Updated 8/9/2022 6:57:59 AM 2022 SASL SOCCER SCHEDULE    
                   
0 Game # Date Division Home Team Away Team Score Time Venue Comments
1 3-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC 40 RIDGEFIELD KICKS 6-0 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Rescheduled from 4/10
2 3-Apr O40-1 GREENWICH FC 40 CLINTON FC 40 1-1 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Rescheduled from 4/10
3
4 1 10-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 DANBURY UNITED 2-3 10:00 AM Cox School Upper (G), Guilford  
5 1 10-Apr O30-1 STAMFORD FC NEWTOWN SALTY DOGS 2-2 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
6 1 10-Apr O30-1 CLUB NAPOLI 30 CLINTON FC 30 0-1 11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
7 1 10-Apr O30-1 GREENWICH FC 30 POLONIA FALCON FC 1-1 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
8 1 10-Apr O30-1 VASCO DA GAMA 30 SHELTON FC 5-3 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
9
10 1 10-Apr O30-2 MILFORD TUESDAY HAMDEN ALL STARS 1-0 8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
11 1 10-Apr O30-2 QPR MILFORD AMIGOS 0-1 9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
12 1 10-Apr O30-2 COYOTES FC BYE -- 8:00 AM --  
13 1 10-Apr O30-2 NAUGATUCK FUSION LITCHFIELD COUNTY BLUES 2-1 8:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
14 1 10-Apr O30-2 NORWALK FC TRINITY FC 1-2 8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
15
16 1 10-Apr O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH PUMAS FC 40 PP 8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield State Cup; rescheduled for 5/29
17 1 10-Apr O40-1 GREENWICH FC 40 CLINTON FC 40 PP 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Played ahead 4/3; State Cup
18 1 10-Apr O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 SHEBEEN FC PP 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich State Cup; rescheduled for 5/8
19 1 10-Apr O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA STORM FC 2-2 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
20 1 10-Apr O40-1 FAIRFIELD GAC 40 RIDGEFIELD KICKS PP 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Played ahead 4/3
21                  
22
23 1 10-Apr O40-2 BESA SC CLUB NAPOLI 40 1-3 10:15 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
24 1 10-Apr O40-2 BYE DERBY QUITUS -- 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
25 1 10-Apr O40-2 GUILFORD BELL CURVE GUILFORD CELTIC 3-2 8:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
26 1 10-Apr O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORTH BRANFORD 40 3-2 10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
27 1 10-Apr O40-2 NORTH HAVEN SC PAN ZONES 2-2 9:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
28 1 10-Apr O40-2 SOUTHEAST ROVERS STAMFORD UNITED 3-0f 10:00 AM Spera Park (G), Waterford Stamford could not field a team
29 10-Apr O40-2 VASCO DA GAMA 40 WILTON WOLVES 14-0 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
30
31 1 10-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES FAIRFIELD GAC 50 2-3 8:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford Time Change
32 1 10-Apr O50-1 STAMFORD CITY GREENWICH PUMAS FC 50 0-2 8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
33 1 10-Apr O50-1 DYNAMO SC CHESHIRE AZZURRI 0-3 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
34 1 10-Apr O50-1 GREENWICH FC 50 NORWALK MARINERS LEGENDS 0-5 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
35 1 10-Apr O50-1 POLONIA FALCON STARS FC VASCO DA GAMA 50 0-4 10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain Field Change
36
37 1 10-Apr O50-2A NEW FAIRFIELD UNITED CLUB NAPOLI 50 2-3 10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield Home Away Change
38 1 10-Apr O50-2A DOCKSIDE SC EAST HAVEN SC 7-1 9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford Field Change
39
40 1 10-Apr O50-2B NORTH BRANFORD LEGENDS ZIMMITTI SC 2-1 10:00 AM Northford Park (G), Northford  
41 1 10-Apr O50-2B SOUTHEAST CT VASCO DA GAMA 60 PP 9:00 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth Rescheduled to5/29
42
43 2 24-Apr O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS POLONIA FALCON FC 5-0 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
44 2 24-Apr O30-1 NORTH BRANFORD 30 VASCO DA GAMA 30 3-6 10:00 AM Cox School Upper (G), Guilford referee crew coming from another town
45 2 24-Apr O30-1 CLUB NAPOLI 30 DANBURY UNITED 0-3 9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
46 2 24-Apr O30-1 STAMFORD FC GREENWICH FC 30 1-2 8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
47 2 24-Apr O30-1 CLINTON FC 30 SHELTON FC 3-0 8:00 AM Strong Field (T), Madison  
48
49 2 24-Apr O30-2 MILFORD AMIGOS NAUGATUCK FUSION 1-1 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
50 2 24-Apr O30-2 MILFORD TUESDAY TRINITY FC 0-0 8:00 AM Peck Place School (G), Orange  
51 2 24-Apr O30-2 HAMDEN ALL STARS BYE -- 10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
52 2 24-Apr O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES QPR 1-2 8:00 AM New Milford HS, New Milford  
53 24-Apr O30-2 NORWALK FC COYOTES FC 6-2 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
54
55 2 24-Apr O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 RIDGEFIELD KICKS 1-0 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
56 2 24-Apr O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA WATERBURY ALBANIANS 2-5 8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
57 2 24-Apr O40-1 GREENWICH FC 40 FAIRFIELD GAC 40 PP 8:00 AM Central MS (G), Greenwich Rescheduled for 7/10; National Cup
58 2 24-Apr O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 STORM FC 4-2 10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
59 2 24-Apr O40-1 CLINTON FC 40 SHEBEEN FC 5-3 8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
60
61 2 24-Apr O40-2 SOUTHEAST ROVERS NORTH BRANFORD 40 5-0 10:00 AM Leary Park (G), Waterford Field Change
62 2 24-Apr O40-2 VASCO DA GAMA 40 PAN ZONES 7-0 10:15 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
63 2 24-Apr O40-2 BESA SC STAMFORD UNITED 1-9 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury referee crew coming from another town
64 2 24-Apr O40-2 BYE WILTON WOLVES -- 8:00 AM    
65 2 24-Apr O40-2 CLUB NAPOLI 40 GUILFORD BELL CURVE 2-1 8:00 AM Northford Park (G), Northford referee crew coming from another town
66 2 24-Apr O40-2 DERBY QUITUS NEW HAVEN AMERICANS 2-2 10:15 AM Witek Park (G), Derby referee crew coming from another town
67 2 24-Apr O40-2 GUILFORD CELTIC NORTH HAVEN SC 2-3 8:00 AM Guilford HS (T), Guilford Time Change; Field Change
68
69 2 24-Apr O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 NORWALK MARINERS LEGENDS 2-2 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
70 2 24-Apr O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES VASCO DA GAMA 50 1-2 10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford referee crew coming from another town
71 2 24-Apr O50-1 FAIRFIELD GAC 50 DYNAMO SC 2-0 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield changed home & away
72 2 24-Apr O50-1 STAMFORD CITY GREENWICH FC 50 1-3 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
73 2 24-Apr O50-1 CHESHIRE AZZURRI POLONIA FALCON STARS FC 1-3 11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
74
75 2 24-Apr O50-2 CROSS NORTH BRANFORD LEGENDS CLUB NAPOLI 50 3-2 10:00 AM Northford Park (G), Northford Time Change
76 2 24-Apr O50-2 CROSS SOUTHEAST CT DOCKSIDE SC 0-2 10:15 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth  
77 2 24-Apr O50-2 CROSS VASCO DA GAMA 60 EAST HAVEN SC 1-2 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport
78 2 24-Apr O50-2 CROSS NEW FAIRFIELD UNITED ZIMMITTI SC 5-2 10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield referee crew coming from another town;Home Away Change
79
80 3 1-May O30-1 CLUB NAPOLI 30 NORTH BRANFORD 30 9-0 11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
81 3 1-May O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS SHELTON FC 2-0 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
82 3 1-May O30-1 GREENWICH FC 30 CLINTON FC 30 1-1 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
83 3 1-May O30-1 DANBURY UNITED STAMFORD FC PP 9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury National Cup; Rescheduled for 5/8
