASCO DA GAMA 30   8:00 AM GHS Stadium, Greenwich  
355 9 24-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 NORTH BRANFORD 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
356 9 24-Jun O30-1 MILFORD TUESDAY NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
357                  
358 9 24-Jun O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
359 9 24-Jun O30-2 NAUGATUCK FUSION ECUACHAMOS FC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
360 9 24-Jun O30-2 POLONIA FALCON 30 HENRY  REID FC 30   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
361 9 24-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD AMIGOS   10:00 AM West Woods School, Hamden  
362 9 24-Jun O30-2 GREENWICH PUMAS 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Greenwich Catholic School, Greenwich  
363                  
364 9 24-Jun O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 VASCO DA GAMA 40   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
365 9 24-Jun O40-1 STORM FC DANBURY UNITED 40   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
366 9 24-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH ARSENAL 40   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
367 9 24-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield Time Change
368 9 24-Jun O40-1 NORWALK MARINERS GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
369                  
370 9 24-Jun O40-2 DERBY QUITUS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Witek Park, Derby  
371 9 24-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
372 9 24-Jun O40-2 STAMFORD UNITED HENRY  REID FC 40   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
373 9 24-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORTH HAVEN SC   10:00 AM Cox School North, Guilford Field Change
374 9 24-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Peck Place School, Orange  
375                  
376 9 24-Jun O40-3 BESA SC WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
377 9 24-Jun O40-3 STAMFORD CITY BYE 40 (NO GAME)   --    
378 9 24-Jun O40-3 WILTON WOLVES GUILFORD CELTIC    10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
379 9 24-Jun O40-3 ELI'S FC PAN ZONES   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
380 9 24-Jun O40-3 HAMDEN UNITED NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
381                  
382 9 24-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 POLONIA FALCON STARS FC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
383 9 24-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
384 9 24-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
385 9 24-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  MOODUS SC   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
386 9 24-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM GHS Stadium, Greenwich  
387                  
388 9 24-Jun O50-2 CHESHIRE UNITED  WATERBURY PONTES   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
389 9 24-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
390 9 24-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
391 9 24-Jun O50-2 EAST HAVEN SC NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
392 9 24-Jun O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
393                  
394                  
395   FALL SEASON STARTS AUGUST 19, 2018
396                  
397 10 19-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 NEWTOWN SALTY DOGS   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
398 10 20-Aug O30-1 STAMFORD FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM West Beach Fields, Stamford Home Field Swap 4/15
399 10 19-Aug O30-1 CLINTON FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
400 10 19-Aug O30-1 NORTH BRANFORD 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
401 10 19-Aug O30-1 SHELTON FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Nike Site, Shelton Home Field Swap 4/15
402                  
403 10 19-Aug O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
404 10 19-Aug O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 GREENWICH PUMAS 30   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
405 10 19-Aug O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC ECUACHAMOS FC   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
406 10 19-Aug O30-2 MILFORD AMIGOS HENRY  REID FC 30   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
407 10 19-Aug O30-2 POLONIA FALCON 30 NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
408                  
409 10 19-Aug O40-1 FAIRFIELD GAC NORWALK MARINERS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
410 10 19-Aug O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 VASCO DA GAMA 40   10:00 AM tbd  
411 10 19-Aug O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 DANBURY UNITED 40   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
412 10 19-Aug O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM tbd  
413 10 19-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS STORM FC   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
414                  
415 10 19-Aug O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
