2019 SASL SOCCER SCHEDULE
                   
0 Game # Date Division Home Team Away Team Score Time Venue Comments
1 1 14-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 GREENWICH ARSENAL 30 PP 8:00 AM Northford Park (G), North Branford National Cup
2 1 14-Apr O30-1 STAMFORD FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
3 1 14-Apr O30-1 CLINTON FC DANBURY UNITED 30 2-1 8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton Time Change
4 1 14-Apr O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 POLONIA FALCON 30 PP 10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington Weather
5 1 14-Apr O30-1 VASCO DA GAMA 30 SHELTON FC 4-2 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
6                  
7 1 14-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS ECUACHAMOS FC 3-3 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
8 1 14-Apr O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES TRINITY FC 3-2 9:00 AM New Milford HS, New Milford  
9 1 14-Apr O30-2 COYOTES FC CLUB NAPOLI 30 2-7 8:00 AM Falcon Field, Meriden  
10 1 14-Apr O30-2 MILFORD TUESDAY HAMDEN ALL STARS 1-0 8:00 AM Peck Place School (G), Orange Field Change
11 1 14-Apr O30-2 NAUGATUCK FUSION QPR 4-0 11:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
12                  
13 1 14-Apr O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 RIDGEFIELD KICKS PP 10:00 AM Central MS, Greenwich  
14 1 14-Apr O40-1 VASCO DA GAMA 40 NORWALK MARINERS 0-4 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
15 1 14-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC DANBURY UNITED 40 1-0 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
16 1 14-Apr O40-1 SOUTHEAST ROVERS GREENWICH PUMAS 40 0-0 10:00 AM New London HS (T), New London  
17 1 14-Apr O40-1 STORM FC WATERBURY ALBANIANS 1-3 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
18                  
19 1 14-Apr O40-2E GUILFORD BELL CURVE WALLINGFORD MORELIA 3-2 10:15 AM Calvin Leete School (G), Guilford Field Change; Time Change
20 1 14-Apr O40-2E NORTH HAVEN SC HAMDEN UNITED 0-1 8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
21 1 14-Apr O40-2E NEW HAVEN AMERICANS NORTH BRANFORD 40 1-1 10:00 AM Peck Place School (G), Orange Time Change
22 1 14-Apr O40-2E PAN ZONES GUILFORD CELTIC    8:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain Time Change
23                  
24 1 14-Apr O40-2W ELI'S FC WILTON WOLVES 2-2 8:00 AM Platt Tech HS, Milford Time Change
25 1 14-Apr O40-2W STAMFORD CITY DERBY QUITUS 3-0 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
26 1 14-Apr O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 HENRY  REID FC 40 1-0 8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
27 1 14-Apr O40-2W BESA SC STAMFORD UNITED 0-4 8:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
28                  
29 1 14-Apr O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GLASTONBURY CELTIC  3-0 10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
30 1 14-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH GUNNERS 50 1-0 10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain Field Change; Time Change
31 1 14-Apr O50-1 CHESHIRE UNITED  CHESHIRE AZZURRI 50 1-4 10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
32 1 14-Apr O50-1 MOODUS SC GREENWICH ARSENAL 50 PP 10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus Weather
33 1 14-Apr O50-1 VASCO DA GAMA 50 NEW BRITAIN FALCONS FC 4-1 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
34                  
35 1 14-Apr O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS EAST HAVEN SC 0-1 9:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
36 1 14-Apr O50-2 WATERBURY PONTES GUILFORD BLACK EAGLES 0-4 10:15 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury Time Change
37 1 14-Apr O50-2 DARIEN BLUE WAVE CLUB NAPOLI 50 7-3 9:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
38 1 14-Apr O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS FARMINGTON WHITE OWLS 1-2 10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
39 1 14-Apr O50-2 WEST HAVEN GRAYS SOUTHBURY BOOMERS 5-1 10:15 AM Pagels Field (G), West Haven Time Change
40                  
41 2 28-Apr O30-1 POLONIA FALCON 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
42 2 28-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
43 2 28-Apr O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
44 2 28-Apr O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 STAMFORD FC   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
45 2 28-Apr O30-1 CLINTON FC SHELTON FC   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
46                  
47 2 28-Apr O30-2 MILFORD TUESDAY LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
48 2 28-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS QPR   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
49 2 28-Apr O30-2 ECUACHAMOS FC COYOTES FC   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
50 2 28-Apr O30-2 HAMDEN ALL STARS TRINITY FC   8:00 AM West Woods School (G), Hamden  
51 2 28-Apr O30-2 CLUB NAPOLI 30 NAUGATUCK FUSION   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
52                  
53 2 28-Apr O40-1 NORWALK MARINERS SOUTHEAST ROVERS   10:15 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Time Change
54 2 28-Apr O40-1 WATERBURY ALBANIANS RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
55 2 28-Apr O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 FAIRFIELD GAC   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
56 2 28-Apr O40-1 GREENWICH PUMAS 40 VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Central MS, Greenwich  
57 2 28-Apr O40-1 STORM FC DANBURY UNITED 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
58                  
59 2 28-Apr O40-2E GUILFORD BELL CURVE GUILFORD CELTIC    8:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
60 2 28-Apr O40-2E HAMDEN UNITED PAN ZONES   10:15 AM Hamden MS (G), Hamden Time Change
61 2 28-Apr O40-2E NORTH HAVEN SC NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
62 2 28-Apr O40-2E NORTH BRANFORD 40 WALLINGFORD MORELIA   8:00 AM North Farms Park (G), North Branford Time Change
63                  
64 2 28-Apr O40-2W ELI'S FC BESA SC   10:15 AM Platt Tech HS, Milford Time Change
65 2 28-Apr O40-2W DERBY QUITUS STAMFORD UNITED   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
66 2 28-Apr O40-2W STAMFORD CITY GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
67 2 28-Apr O40-2W HENRY  REID FC 40 WILTON WOLVES   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
68                  
69 2 28-Apr O50-1 MOODUS SC GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
70 2 28-Apr O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Central MS, Greenwich  
71 2 28-Apr O50-1 GLASTONBURY CELTIC  CHESHIRE UNITED    10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
72 2 28-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
73 2 28-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
74                  
75 2 28-Apr O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES NORTH BRANFORD LEGENDS   10:15 AM Calvin Leete School (G), Guilford Time Change
76 2 28-Apr O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS WEST HAVEN GRAYS   10:15 AM City Hill MS (G), Naugatuck Time Change
77 2 28-Apr O50-2 EAST HAVEN SC DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
78 2 28-Apr O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS WATERBURY PONTES   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
79 2 28-Apr O50-2 CLUB NAPOLI 50 SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
80                  
81 3 5-May O30-1 DANBURY UNITED 30 NORTH BRANFORD 30   10:15 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