84 3 1-May O30-1 POLONIA FALCON FC VASCO DA GAMA 30 2-4 10:00 AM Stanley Quarter Park (G), New Britain Field Change
85
86 3 1-May O30-2 BYE MILFORD TUESDAY -- 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
87 3 1-May O30-2 MILFORD AMIGOS NORWALK FC 2-4 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
88 3 1-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES COYOTES FC 4-1 9:00 AM New Milford HS, New Milford  
89 3 1-May O30-2 QPR HAMDEN ALL STARS 1-3 9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
90 3 1-May O30-2 NAUGATUCK FUSION TRINITY FC 2-0 10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
91
92 3 1-May O40-1 FAIRFIELD GAC 40 NORWALK SPORT COLOMBIA 1-3 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
93 3 1-May O40-1 SHEBEEN FC GREENWICH PUMAS FC 40 1-1 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
94 3 1-May O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 CLINTON FC 40 2-1 8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
95 3 1-May O40-1 STORM FC GREENWICH FC 40 3-2 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
96 3 1-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS WATERBURY ALBANIANS 2-4 9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
97                  
98
99 3 1-May O40-2 PAN ZONES GUILFORD BELL CURVE 4-2 8:00 AM Southington HS (T), Southington Field Change; Time Change
100 3 1-May O40-2 STAMFORD UNITED NEW HAVEN AMERICANS 3-4 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
101 3 1-May O40-2 NORTH HAVEN SC WILTON WOLVES 4-2 9:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
102 3 1-May O40-2 CLUB NAPOLI 40 SOUTHEAST ROVERS 3-0 10:00 AM Universtiy of New Haven (T), West Haven referee crew coming from another town
103 3 1-May O40-2 DERBY QUITUS VASCO DA GAMA 40 1-3 10:00 AM Witek Park (G), Derby  
104 3 1-May O40-2 GUILFORD CELTIC BESA SC 0-9 10:00 AM Guilford HS (T), Guilford Field Change
105 3 1-May O40-2 NORTH BRANFORD 40 BYE -- 10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
106
107 3 1-May O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES DYNAMO SC 2-2 8:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford Time Change
108 3 1-May O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 POLONIA FALCON STARS FC 2-0 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
109 3 1-May O50-1 GREENWICH FC 50 CHESHIRE AZZURRI 2-3 10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
110 3 1-May O50-1 STAMFORD CITY FAIRFIELD GAC 50 0-0 8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
111 3 1-May O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS VASCO DA GAMA 50 3-2 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk referee crew coming from another town
112
113 3 1-May O50-2A CLUB NAPOLI 50 EAST HAVEN SC 1-5 8:00 AM North Farms Park (G), North Branford Time Change
114 3 1-May O50-2A DOCKSIDE SC NEW FAIRFIELD UNITED 2-8 9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
115
116 3 1-May O50-2B NORTH BRANFORD LEGENDS VASCO DA GAMA 60 3-0 8:00 AM Northford Park (G), Northford Time Change
117 3 1-May O50-2B SOUTHEAST CT ZIMMITTI SC 0-0 10:00 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth referee crew coming from another town
118
119 8-May O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 SHEBEEN FC 5-2 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Rescheduled from 4/10
120 8-May O30-1 DANBURY UNITED STAMFORD FC 3-0 8:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Rescheduled from 5/1
121
122 NO SCHEDULED GAMES MOTHER'S DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/8  
123
124 4 15-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 NEWTOWN SALTY DOGS 5-1 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
125 4 15-May O30-1 DANBURY UNITED CLINTON FC 30 5-3 9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
126 4 15-May O30-1 GREENWICH FC 30 SHELTON FC 2-1 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
127 4 15-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 STAMFORD FC 1-0 10:00 AM Northford Park (G), Northford referee crew coming from another town
128 4 15-May O30-1 CLUB NAPOLI 30 POLONIA FALCON FC 1-3 9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
129
130 4 15-May O30-2 TRINITY FC MILFORD AMIGOS 1-1 8:00 AM West Woods School (G), Hamden Field Change; Time Change
131 4 15-May O30-2 HAMDEN ALL STARS COYOTES FC 2-2 10:00 AM West Woods School (G), Hamden referee crew coming from another town
132 4 15-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NORWALK FC 4-5 9:00 AM New Milford HS, New Milford  
133 4 15-May O30-2 MILFORD TUESDAY QPR 5-0 8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
134 4 15-May O30-2 BYE NAUGATUCK FUSION -- 10:00 AM    
135
136 4 15-May O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA GREENWICH FC 40 2-5 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk referee crew coming from another town
137 4 15-May O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 STORM FC 2-3 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
138 4 15-May O40-2 CLINTON FC 40 FAIRFIELD GAC 40 0-4 8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
139 4 15-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH FC GUNNERS 40 0-2 9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
140 4 15-May O40-1 SHEBEEN FC WATERBURY ALBANIANS f0-3 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Could not field a team
141
142 4 15-May O40-2 NORTH HAVEN SC DERBY QUITUS 2-1 9:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
143 4 15-May O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD CELTIC 7-0 10:00 AM Spera Park (G), Waterford  
144 4 15-May O40-2 NORTH BRANFORD 40 VASCO DA GAMA 40 0-6 8:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
145 4 15-May O40-2 PAN ZONES BESA SC 1-4 8:00 AM Southington HS (T), Southington Field Change
146 4 15-May O40-2 BYE STAMFORD UNITED -- 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
147 4 15-May O40-2 GUILFORD BELL CURVE WILTON WOLVES 5-1 8:00 AM Guilford HS (T), Guilford Time Change
148 4 15-May O40-2 NEW HAVEN AMERICANS CLUB NAPOLI 40 2-2 10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
149
150 4 15-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH PUMAS FC 50 1-0 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
151 4 15-May O50-1 FAIRFIELD GAC 50 CHESHIRE AZZURRI 1-1 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
152 4 15-May O50-1 GREENWICH FC 50 POLONIA FALCON STARS FC 1-1 10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
153 4 15-May O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES STAMFORD CITY 2-3 10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford referee crew coming from another town
154 4 15-May O50-1 DYNAMO SC NORWALK MARINERS LEGENDS 0-2 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
155
156 4 15-May O50-2 CROSS CLUB NAPOLI 50 SOUTHEAST CT 5-2 10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
157 4 15-May O50-2 CROSS DOCKSIDE SC NORTH BRANFORD LEGENDS 2-1 9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
158 4 15-May O50-2 CROSS EAST HAVEN SC ZIMMITTI SC 4-2 10:00 AM East Haven MS (G), East Haven
159 4 15-May O50-2 CROSS NEW FAIRFIELD UNITED VASCO DA GAMA 60 7-0 9:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield Time Change
160
161 5 22-May O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLINTON FC 30 0-3 8:00 AM Northford Park (G), Northford Home Field swap 9/18; Time Change
162 5 22-May O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLUB NAPOLI 30 5-2 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
163 5 22-May O30-1 GREENWICH FC 30 NEWTOWN SALTY DOGS 2-1 8:00 AM Central MS (G), Greenwich Time Change
164 5 22-May O30-1 SHELTON FC DANBURY UNITED PP 8:00 AM Nike Site (G), Shelton Rescheduled for 7/17;National Cup
165 5 22-May O30-1 POLONIA FALCON FC STAMFORD FC 1-1 10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
166
167 5 22-May O30-2 MILFORD TUESDAY COYOTES FC 2-0 8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
168 5 22-May O30-2 TRINITY FC BYE -- 10:00 AM East Shore Park #1 (G), New Haven  
169 5 22-May O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD AMIGOS 2-5 10:15 AM New Milford HS, New Milford Time Change; referee crew coming from another town
170 5 22-May O30-2 HAMDEN ALL STARS NORWALK FC 2-1 8:00 AM West Woods School (G), Hamden Time Change