416 10 19-Aug O40-2 NEW HAVEN AMERICANS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Peck Place School, Orange  
417 10 19-Aug O40-2 DERBY QUITUS GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Witek Park, Derby  
418 10 19-Aug O40-2 HENRY  REID FC 40 NORTH HAVEN SC   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
419 10 19-Aug O40-2 STAMFORD UNITED NORWALK SPORT COLOMBIA    8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
420                  
421 10 19-Aug O40-3 ELI'S FC NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
422 10 19-Aug O40-3 HAMDEN UNITED WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
423 10 19-Aug O40-3 BESA SC BYE 40 (NO GAME)   --    
424 10 19-Aug O40-3 GUILFORD CELTIC  PAN ZONES   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
425 10 19-Aug O40-3 WILTON WOLVES STAMFORD CITY   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
426                  
427 10 19-Aug O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
428 10 19-Aug O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM tbd  
429 10 19-Aug O50-1 CLUB NAPOLI 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM North Farms Park, North Branford Home Field Swap 4/8
430 10 19-Aug O50-1 MOODUS SC GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
431 10 19-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
432                  
433 10 19-Aug O50-2 EAST HAVEN SC NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
434 10 19-Aug O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 WATERBURY PONTES   10:00 AM tbd  
435 10 19-Aug O50-2 CHESHIRE UNITED  DARIEN BLUE WAVE   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
436 10 19-Aug O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
437 10 19-Aug O50-2 SOUTHBURY BOOMERS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
438                  
439 11 26-Aug O30-1 NORTH BRANFORD 30 MILFORD TUESDAY   10:00 AM Northford Park, North Branford  
440 11 26-Aug O30-1 VASCO DA GAMA 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
441 11 26-Aug O30-1 CLUB NAPOLI 30 DANBURY UNITED 30   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
442 11 26-Aug O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 STAMFORD FC   10:00 AM tbd  
443 11 26-Aug O30-1 SHELTON FC CLINTON FC   8:00 AM Nike Site, Shelton  
444                  
445 11 26-Aug O30-2 MILFORD AMIGOS GREENWICH PUMAS 30   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
446 11 26-Aug O30-2 POLONIA FALCON 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
447 11 26-Aug O30-2 ECUACHAMOS FC HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Witek Park, Derby  
448 11 26-Aug O30-2 HENRY  REID FC 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
449 11 26-Aug O30-2 NAUGATUCK FUSION CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
450                  
451 11 26-Aug O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH GUNNERS 40   9:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
452 11 26-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS NORWALK MARINERS   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
453 11 26-Aug O40-1 DANBURY UNITED 40 FAIRFIELD GAC   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
454 11 26-Aug O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
455 11 26-Aug O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 STORM FC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
456                  
457 11 26-Aug O40-2 NORTH HAVEN SC NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
458 11 26-Aug O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 STAMFORD UNITED   10:00 AM Martin Kellogg, Newington Home Field Swap 4/22
459 11 26-Aug O40-2 GREENWICH PUMAS 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM tbd  
460 11 26-Aug O40-2 SOUTHEAST ROVERS HENRY  REID FC 40   10:00 AM Spera Park, Waterford  
461 11 26-Aug O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  DERBY QUITUS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
462                  
463 11 26-Aug O40-3 HAMDEN UNITED PAN ZONES   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
464 11 26-Aug O40-3 WILTON WOLVES NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
465 11 26-Aug O40-3 BYE 40 (NO GAME) ELI'S FC   -- --  
466 11 26-Aug O40-3 WALLINGFORD MORELIA GUILFORD CELTIC    10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
467 11 26-Aug O40-3 STAMFORD CITY BESA SC   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
468                  
469 11 26-Aug O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS MOODUS SC   10:00 AM tbd  
470 11 26-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
471 11 26-Aug O50-1 CLUB NAPOLI 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM North Farms Park, North Branford  
472 11 26-Aug O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
473 11 26-Aug O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
474                  
475 11 26-Aug O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Northford Park, North Branford  
476 11 26-Aug O50-2 WEST HAVEN GRAYS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