82 3 5-May O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS SHELTON FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
83 3 5-May O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 CLINTON FC   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
84 3 5-May O30-1 STAMFORD FC GREENWICH ARSENAL 30   10:15 AM West Beach Fields (T), Stamford Time Change
85 3 5-May O30-1 POLONIA FALCON 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
86                  
87 3 5-May O30-2 COYOTES FC MILFORD AMIGOS   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
88 3 5-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NAUGATUCK FUSION   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
89 3 5-May O30-2 HAMDEN ALL STARS CLUB NAPOLI 30   8:00 AM West Woods School (G), Hamden  
90 3 5-May O30-2 TRINITY FC ECUACHAMOS FC   10:00 AM CT SportsPlex, North Branford  
91 3 5-May O30-2 MILFORD TUESDAY QPR   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
92                  
93 3 5-May O40-1 FAIRFIELD GAC RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
94 3 5-May O40-1 NORWALK MARINERS STORM FC   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
95 3 5-May O40-1 GREENWICH PUMAS 40 DANBURY UNITED 40   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
96 3 5-May O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
97 3 5-May O40-1 SOUTHEAST ROVERS WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM New London HS (T), New London  
98                  
99 3 5-May O40-2E NORTH BRANFORD 40 NORTH HAVEN SC   8:00 AM North Farms Park (G), North Branford Time Change
100 3 5-May O40-2E HAMDEN UNITED GUILFORD BELL CURVE   10:15 AM Hamden MS (G), Hamden Time Change
101 3 5-May O40-2E WALLINGFORD MORELIA GUILFORD CELTIC    10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
102 3 5-May O40-2E NEW HAVEN AMERICANS PAN ZONES   10:15 AM Peck Place School (G), Orange Time Change
103                  
104 3 5-May O40-2W HENRY  REID FC 40 STAMFORD CITY   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
105 3 5-May O40-2W DERBY QUITUS ELI'S FC   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
106 3 5-May O40-2W WILTON WOLVES BESA SC   8:00 AM Lily Field (T), Wilton Time Change
107 3 5-May O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 STAMFORD UNITED   8:00 AM Central MS, Greenwich  
108                  
109 3 5-May O50-1 CHESHIRE UNITED  GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
110 3 5-May O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
111 3 5-May O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Central MS, Greenwich  
112 3 5-May O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GLASTONBURY CELTIC    8:00 AM Falcon Field (G), New Britain Time Change
113 3 5-May O50-1 MOODUS SC VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
114                  
115 3 5-May O50-2 DARIEN BLUE WAVE NAUGATUCK RIVER RATS   10:15 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien Time Change
116 3 5-May O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
117 3 5-May O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
118 3 5-May O50-2 WATERBURY PONTES EAST HAVEN SC   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
119 3 5-May O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS WEST HAVEN GRAYS   10:15 AM Northford Park (G), North Branford Time Change
120                  
121 4 19-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
122 4 19-May O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLINTON FC   8:00 AM Central MS, Greenwich  
123 4 19-May O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 SHELTON FC   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
124 4 19-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 STAMFORD FC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
125 4 19-May O30-1 POLONIA FALCON 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
126                  
127 4 19-May O30-2 QPR LITCHFIELD COUNTY BLUES   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
128 4 19-May O30-2 ECUACHAMOS FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
129 4 19-May O30-2 HAMDEN ALL STARS NAUGATUCK FUSION   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
130 4 19-May O30-2 MILFORD AMIGOS TRINITY FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
131 4 19-May O30-2 COYOTES FC MILFORD TUESDAY   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
132                  
133 4 19-May O40-1 WATERBURY ALBANIANS NORWALK MARINERS   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
134 4 19-May O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 DANBURY UNITED 40   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
135 4 19-May O40-1 STORM FC GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
136 4 19-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
137 4 19-May O40-1 FAIRFIELD GAC SOUTHEAST ROVERS   9:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
138                  
139 4 19-May O40-2E HAMDEN UNITED GUILFORD CELTIC    8:00 AM Hamden MS (G), Hamden  
140 4 19-May O40-2E NORTH HAVEN SC WALLINGFORD MORELIA   8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
141 4 19-May O40-2E GUILFORD BELL CURVE NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
142 4 19-May O40-2E PAN ZONES NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
143                  
144 4 19-May O40-2W DERBY QUITUS BESA SC   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
145 4 19-May O40-2W WILTON WOLVES STAMFORD CITY   9:00 AM Lily Field (T), Wilton  
146 4 19-May O40-2W ELI'S FC GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
147 4 19-May O40-2W STAMFORD UNITED HENRY  REID FC 40   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
148                  
149 4 19-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
150 4 19-May O50-1 GLASTONBURY CELTIC  CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
151 4 19-May O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
152 4 19-May O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Central MS, Greenwich  
153 4 19-May O50-1 CHESHIRE UNITED  MOODUS SC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
154                  
155 4 19-May O50-2 WEST HAVEN GRAYS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
156 4 19-May O50-2 EAST HAVEN SC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
157 4 19-May O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
158 4 19-May O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS WATERBURY PONTES   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
159 4 19-May O50-2 DARIEN BLUE WAVE NORTH BRANFORD LEGENDS   8:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
160                  
161   NO SCHEDULED GAMES MEMORIAL DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/26            
162                  
163 5 2-Jun O30-1 CLINTON FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
164 5 2-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
165 5 2-Jun O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
166 5 2-Jun O30-1 SHELTON FC GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
167 5 2-Jun O30-1 STAMFORD FC POLONIA FALCON 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
168                  
169 5 2-Jun O30-2 CLUB NAPOLI 30 MILFORD AMIGOS   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
170 5 2-Jun O30-2 QPR COYOTES FC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
171 5 2-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
172 5 2-Jun O30-2 NAUGATUCK FUSION ECUACHAMOS FC   9:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck Time Change