171 5 22-May O30-2 NAUGATUCK FUSION QPR 5-4 8:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck Time Change
172
173 5 22-May O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA CLINTON FC 40 2-5 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Home Away Change
174 5 22-May O40-1 WATERBURY ALBANIANS FAIRFIELD GAC 40 1-6 8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
175 5 22-May O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 GREENWICH PUMAS FC 40 1-0 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Time Change
176 5 22-May O40-1 SHEBEEN FC GREENWICH FC 40 0-4 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Time Change
177 5 22-May O40-1 RIDGEFIELD KICKS STORM FC 0-1 8:00 AM Diniz Field, Ridgefield Time Change
178
179 5 22-May O40-2 WILTON WOLVES NEW HAVEN AMERICANS 2-7 10:00 AM Lily Field (T), Wilton referee crew coming from another town
180 5 22-May O30-2 CLUB NAPOLI 40 NORTH HAVEN SC 10-0 8:00 AM Universtiy of New Haven (T), West Haven Time Change
181 5 22-May O40-2 DERBY QUITUS SOUTHEAST ROVERS 0-3 10:00 AM Witek Park (G), Derby referee crew coming from another town
182 5 22-May O40-2 GUILFORD CELTIC VASCO DA GAMA 40 0-4 8:00 AM Guilford HS (T), Guilford Time Change; Field Change
183 5 22-May O40-2 BESA SC NORTH BRANFORD 40 0-0 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury referee crew coming from another town
184 5 22-May O40-2 PAN ZONES BYE --      
185 5 22-May O40-2 STAMFORD UNITED GUILFORD BELL CURVE 3-2 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford referee crew coming from another town
186
187 5 22-May O50-1 CHESHIRE AZZURRI GUILFORD BLACK EAGLES PP 10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Rescheduled for 6/29; State Cup
188 5 22-May O50-1 VASCO DA GAMA 50 DYNAMO SC 6-1 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
189 5 22-May O50-1 GREENWICH FC 50 GREENWICH PUMAS FC 50 1-2 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
190 5 22-May O50-1 POLONIA FALCON STARS FC FAIRFIELD GAC 50 3-1 8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
191 5 22-May O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS STAMFORD CITY 1-1 8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
192
193 5 22-May O50-2A CLUB NAPOLI 50 DOCKSIDE SC PP 10:00 AM North Farms Park (G), North Branford referee crew coming from another town
194 5 22-May O50-2A EAST HAVEN SC NEW FAIRFIELD UNITED 0-2 10:00 AM East Haven MS (G), East Haven referee crew coming from another town
195
196 5 22-May O50-2B NORTH BRANFORD LEGENDS SOUTHEAST CT 1-1 10:00 AM Northford Park (G), Northford  
197 5 22-May O50-2B VASCO DA GAMA 60 ZIMMITTI SC 2-2 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport referees coming another field
198
199   29-May O50-2B SOUTHEAST CT VASCO DA GAMA 60 1-1 9:00 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth Rescheduled from 4/10
200  
201  
202
203   NO SCHEDULED GAMES MEMORIAL DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 5/29  
204
205 6 5-Jun O30-1 STAMFORD FC VASCO DA GAMA 30 1-3 8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
206 6 5-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLUB NAPOLI 30 PP 8:00 AM Treadwell Park, Newtown Rescheduled for 7/10; State Cup
207 6 5-Jun O30-1 CLINTON FC 30 POLONIA FALCON FC 3-0f 8:00 AM Strong Field (T), Madison Polonia cannot field a team
208 6 5-Jun O30-1 DANBURY UNITED GREENWICH FC 30 PP 9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Rescheduled for 7/10; State Cup
209 6 5-Jun O30-1 SHELTON FC NORTH BRANFORD 30 3-1 8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
210  
211 6 5-Jun O30-2 TRINITY FC QPR 3-1 8:00 AM West Woods School (G), Hamden Time Change; Home Away Change
212 6 5-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS BYE -- 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
213 6 5-Jun O30-2 COYOTES FC NAUGATUCK FUSION 1-3 8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
214 6 5-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS LITCHFIELD COUNTY BLUES 6-3 10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
215 6 5-Jun O30-2 NORWALK FC MILFORD TUESDAY 3-4 8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
216  
217 6 5-Jun O40-1 STORM FC WATERBURY ALBANIANS 1-1 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
218 6 5-Jun O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 FAIRFIELD GAC 40 1-5 10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
219 6 5-Jun O40-1 CLINTON FC 40 RIDGEFIELD KICKS 3-3 8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
220 6 5-Jun O40-1 GREENWICH FC 40 GREENWICH FC GUNNERS 40 1-3 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Time Change
221 6 5-Jun O40-1 SHEBEEN FC NORWALK SPORT COLOMBIA 0-0 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
222
223 6 5-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC BYE -- 10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
224 6 5-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORTH BRANFORD 40 7-0 10:00 AM Guilford HS (T), Guilford referees coming another field
225 6 5-Jun O40-2 PAN ZONES NEW HAVEN AMERICANS 3-3 8:00 AM Southington HS (T), Southington Time change
226 6 5-Jun O40-2 NORTH HAVEN SC STAMFORD UNITED 1-2 9:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
227 6 5-Jun O40-2 WILTON WOLVES SOUTHEAST ROVERS f0-3 10:00 AM Allenís Meadow Park (G), Wilton field change; referees coming another field; Home Away Change
228 6 5-Jun O40-2 VASCO DA GAMA 40 CLUB NAPOLI 40 7-2 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport time change
229 6 5-Jun O40-2 BESA SC DERBY QUITUS   8:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury Late change by league error; Time change
230
231 6 5-Jun O50-1 STAMFORD CITY VASCO DA GAMA 50 2-3 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
232 6 5-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 DYNAMO SC 3-0 8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
233 6 5-Jun O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS CHESHIRE AZZURRI 1-2 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Home Away Change
234 6 5-Jun O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GREENWICH FC 50 3-1 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
235 6 5-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GUILFORD BLACK EAGLES 3-1 10:00 AM Falcon Field (G), New Britain referees coming another field
236
237 6 5-Jun O50-2 CROSS VASCO DA GAMA 60 CLUB NAPOLI 50 2-6 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
238 6 5-Jun O50-2 CROSS NORTH BRANFORD LEGENDS NEW FAIRFIELD UNITED 1-3 10:00 AM Northford Park (G), Northford  
239 6 5-Jun O50-2 CROSS SOUTHEAST CT EAST HAVEN SC 1-4 10:40 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth Time Change
240 6 5-Jun O50-2 CROSS ZIMMITTI SC DOCKSIDE SC 1-3 10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
241                  
242 7 12-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS DANBURY UNITED 0-4 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
243 7 12-Jun O30-1 CLUB NAPOLI 30 STAMFORD FC PP 10:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Rescheduled for 7/17; State Cup
244 7 12-Jun O30-1 GREENWICH FC 30 NORTH BRANFORD 30 1-4 10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
245 7 12-Jun O30-1 POLONIA FALCON FC SHELTON FC 1-0 10:00 AM Falcon Field (G), New Britain referees coming another field
246 7 12-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLINTON FC 30 PP 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Rescheduled for 7/10; State Cup
247   12-Jun O30-1 CLINTON FC 30 STAMFORD FC 3-0 8:00 AM Strong Field (T), Madison Rescheduled from 6/26
248
249 7 12-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS HAMDEN ALL STARS 3-5 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
250 7 12-Jun O30-2 BYE QPR -- 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
251 7 12-Jun O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES MILFORD TUESDAY 6-1 9:00 AM New Milford HS, New Milford  
252 7 12-Jun O30-2 NAUGATUCK FUSION NORWALK FC 1-7 10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
253 7 12-Jun O30-2 COYOTES FC TRINITY FC 3-2 8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
254  
255 7 12-Jun O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 GREENWICH FC 40 0-5 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
