Revised 4/15/2021 11:47:09 PM 2021 SASL SOCCER SCHEDULE    
                   
0 Game # Date Division Home Team Away Team Score Time Venue Comments
1 1 18-Apr O30-1 NAUGATUCK FUSION SHELTON FC   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
2 1 18-Apr O30-1 CLUB NAPOLI 30 NEWTOWN SALTY DOGS   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
3 1 18-Apr O30-1 VASCO DA GAMA 30 STAMFORD FC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
4 1 18-Apr O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
5 1 18-Apr O30-1 CLINTON 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
6                  
7 1 18-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS COYOTES FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
8 1 18-Apr O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES QPR   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
9 1 18-Apr O30-2 CLUB INDEPENDIENTE INTERNATIONAL FC   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
10 1 18-Apr O30-2 MILFORD TUESDAY HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
11 1 18-Apr O30-2 TRINITY FC POLONIA FALCON FC 30   8:00 AM CT Sportsplex (T), North Branford  
12                  
13 1 18-Apr O40-1 PAN ZONES GREENWICH GUNNERS 40 PP 10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain National Cup
14 1 18-Apr O40-1 HENRY  REID FC 40 VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Field Change
15 1 18-Apr O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 FAIRFIELD GAC 40 PP 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich National Cup
16 1 18-Apr O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH PUMAS 40   9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
17 1 18-Apr O40-1 WATERBURY ALBANIANS STORM FC   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
18 1 18-Apr O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 PAN ZONES   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Played ahead from 5/2
19                  
20 1 18-Apr O40-2 BESA SC CLINTON 40   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
21 1 18-Apr O40-2 CLUB NAPOLI 40 DERBY QUITUS   10:00 AM Connecticut Sportsplex, North Branford Time Change
22 1 18-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE ELI'S FC   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
23 1 18-Apr O40-2 GUILFORD CELTIC  NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Guilford HS (T), Guilford Field Change
24 1 18-Apr O40-2 NORTH BRANFORD 40 NORTH HAVEN SC   8:00 AM Northford Park (G), North Branford Time Change; Field Change
25 1 18-Apr O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
26   18-Apr O40-2 STAMFORD UNITED WILTON WOLVES   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
27 1                
28 1 18-Apr O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 DYNAMO SC   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
29 1 18-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain Time Change; Field Change
30 1 18-Apr O50-1 CHESHIRE UNITED  CHESHIRE AZZURRI 50   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
31 1 18-Apr O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS FAIRFIELD GAC 50   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
32   18-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
33 1                
34 1 18-Apr O50-2 BYE 50 ZIMMITTI SC   -- Wembley Stadium  
35 1 18-Apr O50-2 EAST HAVEN SC NORWALK MARINERS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
36 1 18-Apr O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED NORTH BRANFORD LEGENDS   10:15 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
37   18-Apr O50-2 STAMFORD CITY CLUB NAPOLI 50   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
38 2                
39 2 25-Apr O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
40 2 25-Apr O30-1 NAUGATUCK FUSION CLINTON 30   8:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
41 2 25-Apr O30-1 SHELTON FC STAMFORD FC   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
42 2 25-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Northford Park (G), North Branford  
43   25-Apr O30-1 VASCO DA GAMA 30 DANBURY UNITED 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Home field swap 10/24
44 2                
45 2 25-Apr O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD TUESDAY   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
46 2 25-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS TRINITY FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
47 2 25-Apr O30-2 COYOTES FC CLUB INDEPENDIENTE   8:00 AM Platt HS (T), Meriden  
48 2 25-Apr O30-2 HAMDEN ALL STARS QPR   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
49   25-Apr O30-2 INTERNATIONAL FC POLONIA FALCON FC 30   10:00 AM InSports (T), Trumbull  
50 2                
51 2 25-Apr O40-1 HENRY  REID FC 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
52 2 25-Apr O40-1 PAN ZONES WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
53 2 25-Apr O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
54 2 25-Apr O40-1 GREENWICH PUMAS 40 VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
55   25-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC 40 STORM FC   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
56 2                
57 2 25-Apr O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
58 2 25-Apr O40-2 STAMFORD UNITED NORTH HAVEN SC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
59 2 25-Apr O40-2 BESA SC SOUTHEAST ROVERS   10:15 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
60 2 25-Apr O40-2 WILTON WOLVES CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
61 2 25-Apr O40-2 CLINTON 40 ELI'S FC   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
62 2 25-Apr O40-2 DERBY QUITUS GUILFORD CELTIC    10:15 AM Witek Park (G), Derby  
63   25-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
64 2                
65 2 25-Apr O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
66 2 25-Apr O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Home field swap 10/24
67 2 25-Apr O50-1 CHESHIRE UNITED  DYNAMO SC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Home field swap 10/24
68 2 25-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC FAIRFIELD GAC 50   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
69   25-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Time Change
70 2                
71 2 25-Apr O50-2 BYE 50 CLUB NAPOLI 50   -- Wembley Stadium  
72 2 25-Apr O50-2 EAST HAVEN SC STAMFORD CITY   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
73 2 25-Apr O50-2 NORWALK MARINERS NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
74   25-Apr O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS ZIMMITTI SC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
75                  
76                  
77 3 2-May O30-1 STAMFORD FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
78 3 2-May O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS DANBURY UNITED 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
79 3 2-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Northford Park (G), North Branford  