173 5 2-Jun O30-2 MILFORD TUESDAY TRINITY FC   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
174                  
175 5 2-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
176 5 2-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS FAIRFIELD GAC   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
177 5 2-Jun O40-1 GREENWICH PUMAS 40 NORWALK MARINERS   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
178 5 2-Jun O40-1 STORM FC GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
179 5 2-Jun O40-1 SOUTHEAST ROVERS VASCO DA GAMA 40   10:00 AM New London HS (T), New London  
180                  
181 5 2-Jun O40-2E WALLINGFORD MORELIA HAMDEN UNITED   10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
182 5 2-Jun O40-2E PAN ZONES NORTH HAVEN SC   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
183 5 2-Jun O40-2E GUILFORD CELTIC  NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
184 5 2-Jun O40-2E NORTH BRANFORD 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
185                  
186 5 2-Jun O40-2W WILTON WOLVES DERBY QUITUS   9:00 AM Lily Field (T), Wilton  
187 5 2-Jun O40-2W STAMFORD UNITED STAMFORD CITY   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
188 5 2-Jun O40-2W BESA SC GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
189 5 2-Jun O40-2W HENRY  REID FC 40 ELI'S FC   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
190                  
191 5 2-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
192 5 2-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
193 5 2-Jun O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 GREENWICH GUNNERS 50   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
194 5 2-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GLASTONBURY CELTIC    8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
195 6 2-Jun O50-1 MOODUS SC POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
196                  
197 5 2-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
198 5 2-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
199 5 2-Jun O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
200 5 2-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS EAST HAVEN SC   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
201 5 2-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS WATERBURY PONTES   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
202                  
203   NO SCHEDULED GAMES MEMORIAL DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/27            
204                  
205 6 9-Jun O30-1 STAMFORD FC VASCO DA GAMA 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
206 6 9-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
207 6 9-Jun O30-1 CLINTON FC POLONIA FALCON 30   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
208 6 9-Jun O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Central MS, Greenwich  
209 6 9-Jun O30-1 SHELTON FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
210                  
211 6 9-Jun O30-2 TRINITY FC QPR   10:00 AM CT SportsPlex, North Branford  
212 6 9-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES COYOTES FC   8:00 AM New Milford HS, New Milford  
213 6 9-Jun O30-2 MILFORD TUESDAY CLUB NAPOLI 30   9:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
214 6 9-Jun O30-2 ECUACHAMOS FC HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
215 6 9-Jun O30-2 NAUGATUCK FUSION MILFORD AMIGOS   9:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck Time Change
216                  
217 6 9-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
218 6 9-Jun O40-1 NORWALK MARINERS FAIRFIELD GAC   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
219 6 9-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
220 6 9-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
221 7 9-Jun O40-1 STORM FC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
222                  
223 6 9-Jun O40-2E WALLINGFORD MORELIA PAN ZONES   10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
224 6 9-Jun O40-2E NORTH BRANFORD 40 GUILFORD CELTIC    10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
225 6 9-Jun O40-2E GUILFORD BELL CURVE NORTH HAVEN SC   8:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
226 6 9-Jun O40-2E NEW HAVEN AMERICANS HAMDEN UNITED   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
227                  
228 6 9-Jun O40-2W WILTON WOLVES STAMFORD UNITED   9:00 AM Lily Field (T), Wilton  
229 6 9-Jun O40-2W HENRY  REID FC 40 BESA SC   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
230 6 9-Jun O40-2W ELI'S FC STAMFORD CITY   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
231 6 9-Jun O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 DERBY QUITUS   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
232                  
233 6 9-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
234 6 9-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Central MS, Greenwich  
235 6 9-Jun O50-1 MOODUS SC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
236 6 9-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
237 6 9-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
238                  
239 6 9-Jun O50-2 WATERBURY PONTES WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
240 6 9-Jun O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
241 6 9-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
242 6 9-Jun O50-2 EAST HAVEN SC FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
243 6 9-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
244                  
245 7 16-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
246 7 16-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 STAMFORD FC   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
247 7 16-Jun O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
248 7 16-Jun O30-1 POLONIA FALCON 30 SHELTON FC   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
249 8 16-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLINTON FC   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
250                  
251 7 16-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES ECUACHAMOS FC   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
252 7 16-Jun O30-2 COYOTES FC TRINITY FC   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
253 7 16-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD AMIGOS   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
254 7 16-Jun O30-2 MILFORD TUESDAY NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
255 7 16-Jun O30-2 QPR CLUB NAPOLI 30   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
256                  
257 7 16-Jun O40-1 NORWALK MARINERS GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
258 7 16-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
259 7 16-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
260 7 16-Jun O40-1 SOUTHEAST ROVERS STORM FC   10:00 AM New London HS (T), New London  
261 7 16-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS DANBURY UNITED 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
262                  
263 7 16-Jun O40-2E NEW HAVEN AMERICANS WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
264 7 16-Jun O40-2E GUILFORD CELTIC  NORTH HAVEN SC   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
265 7 16-Jun O40-2E PAN ZONES GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
266 7 16-Jun O40-2E HAMDEN UNITED NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Hamden MS (G), Hamden  
267                  
268 7 16-Jun O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 WILTON WOLVES   10:00 AM Central MS, Greenwich  
269 7 16-Jun O40-2W BESA SC STAMFORD CITY   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