256 7 12-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC 40 STORM FC PP 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Rescheduled for 6/30; State Cup
257 7 12-Jun O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 NORWALK SPORT COLOMBIA 2-1 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
258 7 12-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS SHEBEEN FC 4-4 9:00 AM Diniz Field, Ridgefield  
259 7 12-Jun O40-1 CLINTON FC 40 WATERBURY ALBANIANS PP 8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton Rescheduled for 6/16; Home Field Swap; State Cup
260
261 7 12-Jun O40-2 CLUB NAPOLI 40 STAMFORD UNITED 2-1 10:15 AM Northford Park (G), Northford referees coming another field
262 7 12-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC WILTON WOLVES 1-0 10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
263 7 12-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS BYE -- 10:00 AM Spera Park (G), Waterford  
264 7 12-Jun O40-2 BESA SC NEW HAVEN AMERICANS 1-0 8:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury Time Change
265 7 12-Jun O40-2 PAN ZONES DERBY QUITUS 3-2 8:00 AM Southington HS (T), Southington Time Change
266 7 12-Jun O40-2 NORTH BRANFORD 40 NORTH HAVEN SC 1-3 8:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
267 7 12-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE VASCO DA GAMA 40 1-2 8:00 AM Guilford HS (T), Guilford Time Change
268
269 7 12-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 FAIRFIELD GAC 50 2-1 8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
270 7 12-Jun O50-1 DYNAMO SC STAMFORD CITY 1-0 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
271 7 12-Jun O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH FC 50 0-3 10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
272 7 12-Jun O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS POLONIA FALCON STARS FC PP 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Rescheduled for 7/3; State Cup
273 7 12-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE AZZURRI PP 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport State Cup
274
275 7 12-Jun O50-2A CLUB NAPOLI 50 NEW FAIRFIELD UNITED 4-5 10:00 AM North Farms Park (G), North Branford Home Away Change
276 7 12-Jun O50-2A EAST HAVEN SC DOCKSIDE SC 3-3 10:00 AM East Haven MS (G), East Haven referees coming another field
277
278 7 12-Jun O50-2B ZIMMITTI SC NORTH BRANFORD LEGENDS 0-1 10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury referees coming another field
279 7 12-Jun O50-2B VASCO DA GAMA 60 SOUTHEAST CT 1-0 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
280
281   16-Jun O40-1 CLINTON FC 40 WATERBURY ALBANIANS 3-1 7:30 PM Indian River Sports Complex (T), Clinton Rescheduled for 6/16; Home Field Swap 10/2; State Cup
282  
283 8 19-Jun O30-1 GREENWICH FC 30 CLUB NAPOLI 30 3-0f 10:00 AM Central MS (G), Greenwich Napoli could not field a team; Home Away Change
284 8 19-Jun O30-1 CLINTON FC 30 NEWTOWN SALTY DOGS f0-3 8:00 AM Strong Field (T), Madison  
285 8 19-Jun O30-1 NORTH BRANFORD 30 POLONIA FALCON FC 2-0 10:00 AM Northford Park (G), Northford referees coming another field
286 8 19-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 DANBURY UNITED 3-3 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
287 8 19-Jun O30-1 STAMFORD FC SHELTON FC 3-1 8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
288
289 8 19-Jun O30-2 BYE LITCHFIELD COUNTY BLUES -- 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
290 8 19-Jun O30-2 COYOTES FC MILFORD AMIGOS 3-2 8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
291 8 19-Jun O30-2 MILFORD TUESDAY NAUGATUCK FUSION 2-1 8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
292 8 19-Jun O30-2 TRINITY FC HAMDEN ALL STARS 1-4 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge Field Change
293 8 19-Jun O30-2 NORWALK FC QPR 4-0 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Home Away Change
294
295 8 19-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC 40 GREENWICH FC GUNNERS 40 3-1 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield referees coming another field
296 8 19-Jun O40-1 CLINTON FC 40 GREENWICH PUMAS FC 40 4-2 8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
297 8 19-Jun O40-1 RIDGEFIELD KICKS NORWALK SPORT COLOMBIA 5-1 8:00 AM Diniz Field, Ridgefield Time Change; Home Away Change
298 8 19-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH FC 40 1-1 8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
299 8 19-Jun O40-1 STORM FC SHEBEEN FC 2-0 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
300
301 8 19-Jun O40-2 NORTH BRANFORD 40 PAN ZONES 1-3 8:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
302 8 19-Jun O40-2 BESA SC BYE -- 10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
303 8 19-Jun O40-2 NEW HAVEN AMERICANS NORTH HAVEN SC 8-1 10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
304 8 19-Jun O40-2 GUILFORD BELL CURVE DERBY QUITUS 2-5 10:00 AM Guilford HS (T), Guilford referees coming another field
305 8 19-Jun O40-2 VASCO DA GAMA 40 SOUTHEAST ROVERS 2-0 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
306 8 19-Jun O40-2 CLUB NAPOLI 40 GUILFORD CELTIC 6-0 10:00 AM Universtiy of New Haven (T), West Haven referees coming another field
307 8 19-Jun O40-2 WILTON WOLVES STAMFORD UNITED 2-4 10:00 AM Lily Field (T), Wilton referees coming another field
308
309 8 19-Jun O50-1 GREENWICH FC 50 DYNAMO SC 0-1 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
310 8 19-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 CHESHIRE AZZURRI 4-1 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Home Away Change
311 8 19-Jun O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS GUILFORD BLACK EAGLES 4-1 8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Home Away Change
312 8 19-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 FAIRFIELD GAC 50 1-2 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
313 8 19-Jun O50-1 STAMFORD CITY POLONIA FALCON STARS FC 1-4 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
314
315 8 19-Jun O50-2 CROSS NEW FAIRFIELD UNITED SOUTHEAST CT 1-1 10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield referees coming another field
316 8 19-Jun O50-2 CROSS DOCKSIDE SC VASCO DA GAMA 60 6-1 9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
317 8 19-Jun O50-2 CROSS CLUB NAPOLI 50 ZIMMITTI SC 2-1 10:00 AM North Farms Park (G), North Branford
318 8 19-Jun O50-2 CROSS EAST HAVEN SC NORTH BRANFORD LEGENDS 3-1 8:00 AM East Haven MS (G), East Haven Time Change
319                  
320 9 26-Jun O30-1 CLINTON FC 30 STAMFORD FC PP 8:00 AM Strong Field (T), Madison Played ahead 6/12
321 10 26-Jun O30-1 SHELTON FC CLUB NAPOLI 30 2-2 8:00 AM Nike Site (G), Shelton Napoli could not field team
322 11 26-Jun O30-1 VASCO DA GAMA 30 GREENWICH FC 30 2-1 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Time Change
323 12 26-Jun O30-1 DANBURY UNITED POLONIA FALCON FC 0-3f 10:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Polonia not field team; Time change; referees coming another field
324 13 26-Jun O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS NORTH BRANFORD 30 3-0 8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
325
326 9 26-Jun O30-2 QPR COYOTES FC 3-2 9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
327 9 26-Jun O30-2 NORWALK FC BYE --      
328 9 26-Jun O30-2 TRINITY FC LITCHFIELD COUNTY BLUES 1-1 8:00 AM West Woods School (G), Hamden Time Change; Field Change
329 9 26-Jun O30-2 HAMDEN ALL STARS NAUGATUCK FUSION 5-3 10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
330 9 26-Jun O30-2 MILFORD AMIGOS MILFORD TUESDAY 3-3 8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
331
332 9 26-Jun O40-1 STORM FC CLINTON FC 40 1-2 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
333 9 26-Jun O40-1 SHEBEEN FC FAIRFIELD GAC 40 f0-3 8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield Shabeen could not field team
334 9 26-Jun O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH FC GUNNERS 40 0-2 8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
335 9 26-Jun O40-1 GREENWICH FC 40 RIDGEFIELD KICKS 3-5 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
336 9 26-Jun O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 NORWALK SPORT COLOMBIA 2-3 8:00 AM Central MS (G), Greenwich Time Change