477 11 26-Aug O50-2 DARIEN BLUE WAVE EAST HAVEN SC   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
478 11 26-Aug O50-2 WATERBURY PONTES FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
479 11 26-Aug O50-2 SOUTHBURY BOOMERS CHESHIRE UNITED    10:00 AM Settlers Park, Southbury  
480                  
481   NO SCHEDULED GAMES LABOR DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 9/2    
482                  
483 12 9-Sep O30-1 MILFORD TUESDAY VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
484 12 9-Sep O30-1 CLINTON FC DANBURY UNITED 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
485 12 9-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 SHELTON FC   10:00 AM tbd  
486 12 9-Sep O30-1 STAMFORD FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
487 12 9-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
488                  
489 12 9-Sep O30-2 GREENWICH PUMAS 30 POLONIA FALCON 30   10:00 AM tbd  
490 12 9-Sep O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
491 12 9-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION HENRY  REID FC 30   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
492 12 9-Sep O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
493 12 9-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS ECUACHAMOS FC   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
494                  
495 12 9-Sep O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH GUNNERS 40   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
496 12 9-Sep O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 FAIRFIELD GAC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
497 12 9-Sep O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 STORM FC   10:00 AM tbd  
498 12 9-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 NORWALK MARINERS   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
499 12 9-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 RIDGEFIELD KICKS   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury Home field swap 4/15
500                  
501 12 9-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS STAMFORD UNITED   10:00 AM Peck Place School, Orange  
502 12 9-Sep O40-2 DERBY QUITUS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Witek Park, Derby  
503 12 9-Sep O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  HENRY  REID FC 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
504 12 9-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Spera Park, Waterford  
505 12 9-Sep O40-2 NORTH HAVEN SC GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
506                  
507 12 9-Sep O40-3 HAMDEN UNITED WILTON WOLVES   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
508 12 9-Sep O40-3 BESA SC ELI'S FC   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
509 12 9-Sep O40-3 STAMFORD CITY GUILFORD CELTIC    10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
510 12 9-Sep O40-3 WALLINGFORD MORELIA NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
511 12 9-Sep O40-3 PAN ZONES BYE 40 (NO GAME)   --    
512                  
513 12 9-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS VASCO DA GAMA 50   10:00 AM tbd  
514 12 9-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GLASTONBURY CELTIC    9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
515 12 9-Sep O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
516 12 9-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
517 12 9-Sep O50-1 MOODUS SC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
518                  
519 12 9-Sep O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM tbd  
520 12 9-Sep O50-2 CHESHIRE UNITED  EAST HAVEN SC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
521 12 9-Sep O50-2 SOUTHBURY BOOMERS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
522 12 9-Sep O50-2 WATERBURY PONTES NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
523 12 9-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Northford Park, North Branford  
524                  
525 13 16-Sep O30-1 CLINTON FC NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
526 13 16-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 VASCO DA GAMA 30   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
527 13 16-Sep O30-1 MILFORD TUESDAY GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
528 13 16-Sep O30-1 DANBURY UNITED 30 SHELTON FC   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
529 13 16-Sep O30-1 STAMFORD FC NORTH BRANFORD 30   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
530                  
531 13 16-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
532 13 16-Sep O30-2 ECUACHAMOS FC POLONIA FALCON 30   10:00 AM Witek Park, Derby  
533 13 16-Sep O30-2 GREENWICH PUMAS 30 HENRY  REID FC 30   10:00 AM tbd  
534 13 16-Sep O30-2 HAMDEN ALL STARS NAUGATUCK FUSION   10:00 AM West Woods School, Hamden  
535 13 16-Sep O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 MILFORD AMIGOS   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
536                  
537 13 16-Sep O40-1 NORWALK MARINERS CHESHIRE AZZURRI 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