270 7 16-Jun O40-2W STAMFORD UNITED ELI'S FC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
271 7 16-Jun O40-2W DERBY QUITUS HENRY  REID FC 40   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
272                  
273 7 16-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
274 7 16-Jun O50-1 CHESHIRE UNITED  POLONIA FALCON STARS FC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
275 7 16-Jun O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
276 7 16-Jun O50-1 MOODUS SC NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
277 7 16-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
278                  
279 7 16-Jun O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES EAST HAVEN SC   8:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
280 7 16-Jun O50-2 DARIEN BLUE WAVE WATERBURY PONTES   8:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
281 7 16-Jun O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
282 7 16-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
283 7 16-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
284                  
285 8 23-Jun O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 DANBURY UNITED 30   11:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
286 8 23-Jun O30-1 CLINTON FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
287 8 23-Jun O30-1 NORTH BRANFORD 30 POLONIA FALCON 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
288 8 23-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
289 8 23-Jun O30-1 STAMFORD FC SHELTON FC   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
290                  
291 8 23-Jun O30-2 COYOTES FC HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
292 8 23-Jun O30-2 CLUB NAPOLI 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
293 8 23-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS MILFORD TUESDAY   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
294 8 23-Jun O30-2 QPR ECUACHAMOS FC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
295 8 23-Jun O30-2 TRINITY FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM CT SportsPlex, North Branford  
296                  
297 8 23-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
298 8 23-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 NORWALK MARINERS   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
299 8 23-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
300 8 23-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
301 8 23-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 STORM FC   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
302                  
303 8 23-Jun O40-2E NORTH BRANFORD 40 NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
304 8 23-Jun O40-2E HAMDEN UNITED NORTH HAVEN SC   10:00 AM Hamden MS (G), Hamden  
305 8 23-Jun O40-2E WALLINGFORD MORELIA GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
306 8 23-Jun O40-2E GUILFORD CELTIC  PAN ZONES   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
307                  
308 8 23-Jun O40-2W HENRY  REID FC 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
309 8 23-Jun O40-2W DERBY QUITUS STAMFORD CITY   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
310 8 23-Jun O40-2W WILTON WOLVES ELI'S FC   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
311 8 23-Jun O40-2W STAMFORD UNITED BESA SC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
312                  
313 8 23-Jun O50-1 CHESHIRE UNITED  GREENWICH ARSENAL 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
314 8 23-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH GUNNERS 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
315 8 23-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS MOODUS SC   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
316 8 23-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
317 8 23-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
318                  
319 8 23-Jun O50-2 DARIEN BLUE WAVE FARMINGTON WHITE OWLS   9:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
320 8 23-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
321 8 23-Jun O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
322 8 23-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS EAST HAVEN SC   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
323 8 23-Jun O50-2 WATERBURY PONTES SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
324                  
325 9 30-Jun O30-1 CLINTON FC STAMFORD FC   10:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
326 9 30-Jun O30-1 SHELTON FC DANBURY UNITED 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
327 9 30-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
328 9 30-Jun O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 POLONIA FALCON 30   10:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
329 9 30-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
330                  
331 9 30-Jun O30-2 CLUB NAPOLI 30 TRINITY FC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
332 9 30-Jun O30-2 NAUGATUCK FUSION COYOTES FC   9:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck Time Change
333 9 30-Jun O30-2 QPR HAMDEN ALL STARS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
334 9 30-Jun O30-2 ECUACHAMOS FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
335 9 30-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD AMIGOS   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
336                  
337 9 30-Jun O40-1 DANBURY UNITED 40 VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
338 9 30-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC STORM FC   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Field Change
339 9 30-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
340 9 30-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Central MS, Greenwich  
341 9 30-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS NORWALK MARINERS   10:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
342                  
343 9 30-Jun O40-2E NEW HAVEN AMERICANS NORTH HAVEN SC   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
344 9 30-Jun O40-2E GUILFORD CELTIC  GUILFORD BELL CURVE   8:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
345 9 30-Jun O40-2E PAN ZONES HAMDEN UNITED   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
346 9 30-Jun O40-2E WALLINGFORD MORELIA NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
347                  
348 9 30-Jun O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 STAMFORD CITY   8:00 AM Central MS, Greenwich  
349 9 30-Jun O40-2W BESA SC ELI'S FC   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
350 9 30-Jun O40-2W STAMFORD UNITED DERBY QUITUS   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
351 9 30-Jun O40-2W WILTON WOLVES HENRY  REID FC 40   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
352                  
353 9 30-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 POLONIA FALCON STARS FC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
354 9 30-Jun O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC CHESHIRE UNITED    10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
355 9 30-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH ARSENAL 50   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
356 9 30-Jun O50-1 GLASTONBURY CELTIC  MOODUS SC   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
357 9 30-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Cos Cob Park, Greenwich  
358                  
359 9 30-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 WATERBURY PONTES   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