337
338 9 26-Jun O40-2 DERBY QUITUS WILTON WOLVES 2-0 10:00 AM Witek Park (G), Derby referees coming another field
339 9 26-Jun O40-2 PAN ZONES CLUB NAPOLI 40 7-4 8:00 AM Southington HS (T), Southington Time Change
340 9 26-Jun O40-2 SOUTHEAST ROVERS GUILFORD BELL CURVE 0-3f 10:00 AM Leary Park (G), Waterford GBC not field team; Field Change
341 9 26-Jun O40-2 VASCO DA GAMA 40 BYE --      
342 9 26-Jun O40-2 GUILFORD CELTIC NEW HAVEN AMERICANS 0-1 10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
343 9 26-Jun O40-2 STAMFORD UNITED NORTH BRANFORD 40 2-2 10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford referees coming another field
344 9 26-Jun O40-2 NORTH HAVEN SC BESA SC 0-6 8:00 AM North Haven MS (T), North Haven Time Change
345
346 9 26-Jun O50-1 CHESHIRE AZZURRI STAMFORD CITY 6-2 11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
347 9 26-Jun O50-1 POLONIA FALCON STARS FC DYNAMO SC 4-1 10:00 AM Falcon Field (G), New Britain referees coming another field
348 9 26-Jun O50-1 VASCO DA GAMA 50 GREENWICH FC 50 6-2 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
349 9 26-Jun O50-1 FAIRFIELD GAC 50 NORWALK MARINERS LEGENDS 0-0 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
350 9 26-Jun O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 GUILFORD BLACK EAGLES 5-0 10:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich  
351
352 9 26-Jun O50-2A EAST HAVEN SC CLUB NAPOLI 50 1-1 10:00 AM East Haven MS (G), East Haven referees coming another field
353 9 26-Jun O50-2A NEW FAIRFIELD UNITED DOCKSIDE SC 1-1 10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield referees coming another field
354
355 9 26-Jun O50-2B VASCO DA GAMA 60 NORTH BRANFORD LEGENDS 1-2 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport referees coming another field
356 9 26-Jun O50-2B ZIMMITTI SC SOUTHEAST CT 0-0 10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
357
358 29-Jun O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES CHESHIRE AZZURRI 0-3 7:30 PM Guilford HS (T), Guilford Rescheduled from 5/22; Home field swap 9/18
359
360   30-Jun O40-1 FAIRFIELD GAC 40 STORM FC 3-0 6:30 PM Ludlowe HS (T), Fairfield Rescheduled from 6/12
361
362   3-Jul O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS POLONIA FALCON STARS FC 3-1 9:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Rescheduled from 6/12
363
364   10-Jul O30-1 VASCO DA GAMA 30 CLINTON FC 30 4-3 8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Rescheduled from 6/12
365 10-Jul O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLUB NAPOLI 30 0-3 8:00 AM Treadwell Park, Newtown Rescheduled from 6/5
366   10-Jul O30-1 DANBURY UNITED GREENWICH FC 30 0-1 9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury Rescheduled from 6/5
367   10-Jul O40-1 WATERBURY ALBANIANS GREENWICH PUMAS FC 40 5-0 8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield Rescheduled from 4/10
368   10-Jul O40-1 GREENWICH FC 40 FAIRFIELD GAC 40 1-11 8:00 AM Cos Cob Park (T), Greenwich Rescheduled from 4/24
369   10-Jul O50-1 VASCO DA GAMA 50 CHESHIRE AZZURRI 2-3 10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Rescheduled from 6/12
370   10-Jul O50-2A CLUB NAPOLI 50 DOCKSIDE SC 5-2 10:00 AM North Farms Park (G), North Branford Rescheduled from 5/22
371
372
373
374   17-Jul O30-1 SHELTON FC DANBURY UNITED 2-5 8:00 AM Nike Site (G), Shelton Rescheduled from 5/22
375   17-Jul O30-1 CLUB NAPOLI 30 STAMFORD FC 0-7 8:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Rescheduled from 6/12
376
377
378     FALL SEASON STARTS AUGUST 21, 2022  
379                  
380   14-Aug O30-2 COYOTES FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
382   14-Aug O30-2 HAMDEN ALL STARS QPR   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
383   14-Aug O30-2 TRINITY FC NAUGATUCK FUSION   8:00 AM West Woods School (G), Hamden Field Change, Time Change
384   14-Aug O30-2 MILFORD TUESDAY BYE   8:00 AM Witek Park (G), Derby  
385
386 10 21-Aug O30-1 DANBURY UNITED NORTH BRANFORD 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
387 10 21-Aug O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS STAMFORD FC   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
388 10 21-Aug O30-1 CLINTON FC 30 CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Strong Field (T), Madison  
389 10 21-Aug O30-1 POLONIA FALCON FC GREENWICH FC 30   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain Polonia disbanded
390 10 21-Aug O30-1 SHELTON FC VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
391
392 10 21-Aug O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD TUESDAY   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
393 10 21-Aug O30-2 MILFORD AMIGOS QPR   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
394 10 21-Aug O30-2 BYE COYOTES FC   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
395 10 21-Aug O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES NAUGATUCK FUSION   8:00 AM New Milford HS, New Milford Time Change
396 10 21-Aug O30-2 TRINITY FC NORWALK FC   8:00 AM West Woods School (G), Hamden Field Change, Time Change
397
398 10 21-Aug O40-1 GREENWICH FC 40 NORWALK SPORT COLOMBIA   8:00 AM Central MS (G), Greenwich  
399 10 21-Aug O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 STORM FC   10:00 AM Central MS (G), Greenwich Home Field change; Storm still home team
400 10 21-Aug O40-1 FAIRFIELD GAC 40 CLINTON FC 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
401 10 21-Aug O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
402 10 21-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS SHEBEEN FC   8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
403
404 10 21-Aug O40-2 NEW HAVEN AMERICANS SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
405 10 21-Aug O40-2 WILTON WOLVES BESA SC   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
406 10 21-Aug O40-2 GUILFORD CELTIC DERBY QUITUS   10:00 AM Long Hill Park (G), Guilford  
407 10 21-Aug O40-2 STAMFORD UNITED PAN ZONES   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
408 10 21-Aug O40-2 GUILFORD BELL CURVE BYE   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
409 10 21-Aug O40-2 NORTH HAVEN SC VASCO DA GAMA 40   9:00 AM North Haven MS (T), North Haven  
410 10 21-Aug O40-2 CLUB NAPOLI 40 NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Universtiy of New Haven (T), West Haven  
411
412 10 21-Aug O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
413 10 21-Aug O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 STAMFORD CITY * 8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
414 10 21-Aug O50-1 CHESHIRE AZZURRI DYNAMO SC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
415 10 21-Aug O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS GREENWICH FC 50   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
416 10 21-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport changed home & away
417
418 10 21-Aug O50-2 CROSS CLUB NAPOLI 50 NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
419 10 21-Aug O50-2 CROSS DOCKSIDE SC SOUTHEAST CT   9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
420 10 21-Aug O50-2 CROSS EAST HAVEN SC VASCO DA GAMA 60   10:00 AM East Haven MS (G), East Haven
421 10 21-Aug O50-2 CROSS ZIMMITTI SC NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury Home Away Change
422
423 11 28-Aug O30-1 POLONIA FALCON FC NEWTOWN SALTY DOGS   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain Polonia disbanded
424 11 28-Aug O30-1 VASCO DA GAMA 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
425 11 28-Aug O30-1 DANBURY UNITED CLUB NAPOLI 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
426 11 28-Aug O30-1 GREENWICH FC 30 STAMFORD FC   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
427 11 28-Aug O30-1 SHELTON FC CLINTON FC 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
428
429 11 28-Aug O30-2 NAUGATUCK FUSION MILFORD AMIGOS   8:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck Time Change
430 11 28-Aug O30-2 TRINITY FC MILFORD TUESDAY   10:00 AM East Shore Park #1 (G), New Haven  
431 11 28-Aug O30-2 BYE HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
432 11 28-Aug O30-2 QPR LITCHFIELD COUNTY BLUES   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
433 11 28-Aug O30-2 COYOTES FC NORWALK FC   8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