80 3 2-May O30-1 CLUB NAPOLI 30 SHELTON FC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
81 3 2-May O30-1 CLINTON 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
82                  
83 3 2-May O30-2 CLUB INDEPENDIENTE MILFORD AMIGOS   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
84 3 2-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES POLONIA FALCON FC 30   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
85 3 2-May O30-2 HAMDEN ALL STARS INTERNATIONAL FC   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
86 3 2-May O30-2 QPR COYOTES FC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
87 3 2-May O30-2 MILFORD TUESDAY TRINITY FC   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
88                  
89 3 2-May O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 PAN ZONES PP 10:00 AM Central MS (G), Greenwich Played ahead from 4/18
90 3 2-May O40-1 HENRY  REID FC 40 STORM FC   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
91 3 2-May O40-1 GREENWICH PUMAS 40 FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
92 3 2-May O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
93 3 2-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS WATERBURY ALBANIANS   9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
94                  
95 3 2-May O40-2 NORTH HAVEN SC ELI'S FC   8:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
96 3 2-May O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD CELTIC    10:00 AM New London HS (T), New London  
97 3 2-May O40-2 NORTH BRANFORD 40 WILTON WOLVES   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
98 3 2-May O40-2 CLINTON 40 NORWALK SPORT COLOMBIA   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
99 3 2-May O40-2 DERBY QUITUS STAMFORD UNITED   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
100 3 2-May O40-2 GUILFORD BELL CURVE BESA SC   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
101 3 2-May O40-2 NEW HAVEN AMERICANS CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
102                  
103 3 2-May O50-1 CHESHIRE UNITED  GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
104 3 2-May O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
105 3 2-May O50-1 FAIRFIELD GAC 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
106 3 2-May O50-1 POLONIA FALCON STARS FC DYNAMO SC   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
107 3 2-May O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
108                  
109 3 2-May O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS NORWALK MARINERS   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
110 3 2-May O50-2 EAST HAVEN SC BYE 50   -- --  
111 3 2-May O50-2 ZIMMITTI SC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
112 3 2-May O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED STAMFORD CITY   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
108                  
108   9-May O30-2 MILFORD TUESDAY POLONIA FALCON FC 30   8:00 AM Peck Place School (G), Orange Played ahead from 6/13
108                  
114 4 16-May O30-1 CLINTON 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
115 4 16-May O30-1 SHELTON FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
116 4 16-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
117 4 16-May O30-1 NAUGATUCK FUSION CLUB NAPOLI 30   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
118 4 16-May O30-1 STAMFORD FC GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
119                  
120 4 16-May O30-2 TRINITY FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
121 4 16-May O30-2 COYOTES FC INTERNATIONAL FC   8:00 AM Platt HS (T), Meriden  
122 4 16-May O30-2 HAMDEN ALL STARS POLONIA FALCON FC 30   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
123 4 16-May O30-2 MILFORD AMIGOS QPR   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
124 4 16-May O30-2 CLUB INDEPENDIENTE MILFORD TUESDAY   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
125                  
126 4 16-May O40-1 WATERBURY ALBANIANS HENRY  REID FC 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
127 4 16-May O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
128 4 16-May O40-1 GREENWICH PUMAS 40 STORM FC   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
129 4 16-May O40-1 PAN ZONES VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
130 4 16-May O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
131                  
132 4 16-May O40-2 NORTH BRANFORD 40 DERBY QUITUS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
133 4 16-May O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
134 4 16-May O40-2 NEW HAVEN AMERICANS STAMFORD UNITED   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
135 4 16-May O40-2 NORTH HAVEN SC BESA SC   8:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
136 4 16-May O40-2 CLUB NAPOLI 40 SOUTHEAST ROVERS   8:00 AM Connecticut Sportsplex, North Branford  
137 4 16-May O40-2 ELI'S FC WILTON WOLVES   10:00 AM Prageman Park (G), Wallingford  
138 4 16-May O40-2 GUILFORD CELTIC  CLINTON 40   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
139                  
140 4 16-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
141 4 16-May O50-1 DYNAMO SC CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
142 4 16-May O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
143 4 16-May O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
144 4 16-May O50-1 CHESHIRE UNITED  GREENWICH PUMAS LEGENDS   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
145                  
146 4 16-May O50-2 EAST HAVEN SC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
147 4 16-May O50-2 ZIMMITTI SC NORWALK MARINERS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
148 4 16-May O50-2 BYE 50 NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Wembley Stadium  
149 4 16-May O50-2 STAMFORD CITY NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
150             #N/A    
151 5 23-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
152 5 23-May O30-1 STAMFORD FC CLINTON 30   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
153 5 23-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
154 5 23-May O30-1 DANBURY UNITED 30 SHELTON FC   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
155 5 23-May O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
156                  
157 5 23-May O30-2 INTERNATIONAL FC MILFORD AMIGOS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
158 5 23-May O30-2 TRINITY FC CLUB INDEPENDIENTE   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
159 5 23-May O30-2 HAMDEN ALL STARS LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
160 5 23-May O30-2 POLONIA FALCON FC 30 COYOTES FC   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
161 5 23-May O30-2 MILFORD TUESDAY QPR   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
162                  
163 5 23-May O40-1 FAIRFIELD GAC 40 PAN ZONES   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
164 5 23-May O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