360 9 30-Jun O50-2 SOUTHBURY BOOMERS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
361 9 30-Jun O50-2 WEST HAVEN GRAYS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
362 9 30-Jun O50-2 EAST HAVEN SC NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
363 9 30-Jun O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
364                  
365   FALL SEASON STARTS AUGUST 18, 2019
366                  
367 10 18-Aug O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM tbd  
368 10 18-Aug O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS STAMFORD FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
369 10 18-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 CLINTON FC   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
370 10 18-Aug O30-1 POLONIA FALCON 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
371 10 18-Aug O30-1 SHELTON FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
372                  
373 10 18-Aug O30-2 ECUACHAMOS FC MILFORD AMIGOS   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
374 10 18-Aug O30-2 TRINITY FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Albertus Magnus Celentano Field, New Haven  
375 10 18-Aug O30-2 CLUB NAPOLI 30 COYOTES FC   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
376 10 18-Aug O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD TUESDAY   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
377 10 18-Aug O30-2 QPR NAUGATUCK FUSION   11:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
378                  
379 10 18-Aug O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Scotland Field (G), Ridgefield  
380 10 18-Aug O40-1 NORWALK MARINERS VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
381 10 18-Aug O40-1 DANBURY UNITED 40 FAIRFIELD GAC   8:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
382 10 18-Aug O40-1 GREENWICH PUMAS 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM tbd  
383 10 18-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS STORM FC   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
384                  
385 10 18-Aug O40-2E GUILFORD BELL CURVE HAMDEN UNITED   8:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
386 10 18-Aug O40-2E NORTH HAVEN SC NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
387 10 18-Aug O40-2E GUILFORD CELTIC  WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Long Hill Park (G), Guilford  
388 10 18-Aug O40-2E PAN ZONES NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
389                  
390 10 18-Aug O40-2W ELI'S FC DERBY QUITUS   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
391 10 18-Aug O40-2W STAMFORD CITY HENRY  REID FC 40   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
392 10 18-Aug O40-2W BESA SC WILTON WOLVES   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
393 10 18-Aug O40-2W STAMFORD UNITED GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
394                  
395 10 18-Aug O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
396 10 18-Aug O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM tbd  
397 10 18-Aug O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 CHESHIRE UNITED    9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
398 10 18-Aug O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 MOODUS SC   10:00 AM tbd  
399 10 18-Aug O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
400                  
401 10 18-Aug O50-2 EAST HAVEN SC NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
402 10 18-Aug O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES WATERBURY PONTES   10:00 AM Calvin Leete Field (G), Guilford  
403 10 18-Aug O50-2 CLUB NAPOLI 50 DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
404 10 18-Aug O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
405 10 18-Aug O50-2 SOUTHBURY BOOMERS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
406                  
407 11 25-Aug O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS POLONIA FALCON 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
408 11 25-Aug O30-1 VASCO DA GAMA 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
409 11 25-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
410 11 25-Aug O30-1 STAMFORD FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
411 11 25-Aug O30-1 SHELTON FC CLINTON FC   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
412                  
413 11 25-Aug O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD TUESDAY   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
414 11 25-Aug O30-2 QPR MILFORD AMIGOS   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
415 11 25-Aug O30-2 COYOTES FC ECUACHAMOS FC   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
416 11 25-Aug O30-2 TRINITY FC HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Albertus Magnus Celentano Field, New Haven  
417 11 25-Aug O30-2 NAUGATUCK FUSION CLUB NAPOLI 30   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
418                  
419 11 25-Aug O40-1 SOUTHEAST ROVERS NORWALK MARINERS   10:00 AM New London HS (T), New London  
420 11 25-Aug O40-1 RIDGEFIELD KICKS WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Scotland Field (G), Ridgefield  
421 11 25-Aug O40-1 FAIRFIELD GAC GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
422 11 25-Aug O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
423 11 25-Aug O40-1 DANBURY UNITED 40 STORM FC   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Time Change
424                  
425 11 25-Aug O40-2E NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
426 11 25-Aug O40-2E WALLINGFORD MORELIA NORTH HAVEN SC   10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
427 11 25-Aug O40-2E GUILFORD CELTIC  HAMDEN UNITED   10:00 AM Long Hill Park (G), Guilford  
428 11 25-Aug O40-2E NORTH BRANFORD 40 PAN ZONES   10:00 AM Coginchaug HS (G), Durham  
429                  
430 11 25-Aug O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 ELI'S FC   10:00 AM tbd  
431 11 25-Aug O40-2W STAMFORD CITY WILTON WOLVES   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
432 11 25-Aug O40-2W BESA SC DERBY QUITUS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
433 11 25-Aug O40-2W HENRY  REID FC 40 STAMFORD UNITED   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
434                  
435 11 25-Aug O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 MOODUS SC   10:00 AM tbd  
436 11 25-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
437 11 25-Aug O50-1 CHESHIRE UNITED  GLASTONBURY CELTIC    11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
438 11 25-Aug O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM tbd  
439 11 25-Aug O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC CHESHIRE AZZURRI 50   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
440                  
441 11 25-Aug O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
442 11 25-Aug O50-2 WEST HAVEN GRAYS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
443 11 25-Aug O50-2 DARIEN BLUE WAVE EAST HAVEN SC   8:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
444 11 25-Aug O50-2 WATERBURY PONTES FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
445 11 25-Aug O50-2 SOUTHBURY BOOMERS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
446                  
447   NO SCHEDULED GAMES LABOR DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 9/1    
448                  
449 12 8-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
450 12 8-Sep O30-1 CLINTON FC GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
451 12 8-Sep O30-1 SHELTON FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
452 12 8-Sep O30-1 STAMFORD FC NORTH BRANFORD 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