434
435 11 28-Aug O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH PUMAS FC 40   8:00 AM Scotts Ridge MS (T), Ridgefield  
436 11 28-Aug O40-1 WATERBURY ALBANIANS NORWALK SPORT COLOMBIA   8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
437 11 28-Aug O40-1 FAIRFIELD GAC 40 GREENWICH FC 40   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
438 11 28-Aug O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 STORM FC   10:00 AM Central MS (G), Greenwich Home Field change; Storm still home team
439 11 28-Aug O40-1 SHEBEEN FC CLINTON FC 40   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
440
441 11 28-Aug O40-2 STAMFORD UNITED VASCO DA GAMA 40   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
442 11 28-Aug O40-2 GUILFORD BELL CURVE NORTH HAVEN SC   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford Field change
443 11 28-Aug O40-2 WILTON WOLVES NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
444 11 28-Aug O40-2 DERBY QUITUS CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
445 11 28-Aug O40-2 GUILFORD CELTIC PAN ZONES   10:00 AM Long Hill Park (G), Guilford  
446 11 28-Aug O40-2 BESA SC SOUTHEAST ROVERS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
447 11 28-Aug O40-2 BYE NEW HAVEN AMERICANS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
448
449 11 28-Aug O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS GREENWICH PUMAS FC 50 * 10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
450 11 28-Aug O50-1 VASCO DA GAMA 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
451 11 28-Aug O50-1 DYNAMO SC FAIRFIELD GAC 50   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
452 11 28-Aug O50-1 GREENWICH FC 50 STAMFORD CITY   8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
453 11 28-Aug O50-1 POLONIA FALCON STARS FC CHESHIRE AZZURRI   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
454
455 11 28-Aug O50-2A DOCKSIDE SC CLUB NAPOLI 50   9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
456 11 28-Aug O50-2A NEW FAIRFIELD UNITED EAST HAVEN SC   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
457
458 11 28-Aug O50-2B SOUTHEAST CT NORTH BRANFORD LEGENDS   9:00 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth  
459 11 28-Aug O50-2B ZIMMITTI SC VASCO DA GAMA 60   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
460
461 4-Sep O40-2 BESA SC DERBY QUITUS   8:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury Rescheduled from 6/5
462                
463
464 NO SCHEDULED GAMES LABOR DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 9/4  
465
466 12 11-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
467 12 11-Sep O30-1 CLINTON FC 30 DANBURY UNITED   8:00 AM Strong Field (T), Madison  
468 12 11-Sep O30-1 SHELTON FC GREENWICH FC 30   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
469 12 11-Sep O30-1 STAMFORD FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
470 12 11-Sep O30-1 POLONIA FALCON FC CLUB NAPOLI 30   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain Polonia disbanded
471
472 12 11-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS TRINITY FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
473 12 11-Sep O30-2 COYOTES FC HAMDEN ALL STARS   8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
474 12 11-Sep O30-2 NORWALK FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
475 12 11-Sep O30-2 QPR MILFORD TUESDAY   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
476 12 11-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION BYE   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
477
478 12 11-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
479 12 11-Sep O40-1 CLINTON FC 40 GREENWICH FC 40   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
480 12 11-Sep O40-1 SHEBEEN FC GREENWICH FC GUNNERS 40   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
481 12 11-Sep O40-1 STORM FC NORWALK SPORT COLOMBIA   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
482 12 11-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS FAIRFIELD GAC 40   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
483
484 12 11-Sep O40-2 BYE NORTH HAVEN SC   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
485 12 11-Sep O40-2 DERBY QUITUS STAMFORD UNITED   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
486 12 11-Sep O40-2 VASCO DA GAMA 40 BESA SC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
487 12 11-Sep O40-2 NORTH BRANFORD 40 GUILFORD CELTIC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
488 12 11-Sep O40-2 CLUB NAPOLI 40 WILTON WOLVES   10:00 AM Universtiy of New Haven (T), West Haven  
489 12 11-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS GUILFORD BELL CURVE   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
490 12 11-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS PAN ZONES   10:00 AM Spera Park (G), Waterford  
491
492 12 11-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 VASCO DA GAMA 50 * 8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
493 12 11-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI FAIRFIELD GAC 50   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
494 12 11-Sep O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH FC 50   9:00 AM tbd  
495 12 11-Sep O50-1 STAMFORD CITY GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
496 12 11-Sep O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS DYNAMO SC   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
497
498 12 11-Sep O50-2 CROSS SOUTHEAST CT CLUB NAPOLI 50   10:40 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth  
499 12 11-Sep O50-2 CROSS NORTH BRANFORD LEGENDS DOCKSIDE SC   10:00 AM Northford Park (G), Northford  
500 12 11-Sep O50-2 CROSS ZIMMITTI SC EAST HAVEN SC   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury
501 12 11-Sep O50-2 CROSS VASCO DA GAMA 60 NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
502
503 13 18-Sep O30-1 CLINTON FC 30 NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Strong Field (T), Madison Field Change; Home Field Swap 5/22
504 13 18-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 VASCO DA GAMA 30   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
505 13 18-Sep O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS GREENWICH FC 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
506 13 18-Sep O30-1 DANBURY UNITED SHELTON FC   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
507 13 18-Sep O30-1 STAMFORD FC POLONIA FALCON FC   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford Polonia disbanded
508
509 13 18-Sep O30-2 COYOTES FC MILFORD TUESDAY   8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
510 13 18-Sep O30-2 BYE TRINITY FC   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
511 13 18-Sep O30-2 MILFORD AMIGOS LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
512 13 18-Sep O30-2 NORWALK FC HAMDEN ALL STARS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Home Away Change
513 13 18-Sep O30-2 QPR NAUGATUCK FUSION   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
514
515 13 18-Sep O40-1 CLINTON FC 40 NORWALK SPORT COLOMBIA   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
516 13 18-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC 40 WATERBURY ALBANIANS   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
517 13 18-Sep O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 GREENWICH FC GUNNERS 40   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
518 13 18-Sep O40-1 GREENWICH FC 40 SHEBEEN FC   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
519 13 18-Sep O40-1 STORM FC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
520
521 13 18-Sep O40-2 GUILFORD BELL CURVE BESA SC   10:00 AM Guilford HS (T), Guilford  
522 13 18-Sep O40-2 NEW HAVEN AMERICANS VASCO DA GAMA 40   10:00 AM Peck Place School (G), Orange  
523 13 18-Sep O40-2 BYE CLUB NAPOLI 40   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
524 13 18-Sep O40-2 SOUTHEAST ROVERS NORTH HAVEN SC   10:00 AM Spera Park (G), Waterford  
525 13 18-Sep O40-2 GUILFORD CELTIC STAMFORD UNITED   10:00 AM Long Hill Park (G), Guilford  
526 13 18-Sep O40-2 WILTON WOLVES PAN ZONES   10:00 AM Lily Field (T), Wilton  
527 13 18-Sep O40-2 DERBY QUITUS NORTH BRANFORD 40   10:00 AM Witek Park (G), Derby  
528