538 13 16-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
539 13 16-Sep O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM tbd  
540 13 16-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC STORM FC   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield Time Change
541 13 16-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS VASCO DA GAMA 40   9:00 AM Scotland Field, Ridgefield Home Field swap 5/20
542                  
543 13 16-Sep O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 DERBY QUITUS   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
544 13 16-Sep O40-2 GREENWICH PUMAS 40 STAMFORD UNITED   10:00 AM tbd  
545 13 16-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS HENRY  REID FC 40   10:00 AM Peck Place School, Orange  
546 13 16-Sep O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
547 13 16-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS NORTH HAVEN SC   10:00 AM Spera Park, Waterford  
548                  
549 13 16-Sep O40-3 NORTH BRANFORD 40 BESA SC   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
550 13 16-Sep O40-3 BYE 40 (NO GAME) WILTON WOLVES   -- --  
551 13 16-Sep O40-3 HAMDEN UNITED GUILFORD CELTIC    10:00 AM Hamden MS, Hamden  
552 13 16-Sep O40-3 ELI'S FC STAMFORD CITY   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
553 13 16-Sep O40-3 WALLINGFORD MORELIA PAN ZONES   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
554                  
555 13 16-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
556 13 16-Sep O50-1 CLUB NAPOLI 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
557 13 16-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM tbd  
558 13 16-Sep O50-1 GLASTONBURY CELTIC  NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
559 13 16-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC MOODUS SC   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
560                  
561 13 16-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS CHESHIRE UNITED    10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
562 13 16-Sep O50-2 DARIEN BLUE WAVE WEST HAVEN GRAYS   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
563 13 16-Sep O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM tbd  
564 13 16-Sep O50-2 EAST HAVEN SC SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
565 13 16-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS WATERBURY PONTES   10:00 AM North Branford HS, North Branford Home Field Swap 5/20
566                  
567 14 23-Sep O30-1 VASCO DA GAMA 30 STAMFORD FC   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
568 14 23-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 MILFORD TUESDAY   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
569 14 23-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLINTON FC   10:00 AM Northford Park, North Branford  
570 14 23-Sep O30-1 DANBURY UNITED 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
571 14 23-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS SHELTON FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
572                  
573 14 23-Sep O30-2 POLONIA FALCON 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Cromwell MS, Cromwell  
574 14 23-Sep O30-2 ECUACHAMOS FC GREENWICH PUMAS 30   10:00 AM Witek Park, Derby  
575 14 23-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
576 14 23-Sep O30-2 HENRY  REID FC 30 HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
577 14 23-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
578                  
579 14 23-Sep O40-1 WATERBURY ALBANIANS VASCO DA GAMA 40   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
580 14 23-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
581 14 23-Sep O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 RIDGEFIELD KICKS   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
582 14 23-Sep O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 FAIRFIELD GAC   10:00 AM tbd  
583 14 23-Sep O40-1 NORWALK MARINERS STORM FC   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
584                  
585 14 23-Sep O40-2 STAMFORD UNITED SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
586 14 23-Sep O40-2 GREENWICH PUMAS 40 NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM tbd  
587 14 23-Sep O40-2 NORTH HAVEN SC DERBY QUITUS   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
588 14 23-Sep O40-2 HENRY  REID FC 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
589 14 23-Sep O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
590                  
591 14 23-Sep O40-3 WILTON WOLVES WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
592 14 23-Sep O40-3 BYE 40 (NO GAME) HAMDEN UNITED   -- --  
593 14 23-Sep O40-3 PAN ZONES BESA SC   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
594 14 23-Sep O40-3 GUILFORD CELTIC  ELI'S FC   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
595 14 23-Sep O40-3 NORTH BRANFORD 40 STAMFORD CITY   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
596                  
597 14 23-Sep O50-1 VASCO DA GAMA 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