453 12 8-Sep O30-1 DANBURY UNITED 30 POLONIA FALCON 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
454                  
455 12 8-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES QPR   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
456 12 8-Sep O30-2 CLUB NAPOLI 30 ECUACHAMOS FC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
457 12 8-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION HAMDEN ALL STARS   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
458 12 8-Sep O30-2 TRINITY FC MILFORD AMIGOS   10:00 AM Albertus Magnus Celentano Field, New Haven  
459 12 8-Sep O30-2 MILFORD TUESDAY COYOTES FC   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
460                  
461 12 8-Sep O40-1 NORWALK MARINERS WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
462 12 8-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 GREENWICH GUNNERS 40   11:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
463 12 8-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS 40 STORM FC   10:00 AM tbd  
464 12 8-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
465 12 8-Sep O40-1 SOUTHEAST ROVERS FAIRFIELD GAC   10:00 AM New London HS (T), New London  
466                  
467 12 8-Sep O40-2E NORTH HAVEN SC PAN ZONES   8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
468 12 8-Sep O40-2E HAMDEN UNITED WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Hamden MS (G), Hamden  
469 12 8-Sep O40-2E NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD CELTIC    10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
470 12 8-Sep O40-2E GUILFORD BELL CURVE NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
471                  
472 12 8-Sep O40-2W STAMFORD CITY STAMFORD UNITED   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
473 12 8-Sep O40-2W DERBY QUITUS WILTON WOLVES   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
474 12 8-Sep O40-2W GREENWICH ARSENAL 40 BESA SC   10:00 AM tbd  
475 12 8-Sep O40-2W ELI'S FC HENRY  REID FC 40   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
476                  
477 12 8-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM tbd  
478 12 8-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GLASTONBURY CELTIC    11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
479 12 8-Sep O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
480 12 8-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
481 12 8-Sep O50-1 MOODUS SC CHESHIRE UNITED    10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
482                  
483 12 8-Sep O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Calvin Leete Field (G), Guilford  
484 12 8-Sep O50-2 CLUB NAPOLI 50 EAST HAVEN SC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
485 12 8-Sep O50-2 SOUTHBURY BOOMERS FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
486 12 8-Sep O50-2 WATERBURY PONTES NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
487 12 8-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
488                  
489 13 15-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLINTON FC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
490 13 15-Sep O30-1 VASCO DA GAMA 30 DANBURY UNITED 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
491 13 15-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
492 13 15-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 SHELTON FC   10:00 AM tbd  
493 13 15-Sep O30-1 POLONIA FALCON 30 STAMFORD FC   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
494                  
495 13 15-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
496 13 15-Sep O30-2 COYOTES FC QPR   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
497 13 15-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES HAMDEN ALL STARS   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
498 13 15-Sep O30-2 ECUACHAMOS FC NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
499 13 15-Sep O30-2 TRINITY FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM Albertus Magnus Celentano Field, New Haven  
500                  
501 13 15-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS DANBURY UNITED 40   10:00 AM Scotland Field (G), Ridgefield  
502 13 15-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
503 13 15-Sep O40-1 NORWALK MARINERS GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
504 13 15-Sep O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 STORM FC   10:00 AM tbd  
505 13 15-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
506                  
507 13 15-Sep O40-2E HAMDEN UNITED NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Hamden MS (G), Hamden  
508 13 15-Sep O40-2E GUILFORD CELTIC  NORTH BRANFORD 40   8:00 AM Long Hill Park (G), Guilford  
509 13 15-Sep O40-2E NORTH HAVEN SC GUILFORD BELL CURVE   8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
510 13 15-Sep O40-2E PAN ZONES WALLINGFORD MORELIA   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
511                  
512 13 15-Sep O40-2W DERBY QUITUS GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
513 13 15-Sep O40-2W BESA SC HENRY  REID FC 40   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
514 13 15-Sep O40-2W STAMFORD CITY ELI'S FC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
515 13 15-Sep O40-2W STAMFORD UNITED WILTON WOLVES   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
516                  
517 13 15-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM tbd  
518 13 15-Sep O50-1 CHESHIRE UNITED  VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
519 13 15-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM tbd  
520 13 15-Sep O50-1 GLASTONBURY CELTIC  NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
521 13 15-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC MOODUS SC   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
522                  
523 13 15-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
524 13 15-Sep O50-2 DARIEN BLUE WAVE WEST HAVEN GRAYS   8:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
525 13 15-Sep O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM Calvin Leete Field (G), Guilford  
526 13 15-Sep O50-2 EAST HAVEN SC SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
527 13 15-Sep O50-2 WATERBURY PONTES NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
528                  
529 14 22-Sep O30-1 VASCO DA GAMA 30 STAMFORD FC   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
530 14 22-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS DANBURY UNITED 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
531 14 22-Sep O30-1 POLONIA FALCON 30 CLINTON FC   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
532 14 22-Sep O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
533 14 22-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 SHELTON FC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
534                  
535 14 22-Sep O30-2 QPR TRINITY FC   9:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
536 14 22-Sep O30-2 COYOTES FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
537 14 22-Sep O30-2 CLUB NAPOLI 30 MILFORD TUESDAY   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
538 14 22-Sep O30-2 HAMDEN ALL STARS ECUACHAMOS FC   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
539 14 22-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
540                  
541 14 22-Sep O40-1 WATERBURY ALBANIANS VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
542 14 22-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC NORWALK MARINERS   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
543 14 22-Sep O40-1 SOUTHEAST ROVERS DANBURY UNITED 40   10:00 AM New London HS (T), New London  