529 13 18-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI GUILFORD BLACK EAGLES   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Home Field Swap 6/29
530 13 18-Sep O50-1 DYNAMO SC VASCO DA GAMA 50   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
531 13 18-Sep O50-1 GREENWICH PUMAS FC 50 GREENWICH FC 50 * 8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
532 13 18-Sep O50-1 FAIRFIELD GAC 50 POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
533 13 18-Sep O50-1 STAMFORD CITY NORWALK MARINERS LEGENDS   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
534
535 13 18-Sep O50-2A NEW FAIRFIELD UNITED CLUB NAPOLI 50   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
536 13 18-Sep O50-2A EAST HAVEN SC DOCKSIDE SC   10:00 AM East Haven MS (G), East Haven  
537
538 13 18-Sep O50-2B ZIMMITTI SC NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury  
539 13 18-Sep O50-2B SOUTHEAST CT VASCO DA GAMA 60   10:40 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth  
540
541 14 25-Sep O30-1 VASCO DA GAMA 30 STAMFORD FC   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
542 14 25-Sep O30-1 CLUB NAPOLI 30 NEWTOWN SALTY DOGS   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
543 14 25-Sep O30-1 POLONIA FALCON FC CLINTON FC 30   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain Polonia disbanded
544 14 25-Sep O30-1 GREENWICH FC 30 DANBURY UNITED   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
545 14 25-Sep O30-1 NORTH BRANFORD 30 SHELTON FC   10:00 AM Northford Park (G), Northford  
546
547 14 25-Sep O30-2 TRINITY FC QPR   10:00 AM East Shore Park #1 (G), New Haven  
548 14 25-Sep O30-2 BYE MILFORD AMIGOS   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
549 14 25-Sep O30-2 NAUGATUCK FUSION COYOTES FC   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
550 14 25-Sep O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES HAMDEN ALL STARS   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
551 14 25-Sep O30-2 MILFORD TUESDAY NORWALK FC   8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
552
553 14 25-Sep O40-1 WATERBURY ALBANIANS STORM FC   8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
554 14 25-Sep O40-1 FAIRFIELD GAC 40 GREENWICH PUMAS FC 40   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
555 14 25-Sep O40-1 RIDGEFIELD KICKS CLINTON FC 40   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
556 14 25-Sep O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 GREENWICH FC 40   8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
557 14 25-Sep O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA SHEBEEN FC   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
558
559 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
560 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
561 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
562 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
563 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
564 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
565 14 25-Sep O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
566
567 14 25-Sep O50-1 VASCO DA GAMA 50 STAMFORD CITY   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
568 14 25-Sep O50-1 DYNAMO SC GREENWICH PUMAS FC 50 * 8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
569 14 25-Sep O50-1 CHESHIRE AZZURRI NORWALK MARINERS LEGENDS   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
570 14 25-Sep O50-1 GREENWICH FC 50 FAIRFIELD GAC 50   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
571 14 25-Sep O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES POLONIA FALCON STARS FC   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
572
573 14 25-Sep O50-2 CROSS CLUB NAPOLI 50 VASCO DA GAMA 60   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
574 14 25-Sep O50-2 CROSS NEW FAIRFIELD UNITED NORTH BRANFORD LEGENDS   10:00 AM New Fairfield HS, New Fairfield  
575 14 25-Sep O50-2 CROSS EAST HAVEN SC SOUTHEAST CT   10:00 AM East Haven MS (G), East Haven
576 14 25-Sep O50-2 CROSS DOCKSIDE SC ZIMMITTI SC   9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
577
578 15 2-Oct O30-1 DANBURY UNITED NEWTOWN SALTY DOGS   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
579 15 2-Oct O30-1 STAMFORD FC CLUB NAPOLI 30   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
580 15 2-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 GREENWICH FC 30   10:00 AM Cox School Upper (G), Guilford Field Change
581 15 2-Oct O30-2 SHELTON FC POLONIA FALCON FC   8:00 AM Nike Site (G), Shelton Polonia disbanded
582 15 2-Oct O30-1 CLINTON FC 30 VASCO DA GAMA 30   8:00 AM Strong Field (T), Madison  
583
584 15 2-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS MILFORD AMIGOS   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
585 15 2-Oct O30-2 QPR BYE   11:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
586 15 2-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
587 15 2-Oct O30-2 NORWALK FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
588 15 2-Oct O30-2 TRINITY FC COYOTES FC   10:00 AM East Shore Park #1 (G), New Haven  
589
590 15 2-Oct O40-1 GREENWICH FC 40 GREENWICH PUMAS FC 40   8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
591 15 2-Oct O40-1 STORM FC FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
592 15 2-Oct O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA GREENWICH FC GUNNERS 40   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
593 15 2-Oct O40-1 SHEBEEN FC RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
594 15 2-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS CLINTON FC 40   8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield Home Field Swap 6/12
595
596 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
597 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
598 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
599 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
600 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
601 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
602 15 2-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
603
604 15 2-Oct O50-1 FAIRFIELD GAC 50 GREENWICH PUMAS FC 50 * 10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
605 15 2-Oct O50-1 STAMFORD CITY DYNAMO SC   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
606 15 2-Oct O50-1 GREENWICH FC 50 GUILFORD BLACK EAGLES   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
607 15 2-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC NORWALK MARINERS LEGENDS   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
608 15 2-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI VASCO DA GAMA 50   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
609
610
611 15 2-Oct O50-2A CLUB NAPOLI 50 EAST HAVEN SC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
612 15 2-Oct O50-2A DOCKSIDE SC NEW FAIRFIELD UNITED   9:00 AM Foran HS KMT (T), Milford  
613
614 15 2-Oct O50-2B NORTH BRANFORD LEGENDS VASCO DA GAMA 60   8:00 AM Northford Park (G), Northford  
615 15 2-Oct O50-2B SOUTHEAST CT ZIMMITTI SC   9:00 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth  
616
617 NO SCHEDULED GAMES INDIGENOUS PEOPLE'S DAY ------------ MANDATORY Scheduled Makeup Date 10/9
618 16 16-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 GREENWICH FC 30   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Home Away Change
619 16 16-Oct O30-1 NEWTOWN SALTY DOGS CLINTON FC 30   8:00 AM Treadwell Park, Newtown  
620 16 16-Oct O30-1 POLONIA FALCON FC NORTH BRANFORD 30   8:00 AM Falcon Field (G), New Britain Polinia disbanded
621 16 16-Oct O30-1 DANBURY UNITED VASCO DA GAMA 30   9:00 AM Portuguese Cultural Center (G), Danbury  
622 16 16-Oct O30-1 SHELTON FC STAMFORD FC   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
623
624 16 16-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES BYE   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
625 16 16-Oct O30-2 MILFORD AMIGOS COYOTES FC   8:00 AM Pease Road (G), Woodbridge  
626 16 16-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION MILFORD TUESDAY   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
627 16 16-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS TRINITY FC   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
628 16 16-Oct O30-2 QPR NORWALK FC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Home Away Change