165 5 23-May O40-1 GREENWICH PUMAS 40 HENRY  REID FC 40   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
166 5 23-May O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 STORM FC   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
167 5 23-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS VASCO DA GAMA 40   9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
168                  
169 5 23-May O40-2 WILTON WOLVES GUILFORD CELTIC    10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
170 5 23-May O40-2 NORTH BRANFORD 40 CLINTON 40   8:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
171 5 23-May O40-2 DERBY QUITUS NORWALK SPORT COLOMBIA   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
172 5 23-May O40-2 GUILFORD BELL CURVE STAMFORD UNITED   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
173 5 23-May O40-2 BESA SC NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
174 5 23-May O40-2 NORTH HAVEN SC CLUB NAPOLI 40   8:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
175 5 23-May O40-2 SOUTHEAST ROVERS ELI'S FC   10:00 AM New London HS (T), New London  
176                  
177 5 23-May O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
178 5 23-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
179 5 23-May O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GREENWICH ARSENAL 50   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
180 5 23-May O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES DYNAMO SC   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
181 5 23-May O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
182                  
183 5 23-May O50-2 ZIMMITTI SC EAST HAVEN SC   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
184 5 23-May O50-2 STAMFORD CITY NORWALK MARINERS   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
185 5 23-May O50-2 CLUB NAPOLI 50 NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
186 5 23-May O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS BYE 50   -- --  
187             #N/A    
188 6 6-Jun O30-1 CLUB NAPOLI 30 CLINTON 30   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
189 6 6-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS STAMFORD FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
190 6 6-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
191 6 6-Jun O30-1 SHELTON FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
192 6 6-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 NAUGATUCK FUSION   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
193                  
194 6 6-Jun O30-2 QPR TRINITY FC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
195 6 6-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES CLUB INDEPENDIENTE   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
196 6 6-Jun O30-2 INTERNATIONAL FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
197 6 6-Jun O30-2 COYOTES FC HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Platt HS (T), Meriden  
198 6 6-Jun O30-2 POLONIA FALCON FC 30 MILFORD AMIGOS   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
199                  
200 6 6-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
201 6 6-Jun O40-1 HENRY  REID FC 40 GREENWICH ARSENAL 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
202 6 6-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
203 6 6-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
204 6 6-Jun O40-1 PAN ZONES STORM FC   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
205                  
206 6 6-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
207 6 6-Jun O40-2 ELI'S FC NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Prageman Park (G), Wallingford  
208 6 6-Jun O40-2 NORTH HAVEN SC GUILFORD CELTIC    8:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
209 6 6-Jun O40-2 NORTH BRANFORD 40 SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
210 6 6-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA WILTON WOLVES   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
211 6 6-Jun O40-2 STAMFORD UNITED CLINTON 40   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
212 6 6-Jun O40-2 BESA SC DERBY QUITUS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
213                  
214 6 6-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC VASCO DA GAMA 50   11:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
215 6 6-Jun O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
216 6 6-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
217 6 6-Jun O50-1 DYNAMO SC FAIRFIELD GAC 50   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
218 6 6-Jun O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
219                  
220 6 6-Jun O50-2 ZIMMITTI SC STAMFORD CITY   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
221 6 6-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
222 6 6-Jun O50-2 BYE 50 NORWALK MARINERS   10:00 AM Wembley Stadium  
223 6 6-Jun O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED EAST HAVEN SC   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
224             #N/A    
225 7 13-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS SHELTON FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
226 7 13-Jun O30-1 STAMFORD FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
227 7 13-Jun O30-1 NORTH BRANFORD 30 NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
228 7 13-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 GREENWICH ARSENAL 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
229 7 13-Jun O30-1 CLINTON 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
230                  
231 7 13-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES COYOTES FC   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
232 7 13-Jun O30-2 CLUB INDEPENDIENTE QPR   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
233 7 13-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD AMIGOS   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
234 7 13-Jun O30-2 MILFORD TUESDAY POLONIA FALCON FC 30 PP 8:00 AM Peck Place School (G), Orange Played ahead on 5/9
235 7 13-Jun O30-2 TRINITY FC INTERNATIONAL FC   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
236                  
237 7 13-Jun O40-1 HENRY  REID FC 40 GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
238 7 13-Jun O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
239 7 13-Jun O40-1 GREENWICH PUMAS 40 PAN ZONES   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
240 7 13-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS STORM FC   9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
241 7 13-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
242                  
243 7 13-Jun O40-2 CLINTON 40 SOUTHEAST ROVERS   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
244 7 13-Jun O40-2 WILTON WOLVES GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
245 7 13-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
246 7 13-Jun O40-2 BESA SC GUILFORD CELTIC    10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
247 7 13-Jun O40-2 NORTH HAVEN SC DERBY QUITUS   8:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