598 14 23-Sep O50-1 CLUB NAPOLI 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
599 14 23-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 MOODUS SC   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire Home field Swap 6/3
600 14 23-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM tbd  
601 14 23-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
602                  
603 14 23-Sep O50-2 WEST HAVEN GRAYS WATERBURY PONTES   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
604 14 23-Sep O50-2 GREENWICH ARSENAL 50 DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM tbd  
605 14 23-Sep O50-2 CHESHIRE UNITED  NORTH BRANFORD LEGENDS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
606 14 23-Sep O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS EAST HAVEN SC   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
607 14 23-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS SOUTHBURY BOOMERS   8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
608                  
609 15 30-Sep O30-1 MILFORD TUESDAY DANBURY UNITED 30   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
610 15 30-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 STAMFORD FC   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
611 15 30-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
612 15 30-Sep O30-1 SHELTON FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Nike Site, Shelton  
613 15 30-Sep O30-1 CLINTON FC VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
614                  
615 15 30-Sep O30-2 HAMDEN ALL STARS GREENWICH PUMAS 30   10:00 AM West Woods School, Hamden  
616 15 30-Sep O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 ECUACHAMOS FC   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
617 15 30-Sep O30-2 HENRY  REID FC 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
618 15 30-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION MILFORD AMIGOS   8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
619 15 30-Sep O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC POLONIA FALCON 30   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
620                  
621 15 30-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
622 15 30-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 DANBURY UNITED 40   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
623 15 30-Sep O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 NORWALK MARINERS   10:00 AM tbd  
624 15 30-Sep O40-1 STORM FC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
625 15 30-Sep O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 WATERBURY ALBANIANS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
626                  
627 15 30-Sep O40-2 GUILFORD BELL CURVE NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
628 15 30-Sep O40-2 GREENWICH PUMAS 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM tbd  
629 15 30-Sep O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 HENRY  REID FC 40   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
630 15 30-Sep O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  NORTH HAVEN SC   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
631 15 30-Sep O40-2 DERBY QUITUS STAMFORD UNITED   10:00 AM Witek Park, Derby  
632                  
633 15 30-Sep O40-3 ELI'S FC HAMDEN UNITED   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
634 15 30-Sep O40-3 WALLINGFORD MORELIA BYE 40 (NO GAME)   --    
635 15 30-Sep O40-3 NORTH BRANFORD 40 GUILFORD CELTIC    10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
636 15 30-Sep O40-3 STAMFORD CITY PAN ZONES   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
637 15 30-Sep O40-3 BESA SC WILTON WOLVES   10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
638                  
639 15 30-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM tbd  
640 15 30-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
641 15 30-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
642 15 30-Sep O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC MOODUS SC   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
643 15 30-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 VASCO DA GAMA 50   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
644                  
645 15 30-Sep O50-2 EAST HAVEN SC GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
646 15 30-Sep O50-2 WATERBURY PONTES DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
647 15 30-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
648 15 30-Sep O50-2 SOUTHBURY BOOMERS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
649 15 30-Sep O50-2 CHESHIRE UNITED  WEST HAVEN GRAYS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
650                  
651   NO SCHEDULED GAMES COLUMBUS DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 10/8    
652                  
653 16 14-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM tbd  
654 16 14-Oct O30-1 MILFORD TUESDAY CLINTON FC   8:00 AM Fred Wolfe Park, Orange  
655 16 14-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Northford Park, North Branford  
656 16 14-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