544 14 22-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM tbd  
545 14 22-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS STORM FC   10:00 AM Scotland Field (G), Ridgefield  
546                  
547 14 22-Sep O40-2E WALLINGFORD MORELIA NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Woodhouse Field (G), Wallingford  
548 14 22-Sep O40-2E NORTH HAVEN SC GUILFORD CELTIC    8:00 AM Ridge Road (G), North Haven  
549 14 22-Sep O40-2E GUILFORD BELL CURVE PAN ZONES   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
550 14 22-Sep O40-2E NORTH BRANFORD 40 HAMDEN UNITED   10:00 AM Coginchaug HS (G), Durham  
551                  
552 14 22-Sep O40-2W WILTON WOLVES GREENWICH ARSENAL 40   9:00 AM Lily Field (T), Wilton  
553 14 22-Sep O40-2W STAMFORD CITY BESA SC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
554 14 22-Sep O40-2W ELI'S FC STAMFORD UNITED   10:00 AM Platt Tech HS, Milford  
555 14 22-Sep O40-2W HENRY  REID FC 40 DERBY QUITUS   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
556                  
557 14 22-Sep O50-1 VASCO DA GAMA 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
558 14 22-Sep O50-1 CHESHIRE UNITED  GREENWICH GUNNERS 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
559 14 22-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 MOODUS SC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
560 14 22-Sep O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM tbd  
561 14 22-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM tbd  
562                  
563 14 22-Sep O50-2 WEST HAVEN GRAYS WATERBURY PONTES   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
564 14 22-Sep O50-2 DARIEN BLUE WAVE GUILFORD BLACK EAGLES   8:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
565 14 22-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS CLUB NAPOLI 50   8:00 AM Northford Park (G), North Branford  
566 14 22-Sep O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS EAST HAVEN SC   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
567 14 22-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS SOUTHBURY BOOMERS   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
568                  
569 15 29-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM tbd  
570 15 29-Sep O30-1 STAMFORD FC DANBURY UNITED 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
571 15 29-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
572 15 29-Sep O30-1 SHELTON FC POLONIA FALCON 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
573 15 29-Sep O30-1 CLINTON FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
574                  
575 15 29-Sep O30-2 ECUACHAMOS FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
576 15 29-Sep O30-2 TRINITY FC COYOTES FC   10:00 AM Albertus Magnus Celentano Field, New Haven  
577 15 29-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
578 15 29-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION MILFORD TUESDAY   9:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
579 15 29-Sep O30-2 CLUB NAPOLI 30 QPR   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
580                  
581 15 29-Sep O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 NORWALK MARINERS   10:00 AM tbd  
582 15 29-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 FAIRFIELD GAC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
583 15 29-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM tbd  
584 15 29-Sep O40-1 STORM FC SOUTHEAST ROVERS   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
585 15 29-Sep O40-1 DANBURY UNITED 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
586                  
587 15 29-Sep O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
588 15 29-Sep O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
589 15 29-Sep O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
590 15 29-Sep O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
591                  
592 15 29-Sep O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
593 15 29-Sep O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
594 15 29-Sep O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
595 15 29-Sep O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
596                  
597 15 29-Sep O50-1 GLASTONBURY CELTIC  GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
598 15 29-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE UNITED    8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
599 15 29-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM tbd  
600 15 29-Sep O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC MOODUS SC   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
601 15 29-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 VASCO DA GAMA 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
602                  
603 15 29-Sep O50-2 EAST HAVEN SC GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
604 15 29-Sep O50-2 WATERBURY PONTES DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
605 15 29-Sep O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS FARMINGTON WHITE OWLS   11:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
606 15 29-Sep O50-2 SOUTHBURY BOOMERS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
607 15 29-Sep O50-2 CLUB NAPOLI 50 WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
608                  
609 16 6-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 NEWINGTON PORTUGUESE 30   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
610 16 6-Oct O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLINTON FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
611 16 6-Oct O30-1 POLONIA FALCON 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
612 16 6-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM tbd  
613 16 6-Oct O30-1 SHELTON FC STAMFORD FC   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
614                  
615 16 6-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS COYOTES FC   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
616 16 6-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES CLUB NAPOLI 30   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
617 16 6-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY MILFORD AMIGOS   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
618 16 6-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC QPR   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
619 16 6-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION TRINITY FC   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
620                  
621 16 6-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS 40 FAIRFIELD GAC   10:00 AM tbd  
622 16 6-Oct O40-1 NORWALK MARINERS DANBURY UNITED 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
623 16 6-Oct O40-1 SOUTHEAST ROVERS RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM New London HS (T), New London  
624 16 6-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
625 16 6-Oct O40-1 STORM FC VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
626                  
627 16 6-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
628 16 6-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
629 16 6-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
630 16 6-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
631                  
632 16 6-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
633 16 6-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
634 16 6-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
635 16 6-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
636                  
637 16 6-Oct O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM tbd  