248 7 13-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
249 7 13-Jun O40-2 ELI'S FC STAMFORD UNITED   10:00 AM Prageman Park (G), Wallingford  
250                  
251 7 13-Jun O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 DYNAMO SC   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
252 7 13-Jun O50-1 CHESHIRE UNITED  POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
253 7 13-Jun O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
254 7 13-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
255 7 13-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
256                  
257 7 13-Jun O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED ZIMMITTI SC   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
258 7 13-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 NORWALK MARINERS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
259 7 13-Jun O50-2 STAMFORD CITY BYE 50   -- West Beach Fields (T), Stamford  
260 7 13-Jun O50-2 EAST HAVEN SC NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
261             #N/A    
262 8 20-Jun O30-1 STAMFORD FC NORTH BRANFORD 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
263 8 20-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
264 8 20-Jun O30-1 NAUGATUCK FUSION GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
265 8 20-Jun O30-1 CLINTON 30 SHELTON FC   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
266 8 20-Jun O30-1 CLUB NAPOLI 30 DANBURY UNITED 30   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
267                  
268 8 20-Jun O30-2 CLUB INDEPENDIENTE HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
269 8 20-Jun O30-2 INTERNATIONAL FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
270 8 20-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS MILFORD TUESDAY   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
271 8 20-Jun O30-2 COYOTES FC TRINITY FC   8:00 AM Platt HS (T), Meriden  
272 8 20-Jun O30-2 QPR POLONIA FALCON FC 30   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
273                  
274 8 20-Jun O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
275 8 20-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC 40 HENRY  REID FC 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
276 8 20-Jun O40-1 PAN ZONES RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
277 8 20-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
278 8 20-Jun O40-1 VASCO DA GAMA 40 STORM FC   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
279                  
280 8 20-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORTH HAVEN SC   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
281 8 20-Jun O40-2 BESA SC CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
282 8 20-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC  NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
283 8 20-Jun O40-2 ELI'S FC DERBY QUITUS   10:00 AM Prageman Park (G), Wallingford  
284 8 20-Jun O40-2 STAMFORD UNITED NORWALK SPORT COLOMBIA   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
285 8 20-Jun O40-2 CLINTON 40 GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
286 8 20-Jun O40-2 WILTON WOLVES SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
287                  
288 8 20-Jun O50-1 CHESHIRE UNITED  FAIRFIELD GAC 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
289 8 20-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH ARSENAL 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
290 8 20-Jun O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
291 8 20-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 DYNAMO SC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
292 8 20-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
293                  
294 8 20-Jun O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
295 8 20-Jun O50-2 NORWALK MARINERS EAST HAVEN SC   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
296 8 20-Jun O50-2 ZIMMITTI SC BYE 50   -- --  
297 8 20-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 STAMFORD CITY   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
298                  
299 9 27-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
300 9 27-Jun O30-1 DANBURY UNITED 30 STAMFORD FC   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
301 9 27-Jun O30-1 CLINTON 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
302 9 27-Jun O30-1 SHELTON FC GREENWICH ARSENAL 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
303 9 27-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
304                  
305 9 27-Jun O30-2 INTERNATIONAL FC QPR   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
306 9 27-Jun O30-2 POLONIA FALCON FC 30 CLUB INDEPENDIENTE   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
307 9 27-Jun O30-2 TRINITY FC HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
308 9 27-Jun O30-2 COYOTES FC MILFORD TUESDAY   8:00 AM Platt HS (T), Meriden  
309 9 27-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
310                  
311 9 27-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC 40 VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
312 9 27-Jun O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 STORM FC   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
313 9 27-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH PUMAS 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
314 9 27-Jun O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
315 9 27-Jun O40-1 HENRY  REID FC 40 PAN ZONES   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
316                  
317 9 27-Jun O40-2 DERBY QUITUS WILTON WOLVES   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
318 9 27-Jun O40-2 NORTH HAVEN SC CLINTON 40   8:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
319 9 27-Jun O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA ELI'S FC   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
320 9 27-Jun O40-2 STAMFORD UNITED CLUB NAPOLI 40   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
321 9 27-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE GUILFORD CELTIC    10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
322 9 27-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM New London HS (T), New London  
323 9 27-Jun O40-2 NORTH BRANFORD 40 BESA SC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
324                  
325 9 27-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
326 9 27-Jun O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CHESHIRE UNITED    10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
327 9 27-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 FAIRFIELD GAC 50   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
328 9 27-Jun O50-1 DYNAMO SC GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
329 9 27-Jun O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 GREENWICH GUNNERS 50   8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
330                  
331 9 27-Jun O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED NORWALK MARINERS   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