657 16 14-Oct O30-1 SHELTON FC STAMFORD FC   8:00 AM Nike Site, Shelton  
658                  
659 16 14-Oct O30-2 HENRY  REID FC 30 ECUACHAMOS FC   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
660 16 14-Oct O30-2 GREENWICH PUMAS 30 CASEUS NEW HAVEN FC   10:00 AM tbd  
661 16 14-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
662 16 14-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS POLONIA FALCON 30   10:00 AM West Woods School, Hamden  
663 16 14-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
664                  
665 16 14-Oct O40-1 DANBURY UNITED 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
666 16 14-Oct O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 CHESHIRE AZZURRI 40   10:00 AM tbd  
667 16 14-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS NORWALK MARINERS   9:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
668 16 14-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS FAIRFIELD GAC   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
669 16 14-Oct O40-1 STORM FC VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
670                  
671 16 14-Oct O40-2 HENRY  REID FC 40 GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
672 16 14-Oct O40-2 NEW HAVEN AMERICANS DERBY QUITUS   10:00 AM Peck Place School, Orange  
673 16 14-Oct O40-2 NORTH HAVEN SC NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
674 16 14-Oct O40-2 GUILFORD BELL CURVE STAMFORD UNITED   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
675 16 14-Oct O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
676                  
677 16 14-Oct O40-3 GUILFORD CELTIC  BYE 40 (NO GAME)   --    
678 16 14-Oct O40-3 HAMDEN UNITED BESA SC   10:00 AM Hamden MS, Hamden  
679 16 14-Oct O40-3 PAN ZONES NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
680 16 14-Oct O40-3 ELI'S FC WILTON WOLVES   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
681 16 14-Oct O40-3 STAMFORD CITY WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
682                  
683 16 14-Oct O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CLUB NAPOLI 50   10:00 AM tbd  
684 16 14-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
685 16 14-Oct O50-1 MOODUS SC GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
686 16 14-Oct O50-1 GLASTONBURY CELTIC  VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
687 16 14-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
688                  
689 16 14-Oct O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
690 16 14-Oct O50-2 CHESHIRE UNITED  GREENWICH ARSENAL 50   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
691 16 14-Oct O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Northford Park, North Branford  
692 16 14-Oct O50-2 EAST HAVEN SC WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
693 16 14-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS WATERBURY PONTES   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
694                  
695 17 21-Oct O30-1 STAMFORD FC CLINTON FC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
696 17 21-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 SHELTON FC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
697 17 21-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
698 17 21-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Northford Park, North Branford  
699 17 21-Oct O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS MILFORD TUESDAY   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
700                  
701 17 21-Oct O30-2 NEWINGTON PORTUGUESE 30 CASEUS NEW HAVEN FC   8:00 AM Martin Kellogg, Newington  
702 17 21-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Witek Park, Derby  
703 17 21-Oct O30-2 HENRY  REID FC 30 POLONIA FALCON 30   10:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
704 17 21-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Pease Road, Woodbridge  
705 17 21-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES GREENWICH PUMAS 30   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
706                  
707 17 21-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 CHESHIRE AZZURRI 40   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
708 17 21-Oct O40-1 DANBURY UNITED 40 STORM FC   10:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
709 17 21-Oct O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM tbd  
710 17 21-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS FAIRFIELD GAC   9:00 AM Scotland Field, Ridgefield  
711 17 21-Oct O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 NORWALK MARINERS   10:00 AM tbd  
712                  
713 17 21-Oct O40-2 SOUTHEAST ROVERS DERBY QUITUS   10:00 AM Spera Park, Waterford  
714 17 21-Oct O40-2 GREENWICH PUMAS 40 NORWALK SPORT COLOMBIA    10:00 AM tbd  
715 17 21-Oct O40-2 HENRY  REID FC 40 STAMFORD UNITED   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield  
716 17 21-Oct O40-2 NORTH HAVEN SC GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Ridge Road, North Haven  
717 17 21-Oct O40-2 NEWINGTON PORTUGUESE 40 NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Martin Kellogg, Newington  