638 16 6-Oct O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM tbd  
639 16 6-Oct O50-1 MOODUS SC GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
640 16 6-Oct O50-1 GLASTONBURY CELTIC  VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
641 16 6-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
642                  
643 16 6-Oct O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS DARIEN BLUE WAVE   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
644 16 6-Oct O50-2 GUILFORD BLACK EAGLES CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Calvin Leete Field (G), Guilford  
645 16 6-Oct O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS NAUGATUCK RIVER RATS   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
646 16 6-Oct O50-2 EAST HAVEN SC WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
647 16 6-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS WATERBURY PONTES   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
                   
609   NO SCHEDULED GAMES COLUMBUS DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 10/13  
650                  
651 17 20-Oct O30-1 STAMFORD FC CLINTON FC   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
652 17 20-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 SHELTON FC   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
653 17 20-Oct O30-1 NEWINGTON PORTUGUESE 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Martin Kellogg (G), Newington  
654 17 20-Oct O30-1 POLONIA FALCON 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
655 17 20-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Northford Park (G), North Branford  
656                  
657 17 20-Oct O30-2 TRINITY FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Albertus Magnus Celentano Field, New Haven  
658 17 20-Oct O30-2 COYOTES FC NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
659 17 20-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS QPR   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
660 17 20-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY ECUACHAMOS FC   8:00 AM Fred Wolfe Park (G), Orange  
661 17 20-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
662                  
663 17 20-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 DANBURY UNITED 40   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
664 17 20-Oct O40-1 STORM FC FAIRFIELD GAC   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport Field Change
665 17 20-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM tbd  
666 17 20-Oct O40-1 SOUTHEAST ROVERS GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM New London HS (T), New London  
667 17 20-Oct O40-1 NORWALK MARINERS RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
668                  
669 17 20-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
670 17 20-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
671 17 20-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
672 17 20-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
673                  
674 17 20-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
675 17 20-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
676 17 20-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
677 17 20-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
678                  
679 17 20-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
680 17 20-Oct O50-1 CHESHIRE UNITED  NEW BRITAIN FALCONS FC   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
681 17 20-Oct O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM tbd  
682 17 20-Oct O50-1 MOODUS SC GLASTONBURY CELTIC    10:00 AM Nathan Hale-Ray HS (G), Moodus  
683 17 20-Oct O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM tbd  
684                  
685 17 20-Oct O50-2 WATERBURY PONTES CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
686 17 20-Oct O50-2 DARIEN BLUE WAVE SOUTHBURY BOOMERS   8:00 AM Middlesex MS (Lower) (G), Darien  
687 17 20-Oct O50-2 FARMINGTON WHITE OWLS WEST HAVEN GRAYS   10:00 AM Winding Trails (G), Farmington  
688 17 20-Oct O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS EAST HAVEN SC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
689 17 20-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
690                  
691 18 27-Oct O30-1 CLINTON FC NEWINGTON PORTUGUESE 30   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
692 18 27-Oct O30-1 SHELTON FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
693 18 27-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 STAMFORD FC   10:00 AM tbd  
694 18 27-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 POLONIA FALCON 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
695 18 27-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
696                  
697 18 27-Oct O30-2 CLUB NAPOLI 30 HAMDEN ALL STARS   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
698 18 27-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION LITCHFIELD COUNTY BLUES   11:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
699 18 27-Oct O30-2 ECUACHAMOS FC TRINITY FC   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
700 18 27-Oct O30-2 QPR MILFORD TUESDAY   10:00 AM Quinnipiac Park, Cheshire  
701 18 27-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS COYOTES FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
702                  
703 18 27-Oct O40-1 DANBURY UNITED 40 GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
704 18 27-Oct O40-1 STORM FC NORWALK MARINERS   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
705 18 27-Oct O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 VASCO DA GAMA 40   10:00 AM tbd  
706 18 27-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS SOUTHEAST ROVERS   9:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
707 18 27-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS FAIRFIELD GAC   10:00 AM Scotland Field (G), Ridgefield  
708               #N/A  
709 18 27-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
710 18 27-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
711 18 27-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
712 18 27-Oct O40-2E #N/A #N/A   #N/A #N/A  
713                  
714 18 27-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
715 18 27-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
716 18 27-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
717 18 27-Oct O40-2W #N/A #N/A   #N/A #N/A  
718               #N/A  
719 18 27-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH ARSENAL 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
720 18 27-Oct O50-1 NEW BRITAIN FALCONS FC GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
721 18 27-Oct O50-1 GLASTONBURY CELTIC  POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Irish American Club (G), Glastonbury  
722 18 27-Oct O50-1 VASCO DA GAMA 50 MOODUS SC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
723 18 27-Oct O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS CHESHIRE UNITED    10:00 AM tbd  
724                  
725 18 27-Oct O50-2 CLUB NAPOLI 50 FARMINGTON WHITE OWLS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
726 18 27-Oct O50-2 SOUTHBURY BOOMERS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Settlers Park (G), Southbury  
727 18 27-Oct O50-2 EAST HAVEN SC WATERBURY PONTES   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
728 18 27-Oct O50-2 WEST HAVEN GRAYS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pagels Field (G), West Haven  
729 18 27-Oct O50-2 NAUGATUCK RIVER RATS DARIEN BLUE WAVE   9:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
730                  
731
732 PP