332 9 27-Jun O50-2 CLUB NAPOLI 50 BYE 50   -- --  
333 9 27-Jun O50-2 STAMFORD CITY EAST HAVEN SC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
334 9 27-Jun O50-2 ZIMMITTI SC NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
335                  
336 9.5 11-Jul O50-2 BYE 50 EAST HAVEN SC   10:00 AM Wembley Stadium  
337 9.5 11-Jul O50-2 NORWALK MARINERS NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
338 9.5 11-Jul O50-2 CLUB NAPOLI 50 ZIMMITTI SC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
339 9.5 11-Jul O50-2 STAMFORD CITY NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
340                  
341 10 22-Aug O30-1 SHELTON FC NAUGATUCK FUSION   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
342 10 22-Aug O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
343 10 22-Aug O30-1 STAMFORD FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
344 10 22-Aug O30-1 NORTH BRANFORD 30 GREENWICH ARSENAL 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
345 10 22-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 CLINTON 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
346                  
347 10 22-Aug O30-2 COYOTES FC MILFORD AMIGOS   8:00 AM Platt HS (T), Meriden  
348 10 22-Aug O30-2 QPR LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
349 10 22-Aug O30-2 INTERNATIONAL FC CLUB INDEPENDIENTE   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
350 10 22-Aug O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD TUESDAY   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
351 10 22-Aug O30-2 POLONIA FALCON FC 30 TRINITY FC   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
352                  
353 10 22-Aug O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 PAN ZONES   10:00 AM tbd  
354 10 22-Aug O40-1 VASCO DA GAMA 40 HENRY  REID FC 40   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
355 10 22-Aug O40-1 FAIRFIELD GAC 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
356 10 22-Aug O40-1 GREENWICH PUMAS 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM tbd  
357 10 22-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS STORM FC   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
358                  
359 10 22-Aug O40-2 GUILFORD CELTIC  NORWALK SPORT COLOMBIA   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
360 10 22-Aug O40-2 WILTON WOLVES BESA SC   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
361 10 22-Aug O40-2 GUILFORD BELL CURVE DERBY QUITUS   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
362 10 22-Aug O40-2 SOUTHEAST ROVERS NORTH HAVEN SC   10:00 AM New London HS (T), New London  
363 10 22-Aug O40-2 ELI'S FC CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Prageman Park (G), Wallingford  
364 10 22-Aug O40-2 NORTH BRANFORD 40 STAMFORD UNITED   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
365 10 22-Aug O40-2 CLINTON 40 NEW HAVEN AMERICANS   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
366                  
367 10 22-Aug O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 DYNAMO SC   10:00 AM tbd  
368 10 22-Aug O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM tbd  
369 10 22-Aug O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 CHESHIRE UNITED    9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
370 10 22-Aug O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
371 10 22-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
372                  
373 10 22-Aug O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED BYE 50   -- --  
374 10 22-Aug O50-2 NORWALK MARINERS ZIMMITTI SC   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
375 10 22-Aug O50-2 CLUB NAPOLI 50 EAST HAVEN SC   8:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
376 10 22-Aug O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS STAMFORD CITY   8:00 AM Northford Park (G), North Branford  
377             #N/A    
378 11 29-Aug O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM tbd  
379 11 29-Aug O30-1 CLINTON 30 NAUGATUCK FUSION   9:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
380 11 29-Aug O30-1 STAMFORD FC SHELTON FC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
381 11 29-Aug O30-1 CLUB NAPOLI 30 NORTH BRANFORD 30   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
382 11 29-Aug O30-1 DANBURY UNITED 30 VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Home Field Swap 4/25
383                  
384 11 29-Aug O30-2 MILFORD TUESDAY LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
385 11 29-Aug O30-2 TRINITY FC MILFORD AMIGOS   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
386 11 29-Aug O30-2 CLUB INDEPENDIENTE COYOTES FC   8:00 AM Woodruff Field (T), Milford  
387 11 29-Aug O30-2 QPR HAMDEN ALL STARS   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
388 11 29-Aug O30-2 POLONIA FALCON FC 30 INTERNATIONAL FC   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
389                  
390 11 29-Aug O40-1 RIDGEFIELD KICKS HENRY  REID FC 40   8:00 AM Scott Ridge MS (T), Ridgefield  
391 11 29-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS PAN ZONES   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
392 11 29-Aug O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM tbd  
393 11 29-Aug O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
394 11 29-Aug O40-1 STORM FC FAIRFIELD GAC 40   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
395                  
396 11 29-Aug O40-2 SOUTHEAST ROVERS STAMFORD UNITED   10:00 AM New London HS (T), New London  
397 11 29-Aug O40-2 NORTH BRANFORD 40 ELI'S FC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
398 11 29-Aug O40-2 WILTON WOLVES NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
399 11 29-Aug O40-2 DERBY QUITUS CLINTON 40   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
400 11 29-Aug O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORTH HAVEN SC   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
401 11 29-Aug O40-2 BESA SC NORWALK SPORT COLOMBIA   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
402 11 29-Aug O40-2 CLUB NAPOLI 40 GUILFORD CELTIC    10:00 AM Connecticut Sportsplex, North Branford  
403                  
404 11 29-Aug O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE AZZURRI 50   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
405 11 29-Aug O50-1 CHESHIRE UNITED  GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
406 11 29-Aug O50-1 FAIRFIELD GAC 50 VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
407 11 29-Aug O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS DYNAMO SC   10:00 AM tbd  
408 11 29-Aug O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM tbd  
409                  
410 11 29-Aug O50-2 NORWALK MARINERS STAMFORD CITY   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
411 11 29-Aug O50-2 EAST HAVEN SC ZIMMITTI SC   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
412 11 29-Aug O50-2 NEW FAIRFIELD UNITED CLUB NAPOLI 50   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
413 11 29-Aug O50-2 BYE 50 NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM --  