718                  
719 17 21-Oct O40-3 WALLINGFORD MORELIA BESA SC   10:00 AM Woodhouse Field, Wallingford  
720 17 21-Oct O40-3 BYE 40 (NO GAME) STAMFORD CITY   -- --  
721 17 21-Oct O40-3 GUILFORD CELTIC  WILTON WOLVES   10:00 AM Long Hill Park, Guilford  
722 17 21-Oct O40-3 PAN ZONES ELI'S FC   10:00 AM Stanley Quarter Park, New Britain  
723 17 21-Oct O40-3 NORTH BRANFORD 40 HAMDEN UNITED   10:00 AM Coginchaug HS, Durham  
724                  
725 17 21-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
726 17 21-Oct O50-1 CLUB NAPOLI 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM North Farms Park, North Branford  
727 17 21-Oct O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM tbd  
728 17 21-Oct O50-1 MOODUS SC GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Nathan Hale-Ray HS, Moodus  
729 17 21-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
730                  
731 17 21-Oct O50-2 WATERBURY PONTES CHESHIRE UNITED    10:00 AM Pontelandolfo Club, Waterbury  
732 17 21-Oct O50-2 DARIEN BLUE WAVE SOUTHBURY BOOMERS   9:00 AM Middlesex MS (Lower), Darien  
733 17 21-Oct O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Winding Trails, Farmington  
734 17 21-Oct O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS EAST HAVEN SC   10:00 AM Northford Park, North Branford  
735 17 21-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
736                  
737 18 28-Oct O30-1 CLINTON FC GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Indian River Sports Complex, Clinton  
738 18 28-Oct O30-1 SHELTON FC MILFORD TUESDAY   8:00 AM Nike Site, Shelton  
739 18 28-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 STAMFORD FC   9:00 AM Portuguese Cultural Center, Danbury  
740 18 28-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
741 18 28-Oct O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
742                  
743 18 28-Oct O30-2 CASEUS NEW HAVEN FC HENRY  REID FC 30   8:00 AM Strong Stadium, West Haven  
744 18 28-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION GREENWICH PUMAS 30   10:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
745 18 28-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM West Woods School, Hamden  
746 18 28-Oct O30-2 POLONIA FALCON 30 MILFORD AMIGOS   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
747 18 28-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES ECUACHAMOS FC   10:00 AM Whittlesey Harrison, Morris  
748                  
749 18 28-Oct O40-1 CHESHIRE AZZURRI 40 GREENWICH ARSENAL 40   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
750 18 28-Oct O40-1 STORM FC GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Wakeman Park, Westport  
751 18 28-Oct O40-1 FAIRFIELD GAC VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Ludlowe HS, Fairfield Time Change
752 18 28-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS RIDGEFIELD KICKS   9:00 AM Wilby HS, Waterbury  
753 18 28-Oct O40-1 NORWALK MARINERS DANBURY UNITED 40   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
754                  
755 18 28-Oct O40-2 DERBY QUITUS HENRY  REID FC 40   10:00 AM Witek Park, Derby  
756 18 28-Oct O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA  NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Nathan Hale MS, Norwalk  
757 18 28-Oct O40-2 GUILFORD BELL CURVE SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
758 18 28-Oct O40-2 STAMFORD UNITED NORTH HAVEN SC   10:00 AM West Beach Fields, Stamford  
759 18 28-Oct O40-2 GREENWICH PUMAS 40 NEWINGTON PORTUGUESE 40   10:00 AM tbd  
760                  
761 18 28-Oct O40-3 BESA SC GUILFORD CELTIC    10:00 AM Bucks Hill Park, Waterbury  
762 18 28-Oct O40-3 STAMFORD CITY HAMDEN UNITED   8:00 AM West Beach Fields, Stamford  
763 18 28-Oct O40-3 ELI'S FC WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
764 18 28-Oct O40-3 WILTON WOLVES PAN ZONES   10:00 AM Middlebrook School, Wilton  
765 18 28-Oct O40-3 NORTH BRANFORD 40 BYE 40 (NO GAME)   --    
766                  
767 18 28-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH GUNNERS 50   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
768 18 28-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Falcon Field, New Britain  
769 18 28-Oct O50-1 GLASTONBURY CELTIC  POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Irish American Club, Glastonbury  
770 18 28-Oct O50-1 VASCO DA GAMA 50 MOODUS SC   10:00 AM Veterans Memorial Park, Bridgeport  
771 18 28-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Calvin Leete School, Guilford  
772                  
773 18 28-Oct O50-2 CHESHIRE UNITED  FARMINGTON WHITE OWLS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
774 18 28-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Settlers Park, Southbury  
775 18 28-Oct O50-2 EAST HAVEN SC WATERBURY PONTES   10:00 AM Moulthrop Field, East Haven  
776 18 28-Oct O50-2 WEST HAVEN GRAYS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pagels Field, West Haven  
777 18 28-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS DARIEN BLUE WAVE   8:00 AM City Hill MS, Naugatuck  
778                  
779
780
781 PP