629
630 16 16-Oct O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
631 16 16-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 CLINTON FC 40   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
632 16 16-Oct O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA RIDGEFIELD KICKS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk Home Away Change
633 16 16-Oct O40-1 GREENWICH FC 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
634 16 16-Oct O40-1 SHEBEEN FC STORM FC   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
635
636 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
637 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
638 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
639 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
640 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
641 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
642 16 16-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
643
644 16 16-Oct O50-1 DYNAMO SC GREENWICH FC 50   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
645 16 16-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI GREENWICH PUMAS FC 50 * 9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire Home Away Change
646 16 16-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES NORWALK MARINERS LEGENDS   10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford Home Away Change
647 16 16-Oct O50-1 FAIRFIELD GAC 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
648 16 16-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC STAMFORD CITY   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
649
650 16 16-Oct O50-2 CROSS SOUTHEAST CT NEW FAIRFIELD UNITED   9:00 AM Killingworth Rec Park (G), Killingworth  
651 16 16-Oct O50-2 CROSS VASCO DA GAMA 60 DOCKSIDE SC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
652 16 16-Oct O50-2 CROSS ZIMMITTI SC CLUB NAPOLI 50   10:00 AM Pontelandolfo Club (G), Waterbury
653 16 16-Oct O50-2 CROSS NORTH BRANFORD LEGENDS EAST HAVEN SC   10:00 AM Northford Park (G), Northford  
654
655 17 23-Oct O30-1 STAMFORD FC CLINTON FC 30   8:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
656 17 23-Oct O30-1 CLUB NAPOLI 30 SHELTON FC   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
657 17 23-Oct O30-1 GREENWICH FC 30 VASCO DA GAMA 30   8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
658 17 23-Oct O30-1 POLONIA FALCON FC DANBURY UNITED   10:00 AM Falcon Field (G), New Britain Polinia disbanded
659 17 23-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Cox School Upper (G), Guilford Field Change
660
661 17 23-Oct O30-2 COYOTES FC QPR   8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
662 17 23-Oct O30-2 BYE NORWALK FC   10:00 AM Bucks Hill Park (G), Waterbury  
663 17 23-Oct O30-2 LITCHFIELD COUNTY BLUES TRINITY FC   9:00 AM New Milford HS, New Milford  
664 17 23-Oct O30-2 NAUGATUCK FUSION HAMDEN ALL STARS   10:00 AM City Hill MS (G), Naugatuck  
665 17 23-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY MILFORD AMIGOS   8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
666
667 17 23-Oct O40-1 CLINTON FC 40 STORM FC   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
668 17 23-Oct O40-1 FAIRFIELD GAC 40 SHEBEEN FC   10:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
669 17 23-Oct O40-1 GREENWICH FC GUNNERS 40 WATERBURY ALBANIANS   10:00 AM Central MS (G), Greenwich  
670 17 23-Oct O40-1 RIDGEFIELD KICKS GREENWICH FC 40   9:00 AM Scotland School (G), Ridgefield  
671 17 23-Oct O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA GREENWICH PUMAS FC 40   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
672
673 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
674 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
675 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
676 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
677 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
678 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
679 17 23-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
680
681 17 23-Oct O50-1 STAMFORD CITY CHESHIRE AZZURRI   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
682 17 23-Oct O50-1 DYNAMO SC POLONIA FALCON STARS FC   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
683 17 23-Oct O50-1 GREENWICH FC 50 VASCO DA GAMA 50   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
684 17 23-Oct O50-1 NORWALK MARINERS LEGENDS FAIRFIELD GAC 50   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
685 17 23-Oct O50-1 GUILFORD BLACK EAGLES GREENWICH PUMAS FC 50 * 10:00 AM Calvin Leete School (G), Guilford  
686
687 17 23-Oct O50-2A CLUB NAPOLI 50 DOCKSIDE SC   10:00 AM North Farms Park (G), North Branford  
688 17 23-Oct O50-2A EAST HAVEN SC NEW FAIRFIELD UNITED   10:00 AM East Haven MS (G), East Haven  
689
690 17 23-Oct O50-2B NORTH BRANFORD LEGENDS SOUTHEAST CT   10:00 AM Northford Park (G), Northford  
691 17 23-Oct O50-2B VASCO DA GAMA 60 ZIMMITTI SC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
692
693 18 30-Oct O30-1 CLINTON FC 30 GREENWICH FC 30   8:00 AM Strong Field (T), Madison  
694 18 30-Oct O30-1 SHELTON FC NEWTOWN SALTY DOGS   8:00 AM Nike Site (G), Shelton  
695 18 30-Oct O30-1 STAMFORD FC DANBURY UNITED   10:00 AM West Beach Fields (T), Stamford  
696 18 30-Oct O30-1 VASCO DA GAMA 30 POLONIA FALCON FC   10:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport Polonia disbanded
697 18 30-Oct O30-1 NORTH BRANFORD 30 CLUB NAPOLI 30   10:00 AM Cox School Upper (G), Guilford Field Change
698
699 18 30-Oct O30-2 COYOTES FC LITCHFIELD COUNTY BLUES   8:00 AM Falcon Field (T), Meriden  
700 18 30-Oct O30-2 NORWALK FC MILFORD AMIGOS   10:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
701 18 30-Oct O30-2 HAMDEN ALL STARS QPR   10:00 AM West Woods School (G), Hamden  
702 18 30-Oct O30-2 TRINITY FC NAUGATUCK FUSION   10:00 AM East Shore Park #1 (G), New Haven  
703 18 30-Oct O30-2 MILFORD TUESDAY BYE   8:00 AM Witek Park (G), Derby Field Change
704
705 18 30-Oct O40-1 CLINTON FC 40 GREENWICH FC GUNNERS 40   8:00 AM Indian River Sports Complex (T), Clinton  
706 18 30-Oct O40-1 GREENWICH PUMAS FC 40 SHEBEEN FC   10:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
707 18 30-Oct O40-1 GREENWICH FC 40 STORM FC   8:00 AM GHS Turf#3, Greenwich  
708 18 30-Oct O40-1 WATERBURY ALBANIANS RIDGEFIELD KICKS   8:00 AM Lower Ptak (G), Brookfield  
709 19 30-Oct O40-1 NORWALK SPORT COLOMBIA FAIRFIELD GAC 40   8:00 AM Nathan Hale MS (T), Norwalk  
710
711 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
712 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
713 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
714 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
715 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
716 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
717 18 30-Oct O40-2 #N/A #N/A   #N/A #N/A  
718
719 18 30-Oct O50-1 CHESHIRE AZZURRI GREENWICH FC 50   9:00 AM Quinnipiac Park (G), Cheshire  
720 18 30-Oct O50-1 POLONIA FALCON STARS FC GREENWICH PUMAS FC 50 * 8:00 AM Falcon Field (G), New Britain  
721 18 30-Oct O50-1 FAIRFIELD GAC 50 STAMFORD CITY   8:00 AM Ludlowe HS (T), Fairfield  
722 18 30-Oct O50-1 VASCO DA GAMA 50 NORWALK MARINERS LEGENDS   8:00 AM Veterans Memorial Park (T), Bridgeport  
723 18 30-Oct O50-1 DYNAMO SC GUILFORD BLACK EAGLES   8:00 AM Wakeman Park (T), Westport  
724
725 18 30-Oct O50-2A #N/A #N/A   #N/A #N/A  
726 18 30-Oct O50-2A #N/A #N/A   #N/A #N/A  
727
728 18 30-Oct O50-2B #N/A #N/A   #N/A #N/A  
729 18 30-Oct O50-2B #N/A #N/A   #N/A #N/A  
730                  
731                  
732                  
733                  
734
735                  
736                  
737                  
738                  
739
740                  
741                  
742                  
743                  
744
745                  
746                  
747                  
748                  
749                  
750
751                  
752                  
753                  
754                  
755                  
756
757 18.5 30-Oct   #N/A #N/A   #N/A #N/A  
758 18.5 30-Oct   #N/A #N/A   #N/A #N/A  
759 18.5 30-Oct   #N/A #N/A   #N/A #N/A  
760 18.5 30-Oct   #N/A #N/A   #N/A #N/A  
761
762           PP      
763           PP      
764           PP