414             #N/A    
415 12 12-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLINTON 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
416 12 12-Sep O30-1 VASCO DA GAMA 30 SHELTON FC   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
417 12 12-Sep O30-1 DANBURY UNITED 30 NORTH BRANFORD 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
418 12 12-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 NAUGATUCK FUSION   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
419 12 12-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 STAMFORD FC   10:00 AM tbd  
420                  
421 12 12-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES TRINITY FC   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
422 12 12-Sep O30-2 INTERNATIONAL FC COYOTES FC   10:00 AM tbd  
423 12 12-Sep O30-2 POLONIA FALCON FC 30 HAMDEN ALL STARS   11:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
424 12 12-Sep O30-2 QPR MILFORD AMIGOS   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
425 12 12-Sep O30-2 MILFORD TUESDAY CLUB INDEPENDIENTE   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
426                  
427 12 12-Sep O40-1 HENRY  REID FC 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
428 12 12-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC 40 GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
429 12 12-Sep O40-1 STORM FC GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
430 12 12-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 PAN ZONES   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
431 12 12-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH ARSENAL 40   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
432                  
433 12 12-Sep O40-2 CLUB NAPOLI 40 NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Connecticut Sportsplex, North Branford  
434 12 12-Sep O40-2 DERBY QUITUS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
435 12 12-Sep O40-2 STAMFORD UNITED BESA SC   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
436 12 12-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
437 12 12-Sep O40-2 WILTON WOLVES CLINTON 40   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
438 12 12-Sep O40-2 GUILFORD CELTIC  ELI'S FC   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
439 12 12-Sep O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA NORTH HAVEN SC   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
440                  
441 12 12-Sep O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM tbd  
442 12 12-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 DYNAMO SC   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
443 12 12-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES FAIRFIELD GAC 50   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
444 12 12-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH GUNNERS 50   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
445 12 12-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS CHESHIRE UNITED    10:00 AM tbd  
446                  
447 12 12-Sep O50-2 EAST HAVEN SC NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Moulthrop Field (G), East Haven  
448 12 12-Sep O50-2 CLUB NAPOLI 50 NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
449 12 12-Sep O50-2 NORWALK MARINERS BYE 50   -- --  
450 12 12-Sep O50-2 STAMFORD CITY ZIMMITTI SC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
451             #N/A    
452 13 19-Sep O30-1 NAUGATUCK FUSION VASCO DA GAMA 30   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
453 13 19-Sep O30-1 CLINTON 30 STAMFORD FC   9:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
454 13 19-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
455 13 19-Sep O30-1 SHELTON FC DANBURY UNITED 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
456 13 19-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 GREENWICH ARSENAL 30   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
457                  
458 13 19-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS INTERNATIONAL FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
459 13 19-Sep O30-2 CLUB INDEPENDIENTE TRINITY FC   8:00 AM Woodruff Field (T), Milford  
460 13 19-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES HAMDEN ALL STARS   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
461 13 19-Sep O30-2 COYOTES FC POLONIA FALCON FC 30   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
462 13 19-Sep O30-2 QPR MILFORD TUESDAY   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
463                  
464 13 19-Sep O40-1 PAN ZONES FAIRFIELD GAC 40   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
465 13 19-Sep O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM tbd  
466 13 19-Sep O40-1 HENRY  REID FC 40 GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
467 13 19-Sep O40-1 STORM FC GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
468 13 19-Sep O40-1 VASCO DA GAMA 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
469                  
470 13 19-Sep O40-2 ELI'S FC BESA SC   10:00 AM Prageman Park (G), Wallingford  
471 13 19-Sep O40-2 GUILFORD CELTIC  STAMFORD UNITED   10:00 AM Bittner Park (G), Guilford  
472 13 19-Sep O40-2 CLUB NAPOLI 40 CLINTON 40   10:00 AM Connecticut Sportsplex, North Branford  
473 13 19-Sep O40-2 NORWALK SPORT COLOMBIA NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
474 13 19-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM New London HS (T), New London  
475 13 19-Sep O40-2 WILTON WOLVES NORTH HAVEN SC   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
476 13 19-Sep O40-2 DERBY QUITUS NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
477                  
478 13 19-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM tbd  
479 13 19-Sep O50-1 CHESHIRE UNITED  VASCO DA GAMA 50   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
480 13 19-Sep O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 FAIRFIELD GAC 50   10:00 AM tbd  
481 13 19-Sep O50-1 DYNAMO SC GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
482 13 19-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH PUMAS LEGENDS   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
483                  
484 13 19-Sep O50-2 ZIMMITTI SC NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
485 13 19-Sep O50-2 NORWALK MARINERS CLUB NAPOLI 50   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
486 13 19-Sep O50-2 BYE 50 STAMFORD CITY   10:00 AM --  
487 13 19-Sep O50-2 NORTH BRANFORD LEGENDS EAST HAVEN SC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
488             #N/A    
489 14 26-Sep O30-1 CLINTON 30 CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
490 14 26-Sep O30-1 STAMFORD FC NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
491 14 26-Sep O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 VASCO DA GAMA 30   10:00 AM tbd  
492 14 26-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 SHELTON FC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
493 14 26-Sep O30-1 NAUGATUCK FUSION DANBURY UNITED 30   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
494                  
495 14 26-Sep O30-2 TRINITY FC QPR   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
496 14 26-Sep O30-2 CLUB INDEPENDIENTE LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Woodruff Field (T), Milford  
497 14 26-Sep O30-2 MILFORD TUESDAY INTERNATIONAL FC   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
498 14 26-Sep O30-2 HAMDEN ALL STARS COYOTES FC   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
499 14 26-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS POLONIA FALCON FC 30   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
500                  
501 14 26-Sep O40-1 WATERBURY ALBANIANS VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
502 14 26-Sep O40-1 GREENWICH ARSENAL 40 HENRY  REID FC 40   10:00 AM tbd  
503 14 26-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS FAIRFIELD GAC 40   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
504 14 26-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS 40 GREENWICH GUNNERS 40   10:00 AM tbd  
505 14 26-Sep O40-1 STORM FC PAN ZONES   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
506                  
507 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
508 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
509 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
510 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
511 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
512 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
513 14 26-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
514                  
515 14 26-Sep O50-1 VASCO DA GAMA 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
516 14 26-Sep O50-1 CHESHIRE UNITED  GREENWICH ARSENAL 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
517 14 26-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
518 14 26-Sep O50-1 FAIRFIELD GAC 50 DYNAMO SC   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
519 14 26-Sep O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM tbd  
520                  
521 14 26-Sep O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
522 14 26-Sep O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
523 14 26-Sep O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
524 14 26-Sep O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
525             #N/A    
526 15 3-Oct O30-1 SHELTON FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
527 15 3-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 STAMFORD FC   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
528 15 3-Oct O30-1 NAUGATUCK FUSION NORTH BRANFORD 30   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
529 15 3-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 DANBURY UNITED 30   10:00 AM tbd  
530 15 3-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLINTON 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
531                  
532 15 3-Oct O30-2 COYOTES FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
533 15 3-Oct O30-2 QPR CLUB INDEPENDIENTE   10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
534 15 3-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
535 15 3-Oct O30-2 POLONIA FALCON FC 30 MILFORD TUESDAY   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
536 15 3-Oct O30-2 INTERNATIONAL FC TRINITY FC   10:00 AM tbd  
537                  
538 15 3-Oct O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 HENRY  REID FC 40   10:00 AM tbd  
539 15 3-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
540 15 3-Oct O40-1 PAN ZONES GREENWICH PUMAS 40   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
541 15 3-Oct O40-1 STORM FC RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
542 15 3-Oct O40-1 FAIRFIELD GAC 40 WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
543                  
544 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
545 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
546 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
547 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
548 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
549 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
550 15 3-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
551                  
552 15 3-Oct O50-1 DYNAMO SC GREENWICH ARSENAL 50   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
553 15 3-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE UNITED    9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
554 15 3-Oct O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 FAIRFIELD GAC 50   10:00 AM tbd  
555 15 3-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH PUMAS LEGENDS   9:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
556 15 3-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 VASCO DA GAMA 50   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
557                  
558 15 3-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
559 15 3-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
560 15 3-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
561 15 3-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
562             #N/A    
563 16 17-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 STAMFORD FC   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
564 16 17-Oct O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
565 16 17-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 NAUGATUCK FUSION   10:00 AM tbd  
566 16 17-Oct O30-1 SHELTON FC CLINTON 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
567 16 17-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 CLUB NAPOLI 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
568                  
569 16 17-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS CLUB INDEPENDIENTE   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
570 16 17-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES INTERNATIONAL FC   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
571 16 17-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY MILFORD AMIGOS   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
572 16 17-Oct O30-2 TRINITY FC COYOTES FC   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
573 16 17-Oct O30-2 POLONIA FALCON FC 30 QPR   11:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
574                  
575 16 17-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS 40 GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM tbd  
576 16 17-Oct O40-1 HENRY  REID FC 40 FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
577 16 17-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS PAN ZONES   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
578 16 17-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH GUNNERS 40   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
579 16 17-Oct O40-1 STORM FC VASCO DA GAMA 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
580                  
581 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
582 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
583 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
584 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
585 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
586 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
587 16 17-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
588                  
589 16 17-Oct O50-1 FAIRFIELD GAC 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
590 16 17-Oct O50-1 GREENWICH ARSENAL 50 CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM tbd  
591 16 17-Oct O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM tbd  
592 16 17-Oct O50-1 DYNAMO SC VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
593 16 17-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
594                  
595 16 17-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
596 16 17-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
597 16 17-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
598 16 17-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
599             #N/A    
600 17 24-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 VASCO DA GAMA 30   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
601 17 24-Oct O30-1 STAMFORD FC DANBURY UNITED 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
602 17 24-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLINTON 30   10:00 AM Northford Park (G), North Branford  
603 17 24-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 SHELTON FC   10:00 AM tbd  
604 17 24-Oct O30-1 NAUGATUCK FUSION NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
605                  
606 17 24-Oct O30-2 QPR INTERNATIONAL FC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
607 17 24-Oct O30-2 CLUB INDEPENDIENTE POLONIA FALCON FC 30   8:00 AM Woodruff Field (T), Milford  
608 17 24-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS TRINITY FC   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
609 17 24-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY COYOTES FC   8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
610 17 24-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD AMIGOS   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
611                  
612 17 24-Oct O40-1 VASCO DA GAMA 40 FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
613 17 24-Oct O40-1 STORM FC GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
614 17 24-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM tbd  
615 17 24-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH GUNNERS 40   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
616 17 24-Oct O40-1 PAN ZONES HENRY  REID FC 40   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
617                  
618 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
619 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
620 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
621 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
622 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
623 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
624 17 24-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
625                  
626 17 24-Oct O50-1 GREENWICH PUMAS LEGENDS GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM tbd  
627 17 24-Oct O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH GUNNERS 50   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Home field swap 4/25
628 17 24-Oct O50-1 DYNAMO SC CHESHIRE UNITED    10:00 AM Wakeman Park (T), Westport Home field swap 4/25
629 17 24-Oct O50-1 FAIRFIELD GAC 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
630 17 24-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CHESHIRE AZZURRI 50   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
631                  
632 17 24-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
633 17 24-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
634 17 24-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
635 17 24-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
636             #N/A    
637 18 31-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 NORTH BRANFORD 30   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
638 18 31-Oct O30-1 DANBURY UNITED 30 NEWTOWN SALTY DOGS   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
639 18 31-Oct O30-1 SHELTON FC CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
640 18 31-Oct O30-1 GREENWICH ARSENAL 30 CLINTON 30   10:00 AM tbd  
641 18 31-Oct O30-1 NAUGATUCK FUSION STAMFORD FC   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
642                  
643 18 31-Oct O30-2 INTERNATIONAL FC HAMDEN ALL STARS   10:00 AM tbd  
644 18 31-Oct O30-2 POLONIA FALCON FC 30 LITCHFIELD COUNTY BLUES   9:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
645 18 31-Oct O30-2 COYOTES FC QPR   8:00 AM Falcon Field, Meriden  
646 18 31-Oct O30-2 TRINITY FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM Celentano Field, New Haven  
647 18 31-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS CLUB INDEPENDIENTE   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
648                  
649 18 31-Oct O40-1 FAIRFIELD GAC 40 GREENWICH PUMAS 40   9:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
650 18 31-Oct O40-1 STORM FC HENRY  REID FC 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
651 18 31-Oct O40-1 GREENWICH GUNNERS 40 VASCO DA GAMA 40   10:00 AM tbd  
652 18 31-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Brookfield HS, Brookfield  
653 18 31-Oct O40-1 PAN ZONES GREENWICH ARSENAL 40   10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain  
654                  
655 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
656 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
657 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
658 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
659 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
660 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
661 18 31-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
662                  
663 18 31-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI 50 FAIRFIELD GAC 50   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
664 18 31-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH ARSENAL 50   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
665 18 31-Oct O50-1 DYNAMO SC POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
666 18 31-Oct O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH PUMAS LEGENDS   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
667 18 31-Oct O50-1 GREENWICH GUNNERS 50 CHESHIRE UNITED    10:00 AM tbd  
668                  
669 18 31-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
670 18 31-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
671 18 31-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
672 18 31-Oct O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
673                  
674 18.5 7-Nov O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
675 18.5 7-Nov O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
676 18.5 7-Nov O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
677 18.5 7-Nov O50-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A